0

Lamine odzyskuje blask

5

Ależ Hansi ma jaja, kocham go XD

4

Dopóki mamy Hansiego na ławce awans jest sprawą otwartą.

0

To jest jak to mawia młodzież masakracja

2

Lamine nie ma żadnej równowagi dziś w biegu. Zobaczcie jak ta trawa wygląda, wstyd

0

Hahah trawka na poziomie A-klasy ale grajmy sobie półfinał pucharu

0

Nie no ta murawa to jest jakiś żart, co chwilę się ktoś wywraca, piłka skacze. Co to ma być?

0

Jezu tu była prawie czerwona

0

nie no tutaj będzie ciężko, co się dzieje

0

No Pedri no party

1

Co to był za rożny xD

3

Ojezu Joan chłopie XDDDDDD

1

Masakra z tymi strojami byłem pewny 2x że podali do przeciwnika w tej kontrze XD

0

Jak w masełko wjechali

4

W końcu gramy w tych strojach akurat jak to jest najgorszy wybór XD tęgie głowy tam siedzą i decydują

1

@draxidox daleko mi do PiSu ale jednym błędem poza kradzieżą (to mają we krwi) był brak karania za niezaszczepienie się w pierwszym wolnym terminie.

10

@Kapitan9 gościa którego kupili pół roku temu za 150 mln euro?
Myślę że na luzie, najwyżej im zaoferujemy w zastaw Hectora Forta

0

Ale nudny ten mecz matko. PSG - Marsylia lepszy?

21

Starszyzna z golem, dzieciaki z golem, debiut jakiegoś młodziaka. Nawet minuty dla męczennika La Rambli ze Szwecji. Co za piękne popołudnie.

1

@Bykunn u nas? pewnie Cancelo

0

Jak jego idolem jest De Jong no to grubo widzę się zapowiada xD

1

Kto to jest XDDD

0

Tommy Shelby wchodzi?

5

Ale chłopak ma talent. Wow.

0

O matko Bernal co za akcja. BRAWOOOO

0

2

Araujo, Bardaghji, Cancelo in. Tak to widzę. I drżenie o wynik do końca, dajcie trochę emocji.

0

@ali3gator usuń konto

0

@regatta52 a jeszcze Balde xD

7

Poza powrotem Yamala chyba najlepsze info to powrót do formy tych dzieciaków ze środka pola w postaci Casado i Bernala. Oby tylko do przodu obaj.
Czekamy w już takim razie tylko na kogo? Kounde i Ferrana to na pewno. Cubarsi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?