O właśnie, to ostatnie zdanie w artykule chyba kluczowe. Wiadomo szkoda że strata punktów i taki tragiczny Real tylko punkt za nami (przypominam że 2 miesiące temu to my mieliśmy 5 punktów straty), ale jak ta drużyna będzie tak grała jak dziś to jestem dość optymistycznie nastawiony do przyszłości.
1
Co tu miała obrona zrobić jak stary dziad nie kontroluje swojej pozycji xD
1
Robercik podsumował xD
3
Co on ostatnio ma formę o panie
0
Oby nikt z MLS tego nie oglądał bo jeszcze go nie będą chcieli
0
Raphinia to wyleczony? Jakiś taki nieswój
0
@beter2 przecież właśnie miał asystę po takim podaniu?
0
Negreira przekupił bramkarza
2
Też nasz Szwed to chyba po potopie dziś, absolutnie nic nie daje xD
1
No Yamal no party. Nie ma komu minąć nawet jednego piłkarza.
Ale co LR pisala że Yamal na ławę i dawać Roonego xD
0
Nie no co my gramy xD
0
Aha XDD no to grubo się zaczyna
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ten Joan to w ogóle grubo, nie wiem jak on się nagrzeje tam na bramce XD
4
Dopiero ogarnąłem że Cubarsi ława xD Yamal i Cubarsi nie na boisku to jest jakiś ewenement
1
No to się La Rambelka ucieszy
0
Ale Darek nie dojechał na mecz z komentarzem xD wiadomo na nic człowiek nie liczy ale i tak ehh
1
Ale Zieliński jest bezużyteczny
0
Haramball vs haramball = dobry meczyk?
0
@heniusss na to wygląda
0
Pogba to zagrał w ogóle jakikolwiek mecz bo tym emocjonalnym powrocie do piłki? Bo coś cicho o nim xD
7
Ale to jest nienormalne że Jesus gra dopiero drugi mecz w LM xD
3
@Gibbon_FCB boli. I ten z maja i ten z 2010 roku. Nienawidzę tych rzemieślników xD
1
Życzę Interowi porażki w każdym jednym meczu jaki rozpoczynają. Chyba że graliby z Realem.
2
@michal26 jedynym komu ufam w tej kwestii jest @michalgajdek ale bez jakichś informacji nic się nie dowiemy, na razie cisza w temacie
28
O właśnie, to ostatnie zdanie w artykule chyba kluczowe. Wiadomo szkoda że strata punktów i taki tragiczny Real tylko punkt za nami (przypominam że 2 miesiące temu to my mieliśmy 5 punktów straty), ale jak ta drużyna będzie tak grała jak dziś to jestem dość optymistycznie nastawiony do przyszłości.
2
@Szmulek no właśnie dlatego
0
No nie wejdzie dziś i tyle xD trudno. 1 punkt w kontekście niedawnej straty nie jest taki zły
0
Dobrze że się nic nie stało Pedriemu
0
Co to jest?? Czerwona przecież xD
0
@karci0 no fakt, daleko
0
@PatrychoO nie ma w la Liga goal line