1

Yamal potrajany a i daj coś udaje mu się ugrać, niesamowite

1

No faul niestety

0

Nie no komentarzy nie dojechali ewidentnie xD gol a ci o pogodzie

1

Fermin jaki to jest kociiik

3

Yamal w gazie zaczął

1

Ajj no nie w Bramkarza złoty chłopaku

1

@tommyleejones moim zdaniem dlatego że a są w TOTY w FIFIe

0

A ci co taka napinka XD

0

@busel004 Hiszpanie to w ogóle w tym sezonie mają tragikomiczną obronę xD

9

Z całą sympatią - z Wojtkiem byśmy właśnie grali dogrywkę

2

@mekston ja dokładne to pisze w prawie każdym poście o nimb- takich piłkarzy się nie ściąga
@Barca_bwo jak zawsze genialne

1

Yamal po najgorszym meczu brameczka XD

0

Jezu Garcia ty kocie piękny. Co to kurde było????

0

@halfnolife 15 łącznie

0

Ile razy jeszcze się uda xD

1

@barcowy1899 pominę psychoanalizę bo ten tekst słyszałem już milion razy i w tym i w tamtym sezonie a ocenę dałbym takie 7-7,5/10. Kilka razy ratował nam dupę i zawsze to jest piłkarz który potrafi zrobić coś z niczego nawet jak nie gra za dobrze. Po prostu nie jest już na niebotycznym poziomie z końcówki tamtego sezonu

1

@Sysia11 czy to potężny Majk Menią?

1

No niezbyt przyjemnie się patrzy na Yamala będącego pod formą. Potrzebujemy go na boisku cały czas bo piłkarze jak on potrafią nie grać nic i nam wygrać mecz ale no, fajnie by było kilka meczów go pooszczedzac bo przyjdzie Liga Mistrzów i nie będzie kiedy.
Hansi na pewno wie co robi ale ten dłuższy niż czas gdy Yamal się męczy jest niepokojący

0

@Filipem nie, szukać innej opcji. Na prawą się udało steal zrobić to i na lewą się ktoś trafi.

17

Nie no powiem wam że 30 mln za kilka przypadkowych bramek to trochę przesada. Nie brałbym Rashforda na stale

2

Ładnie sędzia, króciutko z takimi Pato faulami

0

Kurde no coraz bardziej wygląda na to że zostało nam dwóch porządnych pomocników i jeden geniusz. Reszta tartak xD a było tak dobrze z tym w tamtym sezonie

4

Casado 60 tempa

0

@zadafcb czyli zawieszenie ma jakiś sens

0

@zadafcb w takim razie czemu każdy trener tak nie robi od razu xD

0

@sergio5 można wrzucac linki do twittów jak cos

0

@lukaszmatusiewicz niestety był taki sezon że im to wyszło xD 15/16, bardzo podobny dla Realu do obecnego. Mam nadzieję że się nie skończy tak samo

5

XDDDD chwilo trwaj

1

@La Pulgaa nie ma szans że mecz Barcelony będzie w poniedziałek, a już na pewno nie z Villarealem. Spokojnie, na pewno będzie w weekend. Wtedy też jest chyba slot na LM a zakładając że zagramy w 1/16 to na pewno będzie w weekend

Edit: przepraszam, wtedy są zaplanowane rewanże półfinałów CdR od wtorku do czwięc też duża szansa że w nich zagramy i będzie musiał mecz być w weekend
Jakby kogoś interesowało: https://rfef.es/sites/default/files/2025-06/Calendario_Masculino_25-26.pdf

36

To jest jeden z głupszych wątków ostatnich lat i dziwię się że poważne osoby w ogóle to rozważają. Co im przeszkadza w tym spalonym? Każdy przepis wygląda tak że ma swoją granicę i ją się egzekwuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?