6 grudnia 2025, 22:42
2
Messi z kolejnym pucharem lalalalaaa
6 grudnia 2025, 20:32
1
Patrzę na wynik i jakby to był poprzedni sezon, piękne wspomnienia.
6 grudnia 2025, 19:14
Yamal genialny mecz, znowu
6 grudnia 2025, 19:06
0
Odpoczął to i hula od razu.
4 grudnia 2025, 09:41
4
@Czyhrynski strzelam że to właśnie te 3 auta olały przepisy xD mgła która zezwala na światło przeciwmgłowe to naprawdę rzadkość
3 grudnia 2025, 20:19
Ło Jezu jaka brama. Piękny gol żółwia
3 grudnia 2025, 20:16
Idiotyczne zachowanie piłkarzy Athleticu
2 grudnia 2025, 23:05
6
Kapitalnie rozgerana ta końcówka, a co się tu naczytałem że co robimy jak Christensen wchodził za Yamala xD tak powinno być z Interem
2 grudnia 2025, 23:02
W końcu trafił coś takiego XDDDD
2 grudnia 2025, 22:59
Brawo rashford!!
2 grudnia 2025, 22:56
5
@SinMistico XDDDDD
2 grudnia 2025, 22:51
Yamal się dwoi i Troi żeby tworzyć zagrożenie ale reszta trochę nie dojeżdża obecnie
2 grudnia 2025, 22:40
Kto ma teraz opaskę kapitana?
2 grudnia 2025, 22:37
O nie nie nie nie nie nie
2 grudnia 2025, 22:30
Magister pierwszy raz zrobił dziś coś dobrze
2 grudnia 2025, 22:18
Zaraz wpadnie eksperty
2 grudnia 2025, 21:41
Yamal ma niesamowity mecz jak na razie oprócz strzałów, ale La Rambelka będzie jechała bo fryzura nie taka i gwiazdorzy xdddd
2 grudnia 2025, 21:33
Magister to mógłby po prostu biec i liczyć że ktoś za nim pobiegnie. Aby piłki nie dotykał poza polem karnym
2 grudnia 2025, 21:28
On jest piękny, cudowny, wspaniały. Jeden i drugi.
2 grudnia 2025, 21:27
Ale tempo ataku jest znowu niebywale, niczym rok temu
30 listopada 2025, 22:59
@barcelonaLM Bilbao tak samo cienkie jak świst bata xD
30 listopada 2025, 22:56
3
Lider lider lalalalala
30 listopada 2025, 21:47
Wchodzę tu bo ostatnie kilka powiadomień z flashscore bardzo ciekawe
29 listopada 2025, 16:47
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 listopada 2025, 16:44
@mrboom fajna jest
29 listopada 2025, 16:43
Raphinia to jest piękny człowiek
29 listopada 2025, 16:34
Raphinia jest niesamowity z tym pressingiem.
29 listopada 2025, 16:33
@4drian0 dopiero włączyłem, oni odwalili przy golu?
29 listopada 2025, 16:32
Eric jeszcze nie ogarnia co Yamal chce z nim grać tam na prawej, to chyba jedyna przewaga Kounde na dziś
29 listopada 2025, 16:30
Kurde, nie spodziewałem się że zobaczymy od początku środek pola Bernal - Casado. Super, oby działało
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Messi z kolejnym pucharem lalalalaaa
1
Patrzę na wynik i jakby to był poprzedni sezon, piękne wspomnienia.
1
Yamal genialny mecz, znowu
0
Odpoczął to i hula od razu.
4
@Czyhrynski strzelam że to właśnie te 3 auta olały przepisy xD mgła która zezwala na światło przeciwmgłowe to naprawdę rzadkość
0
Ło Jezu jaka brama. Piękny gol żółwia
0
Idiotyczne zachowanie piłkarzy Athleticu
6
Kapitalnie rozgerana ta końcówka, a co się tu naczytałem że co robimy jak Christensen wchodził za Yamala xD tak powinno być z Interem
4
W końcu trafił coś takiego XDDDD
0
Brawo rashford!!
5
@SinMistico XDDDDD
0
Yamal się dwoi i Troi żeby tworzyć zagrożenie ale reszta trochę nie dojeżdża obecnie
0
Kto ma teraz opaskę kapitana?
0
O nie nie nie nie nie nie
2
Magister pierwszy raz zrobił dziś coś dobrze
0
Zaraz wpadnie eksperty
0
Yamal ma niesamowity mecz jak na razie oprócz strzałów, ale La Rambelka będzie jechała bo fryzura nie taka i gwiazdorzy xdddd
0
Magister to mógłby po prostu biec i liczyć że ktoś za nim pobiegnie. Aby piłki nie dotykał poza polem karnym
0
On jest piękny, cudowny, wspaniały. Jeden i drugi.
1
Ale tempo ataku jest znowu niebywale, niczym rok temu
0
@barcelonaLM Bilbao tak samo cienkie jak świst bata xD
3
Lider lider lalalalala
1
Wchodzę tu bo ostatnie kilka powiadomień z flashscore bardzo ciekawe
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom fajna jest
2
Raphinia to jest piękny człowiek
0
Raphinia jest niesamowity z tym pressingiem.
0
@4drian0 dopiero włączyłem, oni odwalili przy golu?
0
Eric jeszcze nie ogarnia co Yamal chce z nim grać tam na prawej, to chyba jedyna przewaga Kounde na dziś
1
Kurde, nie spodziewałem się że zobaczymy od początku środek pola Bernal - Casado. Super, oby działało