2

Messi z kolejnym pucharem lalalalaaa

1

Patrzę na wynik i jakby to był poprzedni sezon, piękne wspomnienia.

1

Yamal genialny mecz, znowu

0

Odpoczął to i hula od razu.

4

@Czyhrynski strzelam że to właśnie te 3 auta olały przepisy xD mgła która zezwala na światło przeciwmgłowe to naprawdę rzadkość

0

Ło Jezu jaka brama. Piękny gol żółwia

0

Idiotyczne zachowanie piłkarzy Athleticu

6

Kapitalnie rozgerana ta końcówka, a co się tu naczytałem że co robimy jak Christensen wchodził za Yamala xD tak powinno być z Interem

4

W końcu trafił coś takiego XDDDD

0

Brawo rashford!!

5

@SinMistico XDDDDD

0

Yamal się dwoi i Troi żeby tworzyć zagrożenie ale reszta trochę nie dojeżdża obecnie

0

Kto ma teraz opaskę kapitana?

0

O nie nie nie nie nie nie

2

Magister pierwszy raz zrobił dziś coś dobrze

0

Zaraz wpadnie eksperty

0

Yamal ma niesamowity mecz jak na razie oprócz strzałów, ale La Rambelka będzie jechała bo fryzura nie taka i gwiazdorzy xdddd

0

Magister to mógłby po prostu biec i liczyć że ktoś za nim pobiegnie. Aby piłki nie dotykał poza polem karnym

0

On jest piękny, cudowny, wspaniały. Jeden i drugi.

1

Ale tempo ataku jest znowu niebywale, niczym rok temu

0

@barcelonaLM Bilbao tak samo cienkie jak świst bata xD

3

Lider lider lalalalala

1

Wchodzę tu bo ostatnie kilka powiadomień z flashscore bardzo ciekawe

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mrboom fajna jest

2

Raphinia to jest piękny człowiek

0

Raphinia jest niesamowity z tym pressingiem.

0

@4drian0 dopiero włączyłem, oni odwalili przy golu?

0

Eric jeszcze nie ogarnia co Yamal chce z nim grać tam na prawej, to chyba jedyna przewaga Kounde na dziś

1

Kurde, nie spodziewałem się że zobaczymy od początku środek pola Bernal - Casado. Super, oby działało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?