1

Co tu miała obrona zrobić jak stary dziad nie kontroluje swojej pozycji xD

1

Robercik podsumował xD

3

Co on ostatnio ma formę o panie

0

Oby nikt z MLS tego nie oglądał bo jeszcze go nie będą chcieli

0

Raphinia to wyleczony? Jakiś taki nieswój

0

@beter2 przecież właśnie miał asystę po takim podaniu?

0

Negreira przekupił bramkarza

2

Też nasz Szwed to chyba po potopie dziś, absolutnie nic nie daje xD

1

No Yamal no party. Nie ma komu minąć nawet jednego piłkarza.
Ale co LR pisala że Yamal na ławę i dawać Roonego xD

0

Nie no co my gramy xD

0

Aha XDD no to grubo się zaczyna

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ten Joan to w ogóle grubo, nie wiem jak on się nagrzeje tam na bramce XD

4

Dopiero ogarnąłem że Cubarsi ława xD Yamal i Cubarsi nie na boisku to jest jakiś ewenement

1

No to się La Rambelka ucieszy

0

Ale Darek nie dojechał na mecz z komentarzem xD wiadomo na nic człowiek nie liczy ale i tak ehh

1

Ale Zieliński jest bezużyteczny

0

Haramball vs haramball = dobry meczyk?

0

@heniusss na to wygląda

0

Pogba to zagrał w ogóle jakikolwiek mecz bo tym emocjonalnym powrocie do piłki? Bo coś cicho o nim xD

7

Ale to jest nienormalne że Jesus gra dopiero drugi mecz w LM xD

3

@Gibbon_FCB boli. I ten z maja i ten z 2010 roku. Nienawidzę tych rzemieślników xD

1

Życzę Interowi porażki w każdym jednym meczu jaki rozpoczynają. Chyba że graliby z Realem.

2

@michal26 jedynym komu ufam w tej kwestii jest @michalgajdek ale bez jakichś informacji nic się nie dowiemy, na razie cisza w temacie

28

O właśnie, to ostatnie zdanie w artykule chyba kluczowe. Wiadomo szkoda że strata punktów i taki tragiczny Real tylko punkt za nami (przypominam że 2 miesiące temu to my mieliśmy 5 punktów straty), ale jak ta drużyna będzie tak grała jak dziś to jestem dość optymistycznie nastawiony do przyszłości.

2

@Szmulek no właśnie dlatego

0

No nie wejdzie dziś i tyle xD trudno. 1 punkt w kontekście niedawnej straty nie jest taki zły

0

Dobrze że się nic nie stało Pedriemu

0

Co to jest?? Czerwona przecież xD

0

@karci0 no fakt, daleko

0

@PatrychoO nie ma w la Liga goal line

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?