0

Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz

1

Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM

1

Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele

0

Dobra to co trzeba żeby Reql wypadł poza top 8 bo już nie ogarniam
Edit: kurde akurat strzelili xd

0

Tyle goli pada a ci w multilidze pokazują Liverpool który wali na 5:0 xD

3

Pięknie haha Benfica strzela i Yamal w tym samym czasie XD

2

Świetna piła od Olmo

1

Eryczek taki ugotowany czy niedajBoze uraz?

1

@BRAWAR walić Real, na razie to my jesteśmy na 13 miejscu xD

1

Jak im to ujdzie na sucho to padne

0

No Pedri no party. Strach pomyśleć co by jeszcze było bez Yamala xD

1

Yamalodepedencia

3

Przecież to jest karny wtf

20

O kurde mam nadzieję że duet Lamine i Yamal dzisiaj zrobi ogień ;)

3

Po co on dolicza 3 min przy takiej pogodzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pięknie Rapha. Dziiiik

1

Może Olmo by pograł na 9 trochę? Instynkt ma świetny, mega szybko sobie znajduje pozycje, potrafi przyjąć piłkę... To już są przewagi nad Lewym.

1

Ale Yamal tam poszedł agresywnie

1

Ale forma Olmo, w końcu wciśnięte

3

Lewandowski sobie spokojnie poczekał aż się cała drużyna cofnie. Nagroda fair play się należy

0

Nie no to jest drugie Getafe xD tragicznie się to ogląda

8

@JanuszKorwinMikke XD opinia godna dzbana na profilowym i w nazwie

1

@kanver_ coś ty

1

@MsBarca kiedyś jeszcze w Borrussi w bundeslidze

1

Ale i tak ledwo bo się odbiła od sęka XD

0

No w końcu się obudził

0

Brawo Athletic!!

1

Nie gra napastnik, nie grają skrzydła ale za to dwóch ŚPO gra koncert. Piękni są ostatnio.

1

Ale ma nogę ulozoną ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?