12 lutego 2026, 21:44
0
Lamine odzyskuje blask
12 lutego 2026, 21:37
5
Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD
12 lutego 2026, 21:36
4
Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.
12 lutego 2026, 21:34
To jest jak to mawia młodzież masakracja
12 lutego 2026, 21:32
2
Lamine nie ma żadnej równowagi dziś w biegu. Zobaczcie jak ta trawa wygląda, wstyd
12 lutego 2026, 21:31
Hahah trawka na poziomie A-klasy ale grajmy sobie półfinał pucharu
12 lutego 2026, 21:29
Nie no ta murawa to jest jakiś żart, co chwilę się ktoś wywraca, piłka skacze. Co to ma być?
12 lutego 2026, 21:27
Jezu tu była prawie czerwona
12 lutego 2026, 21:24
nie no tutaj będzie ciężko, co się dzieje
12 lutego 2026, 21:18
No Pedri no party
12 lutego 2026, 21:15
1
Co to był za rożny xD
12 lutego 2026, 21:07
3
Ojezu Joan chłopie XDDDDDD
12 lutego 2026, 21:05
Masakra z tymi strojami byłem pewny 2x że podali do przeciwnika w tej kontrze XD
12 lutego 2026, 21:04
Jak w masełko wjechali
12 lutego 2026, 21:03
W końcu gramy w tych strojach akurat jak to jest najgorszy wybór XD tęgie głowy tam siedzą i decydują
10 lutego 2026, 07:05
@draxidox daleko mi do PiSu ale jednym błędem poza kradzieżą (to mają we krwi) był brak karania za niezaszczepienie się w pierwszym wolnym terminie.
10 lutego 2026, 01:01
10
@Kapitan9 gościa którego kupili pół roku temu za 150 mln euro? Myślę że na luzie, najwyżej im zaoferujemy w zastaw Hectora Forta
8 lutego 2026, 21:38
Ale nudny ten mecz matko. PSG - Marsylia lepszy?
7 lutego 2026, 18:08
21
Starszyzna z golem, dzieciaki z golem, debiut jakiegoś młodziaka. Nawet minuty dla męczennika La Rambli ze Szwecji. Co za piękne popołudnie.
7 lutego 2026, 18:06
@Bykunn u nas? pewnie Cancelo
7 lutego 2026, 18:05
Jak jego idolem jest De Jong no to grubo widzę się zapowiada xD
7 lutego 2026, 18:04
Kto to jest XDDD
7 lutego 2026, 18:03
Tommy Shelby wchodzi?
7 lutego 2026, 18:02
Ale chłopak ma talent. Wow.
O matko Bernal co za akcja. BRAWOOOO
7 lutego 2026, 17:58
Ekspert nie pyta, ekspert wie.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16526514#comment-16526514
7 lutego 2026, 17:56
Araujo, Bardaghji, Cancelo in. Tak to widzę. I drżenie o wynik do końca, dajcie trochę emocji.
7 lutego 2026, 17:54
@ali3gator usuń konto
7 lutego 2026, 17:49
@regatta52 a jeszcze Balde xD
7 lutego 2026, 17:48
7
Poza powrotem Yamala chyba najlepsze info to powrót do formy tych dzieciaków ze środka pola w postaci Casado i Bernala. Oby tylko do przodu obaj.Czekamy w już takim razie tylko na kogo? Kounde i Ferrana to na pewno. Cubarsi?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Lamine odzyskuje blask
5
Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD
4
Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.
0
To jest jak to mawia młodzież masakracja
2
Lamine nie ma żadnej równowagi dziś w biegu. Zobaczcie jak ta trawa wygląda, wstyd
0
Hahah trawka na poziomie A-klasy ale grajmy sobie półfinał pucharu
0
Nie no ta murawa to jest jakiś żart, co chwilę się ktoś wywraca, piłka skacze. Co to ma być?
0
Jezu tu była prawie czerwona
0
nie no tutaj będzie ciężko, co się dzieje
0
No Pedri no party
1
Co to był za rożny xD
3
Ojezu Joan chłopie XDDDDDD
1
Masakra z tymi strojami byłem pewny 2x że podali do przeciwnika w tej kontrze XD
0
Jak w masełko wjechali
4
W końcu gramy w tych strojach akurat jak to jest najgorszy wybór XD tęgie głowy tam siedzą i decydują
1
@draxidox daleko mi do PiSu ale jednym błędem poza kradzieżą (to mają we krwi) był brak karania za niezaszczepienie się w pierwszym wolnym terminie.
10
@Kapitan9 gościa którego kupili pół roku temu za 150 mln euro?
Myślę że na luzie, najwyżej im zaoferujemy w zastaw Hectora Forta
0
Ale nudny ten mecz matko. PSG - Marsylia lepszy?
21
Starszyzna z golem, dzieciaki z golem, debiut jakiegoś młodziaka. Nawet minuty dla męczennika La Rambli ze Szwecji. Co za piękne popołudnie.
1
@Bykunn u nas? pewnie Cancelo
0
Jak jego idolem jest De Jong no to grubo widzę się zapowiada xD
1
Kto to jest XDDD
0
Tommy Shelby wchodzi?
5
Ale chłopak ma talent. Wow.
0
O matko Bernal co za akcja. BRAWOOOO
0
Ekspert nie pyta, ekspert wie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16526514#comment-16526514
2
Araujo, Bardaghji, Cancelo in. Tak to widzę. I drżenie o wynik do końca, dajcie trochę emocji.
0
@ali3gator usuń konto
0
@regatta52 a jeszcze Balde xD
7
Poza powrotem Yamala chyba najlepsze info to powrót do formy tych dzieciaków ze środka pola w postaci Casado i Bernala. Oby tylko do przodu obaj.
Czekamy w już takim razie tylko na kogo? Kounde i Ferrana to na pewno. Cubarsi?