Ten mecz może służyć za świetny przykład bycia negatywnie nastawionym do powrotu Guardioli na ławkę Barcy (nie patrząc na realizm tej sytuacji). Chłop w takim meczu gra Philem Fodenem w pomocy który nawet na swojej nominalnej pozycji zagrał łącznie 0 dobrych meczów w Lidze Mistrzów. On by Pedriego puścił na skrzydło na DM by biegał Araujo ze wsparciem sprowadzonego za miliony jakiegoś pomocnika z 3 świetnymi meczami w lidze norweskiej
3
Czekam na gola dla Osasuny żeby się mecz zaczął bo tak od 0:0 to się nie da grać
1
Laboga i Kręcidło, duet marzeń xD
0
Ten Brahim to też dobry gość xD kto go wpuszcza w takim meczu
7
Bernardo Silva jest daremny naprawdę. Jak można mieć kogoś takiego jako głównego prawego skrzydłowego. Oby tak samo grał na Mundialu
2
Tu będzie 2:2 ja już za dużo razy widziałem ten film
1
Rudiger występ im. idioty xd powinna być czerwona
0
@SenseiFCB nazwał go pachołkiem xD
0
Guardiola jest dziwny
0
@SenseiFCB Pique juz go najlepiej kiedyś określił xD
0
@beter2 ale i Fermin i Gavi jakoś się utrzymali u tego złego Xaviego, a Nico nie. Po prostu był za krótki na Barcelonę i to u dwóch trenerów
4
Jaki to jest kot...
0
@beter2 oczywiście xD debiutował u Xaviego
0
Ten mecz może służyć za świetny przykład bycia negatywnie nastawionym do powrotu Guardioli na ławkę Barcy (nie patrząc na realizm tej sytuacji). Chłop w takim meczu gra Philem Fodenem w pomocy który nawet na swojej nominalnej pozycji zagrał łącznie 0 dobrych meczów w Lidze Mistrzów. On by Pedriego puścił na skrzydło na DM by biegał Araujo ze wsparciem sprowadzonego za miliony jakiegoś pomocnika z 3 świetnymi meczami w lidze norweskiej
1
Gol fartem ale z taką grą City to tutaj łatwo Real to bierze
1
@beter2 jakoś Fermina np nie odrzucił. Czy Gaviego
5
Jakim cudem City gra takimi ogórkami xD kasa nieskończona a oni grają w pomocy skrzydłowym, obrońcą i odrzutkiem z Barcelony
0
Na kim się przełamać jak nie na City standardowo
0
Rodri od czasu zdobycia ZP zagrał jakiś mecz?
0
@SelloutCrowd kolejny Paulinho/Song/Kessie?
0
Hahaha padolino jeszcze przed polem karnym xD
0
@Douglas a ok, nie śledziłem
0
Mbappe ława? Co się dzieje?
1
Czy on już może zejść xD proszę. Wystarczy te 10 min
0
Ferran jaka zmianę daje
0
Ile ten blondynek się musi zastanawiać nad tak oczywistym podaniem xD
1
Raphinia jest niesamowity. To z jaką siłą ładuje to piłkę w porównaniu do innych jest piękny.
0
Też dobrze że sobie odpocznie. Roony ogarnie
0
Takich piłkarzy jak Yamal się po prostu nie ściąga. Nawet jak mu nie idzie 90% czasu. A ma prawo bo ma 18 lat. OSIEMNAŚCIE.
0
To było oczywiste że strzelimy ale nie myślałem że to będzie Kounde xD
0
Brawo Rashford!!! Piękna wrzutka