3

Czekam na gola dla Osasuny żeby się mecz zaczął bo tak od 0:0 to się nie da grać

1

Laboga i Kręcidło, duet marzeń xD

0

Ten Brahim to też dobry gość xD kto go wpuszcza w takim meczu

7

Bernardo Silva jest daremny naprawdę. Jak można mieć kogoś takiego jako głównego prawego skrzydłowego. Oby tak samo grał na Mundialu

2

Tu będzie 2:2 ja już za dużo razy widziałem ten film

1

Rudiger występ im. idioty xd powinna być czerwona

0

@SenseiFCB nazwał go pachołkiem xD

0

Guardiola jest dziwny

0

@SenseiFCB Pique juz go najlepiej kiedyś określił xD

0

@beter2 ale i Fermin i Gavi jakoś się utrzymali u tego złego Xaviego, a Nico nie. Po prostu był za krótki na Barcelonę i to u dwóch trenerów

4

Jaki to jest kot...

0

@beter2 oczywiście xD debiutował u Xaviego

0

Ten mecz może służyć za świetny przykład bycia negatywnie nastawionym do powrotu Guardioli na ławkę Barcy (nie patrząc na realizm tej sytuacji). Chłop w takim meczu gra Philem Fodenem w pomocy który nawet na swojej nominalnej pozycji zagrał łącznie 0 dobrych meczów w Lidze Mistrzów. On by Pedriego puścił na skrzydło na DM by biegał Araujo ze wsparciem sprowadzonego za miliony jakiegoś pomocnika z 3 świetnymi meczami w lidze norweskiej

1

Gol fartem ale z taką grą City to tutaj łatwo Real to bierze

1

@beter2 jakoś Fermina np nie odrzucił. Czy Gaviego

5

Jakim cudem City gra takimi ogórkami xD kasa nieskończona a oni grają w pomocy skrzydłowym, obrońcą i odrzutkiem z Barcelony

0

Na kim się przełamać jak nie na City standardowo

0

Rodri od czasu zdobycia ZP zagrał jakiś mecz?

0

@SelloutCrowd kolejny Paulinho/Song/Kessie?

0

Hahaha padolino jeszcze przed polem karnym xD

0

@Douglas a ok, nie śledziłem

0

Mbappe ława? Co się dzieje?

1

Czy on już może zejść xD proszę. Wystarczy te 10 min

0

Ferran jaka zmianę daje

0

Ile ten blondynek się musi zastanawiać nad tak oczywistym podaniem xD

1

Raphinia jest niesamowity. To z jaką siłą ładuje to piłkę w porównaniu do innych jest piękny.

0

Też dobrze że sobie odpocznie. Roony ogarnie

0

Takich piłkarzy jak Yamal się po prostu nie ściąga. Nawet jak mu nie idzie 90% czasu. A ma prawo bo ma 18 lat. OSIEMNAŚCIE.

0

To było oczywiste że strzelimy ale nie myślałem że to będzie Kounde xD

0

Brawo Rashford!!! Piękna wrzutka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?