@barcowy1899 pominę psychoanalizę bo ten tekst słyszałem już milion razy i w tym i w tamtym sezonie a ocenę dałbym takie 7-7,5/10. Kilka razy ratował nam dupę i zawsze to jest piłkarz który potrafi zrobić coś z niczego nawet jak nie gra za dobrze. Po prostu nie jest już na niebotycznym poziomie z końcówki tamtego sezonu
No niezbyt przyjemnie się patrzy na Yamala będącego pod formą. Potrzebujemy go na boisku cały czas bo piłkarze jak on potrafią nie grać nic i nam wygrać mecz ale no, fajnie by było kilka meczów go pooszczedzac bo przyjdzie Liga Mistrzów i nie będzie kiedy. Hansi na pewno wie co robi ale ten dłuższy niż czas gdy Yamal się męczy jest niepokojący
Kurde no coraz bardziej wygląda na to że zostało nam dwóch porządnych pomocników i jeden geniusz. Reszta tartak xD a było tak dobrze z tym w tamtym sezonie
@La Pulgaa nie ma szans że mecz Barcelony będzie w poniedziałek, a już na pewno nie z Villarealem. Spokojnie, na pewno będzie w weekend. Wtedy też jest chyba slot na LM a zakładając że zagramy w 1/16 to na pewno będzie w weekend
To jest jeden z głupszych wątków ostatnich lat i dziwię się że poważne osoby w ogóle to rozważają. Co im przeszkadza w tym spalonym? Każdy przepis wygląda tak że ma swoją granicę i ją się egzekwuje xD
1
Yamal potrajany a i daj coś udaje mu się ugrać, niesamowite
1
No faul niestety
0
Nie no komentarzy nie dojechali ewidentnie xD gol a ci o pogodzie
1
Fermin jaki to jest kociiik
3
Yamal w gazie zaczął
1
Ajj no nie w Bramkarza złoty chłopaku
1
@tommyleejones moim zdaniem dlatego że a są w TOTY w FIFIe
0
A ci co taka napinka XD
0
@busel004 Hiszpanie to w ogóle w tym sezonie mają tragikomiczną obronę xD
9
Z całą sympatią - z Wojtkiem byśmy właśnie grali dogrywkę
2
@mekston ja dokładne to pisze w prawie każdym poście o nimb- takich piłkarzy się nie ściąga
@Barca_bwo jak zawsze genialne
1
Yamal po najgorszym meczu brameczka XD
0
Jezu Garcia ty kocie piękny. Co to kurde było????
0
@halfnolife 15 łącznie
0
Ile razy jeszcze się uda xD
1
@barcowy1899 pominę psychoanalizę bo ten tekst słyszałem już milion razy i w tym i w tamtym sezonie a ocenę dałbym takie 7-7,5/10. Kilka razy ratował nam dupę i zawsze to jest piłkarz który potrafi zrobić coś z niczego nawet jak nie gra za dobrze. Po prostu nie jest już na niebotycznym poziomie z końcówki tamtego sezonu
1
@Sysia11 czy to potężny Majk Menią?
1
No niezbyt przyjemnie się patrzy na Yamala będącego pod formą. Potrzebujemy go na boisku cały czas bo piłkarze jak on potrafią nie grać nic i nam wygrać mecz ale no, fajnie by było kilka meczów go pooszczedzac bo przyjdzie Liga Mistrzów i nie będzie kiedy.
Hansi na pewno wie co robi ale ten dłuższy niż czas gdy Yamal się męczy jest niepokojący
0
@Filipem nie, szukać innej opcji. Na prawą się udało steal zrobić to i na lewą się ktoś trafi.
17
Nie no powiem wam że 30 mln za kilka przypadkowych bramek to trochę przesada. Nie brałbym Rashforda na stale
2
Ładnie sędzia, króciutko z takimi Pato faulami
0
Kurde no coraz bardziej wygląda na to że zostało nam dwóch porządnych pomocników i jeden geniusz. Reszta tartak xD a było tak dobrze z tym w tamtym sezonie
4
Casado 60 tempa
0
@zadafcb czyli zawieszenie ma jakiś sens
0
@zadafcb w takim razie czemu każdy trener tak nie robi od razu xD
0
@sergio5 można wrzucac linki do twittów jak cos
0
@lukaszmatusiewicz niestety był taki sezon że im to wyszło xD 15/16, bardzo podobny dla Realu do obecnego. Mam nadzieję że się nie skończy tak samo
5
XDDDD chwilo trwaj
1
@La Pulgaa nie ma szans że mecz Barcelony będzie w poniedziałek, a już na pewno nie z Villarealem. Spokojnie, na pewno będzie w weekend. Wtedy też jest chyba slot na LM a zakładając że zagramy w 1/16 to na pewno będzie w weekend
Edit: przepraszam, wtedy są zaplanowane rewanże półfinałów CdR od wtorku do czwięc też duża szansa że w nich zagramy i będzie musiał mecz być w weekend
Jakby kogoś interesowało: https://rfef.es/sites/default/files/2025-06/Calendario_Masculino_25-26.pdf
36
To jest jeden z głupszych wątków ostatnich lat i dziwię się że poważne osoby w ogóle to rozważają. Co im przeszkadza w tym spalonym? Każdy przepis wygląda tak że ma swoją granicę i ją się egzekwuje xD