28 stycznia 2026, 22:35
0
Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz
28 stycznia 2026, 22:33
1
Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM
28 stycznia 2026, 22:25
Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele
28 stycznia 2026, 22:23
Dobra to co trzeba żeby Reql wypadł poza top 8 bo już nie ogarniam Edit: kurde akurat strzelili xd
28 stycznia 2026, 22:21
Tyle goli pada a ci w multilidze pokazują Liverpool który wali na 5:0 xD
28 stycznia 2026, 22:20
3
Pięknie haha Benfica strzela i Yamal w tym samym czasie XD
28 stycznia 2026, 22:08
2
Świetna piła od Olmo
28 stycznia 2026, 22:04
Eryczek taki ugotowany czy niedajBoze uraz?
28 stycznia 2026, 22:01
@BRAWAR walić Real, na razie to my jesteśmy na 13 miejscu xD
28 stycznia 2026, 21:50
Jak im to ujdzie na sucho to padne
28 stycznia 2026, 21:45
No Pedri no party. Strach pomyśleć co by jeszcze było bez Yamala xD
28 stycznia 2026, 21:39
Yamalodepedencia
Przecież to jest karny wtf
28 stycznia 2026, 19:47
20
O kurde mam nadzieję że duet Lamine i Yamal dzisiaj zrobi ogień ;)
25 stycznia 2026, 18:09
Po co on dolicza 3 min przy takiej pogodzie
25 stycznia 2026, 17:57
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 stycznia 2026, 17:36
Pięknie Rapha. Dziiiik
25 stycznia 2026, 17:32
Może Olmo by pograł na 9 trochę? Instynkt ma świetny, mega szybko sobie znajduje pozycje, potrafi przyjąć piłkę... To już są przewagi nad Lewym.
25 stycznia 2026, 17:31
Ale Yamal tam poszedł agresywnie
25 stycznia 2026, 17:30
Ale forma Olmo, w końcu wciśnięte
25 stycznia 2026, 16:58
Lewandowski sobie spokojnie poczekał aż się cała drużyna cofnie. Nagroda fair play się należy
25 stycznia 2026, 16:36
Nie no to jest drugie Getafe xD tragicznie się to ogląda
24 stycznia 2026, 22:43
8
@JanuszKorwinMikke XD opinia godna dzbana na profilowym i w nazwie
21 stycznia 2026, 22:52
@kanver_ coś ty
21 stycznia 2026, 22:38
@MsBarca kiedyś jeszcze w Borrussi w bundeslidze
21 stycznia 2026, 22:33
Ale i tak ledwo bo się odbiła od sęka XD
21 stycznia 2026, 22:32
No w końcu się obudził
21 stycznia 2026, 22:31
Brawo Athletic!!
21 stycznia 2026, 22:26
Nie gra napastnik, nie grają skrzydła ale za to dwóch ŚPO gra koncert. Piękni są ostatnio.
Ale ma nogę ulozoną ostatnio
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz
1
Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM
1
Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele
0
Dobra to co trzeba żeby Reql wypadł poza top 8 bo już nie ogarniam
Edit: kurde akurat strzelili xd
0
Tyle goli pada a ci w multilidze pokazują Liverpool który wali na 5:0 xD
3
Pięknie haha Benfica strzela i Yamal w tym samym czasie XD
2
Świetna piła od Olmo
1
Eryczek taki ugotowany czy niedajBoze uraz?
1
@BRAWAR walić Real, na razie to my jesteśmy na 13 miejscu xD
1
Jak im to ujdzie na sucho to padne
0
No Pedri no party. Strach pomyśleć co by jeszcze było bez Yamala xD
1
Yamalodepedencia
3
Przecież to jest karny wtf
20
O kurde mam nadzieję że duet Lamine i Yamal dzisiaj zrobi ogień ;)
3
Po co on dolicza 3 min przy takiej pogodzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pięknie Rapha. Dziiiik
1
Może Olmo by pograł na 9 trochę? Instynkt ma świetny, mega szybko sobie znajduje pozycje, potrafi przyjąć piłkę... To już są przewagi nad Lewym.
1
Ale Yamal tam poszedł agresywnie
1
Ale forma Olmo, w końcu wciśnięte
3
Lewandowski sobie spokojnie poczekał aż się cała drużyna cofnie. Nagroda fair play się należy
0
Nie no to jest drugie Getafe xD tragicznie się to ogląda
8
@JanuszKorwinMikke XD opinia godna dzbana na profilowym i w nazwie
1
@kanver_ coś ty
1
@MsBarca kiedyś jeszcze w Borrussi w bundeslidze
1
Ale i tak ledwo bo się odbiła od sęka XD
0
No w końcu się obudził
0
Brawo Athletic!!
1
Nie gra napastnik, nie grają skrzydła ale za to dwóch ŚPO gra koncert. Piękni są ostatnio.
1
Ale ma nogę ulozoną ostatnio