@Trojanek23 dla ciebie się nie wyróżnia, dla mnie się nie wyróżnia ale dla dziesiątek milionów nastolatek już tak. A one są takim samym odbiorcą treści jak ty i ja
@Trojanek23 mam wrażenie że nie doceniasz jej popularności. Ja rozumiem że jej możesz nie lubić i nazywać "gwiazdeczką", sam nie przepadam za muzyką i podejściem do środowiska, ale to jest jeden z najpopularniejszych ludzi na świecie, po Cristiano, po Messim ona jest gdzieś tam i dlatego ludzie szukają punktu zaczepienia z obecnych czasów do tamtych gdy to MJ był fenomenem
0
Jezu co tam się działo
2
Kosowski będzie uczył Yamala jak przyjmować piłkę xD trzymajcie mnie
0
Gdzie kartka xD
1
@KamQiX tragedia się tu porobiła, każde mecz tutaj to hate-watch Yamala
2
No w końcu, teraz zaczynamy mecz
3
@Barceloniarz987 co xdd
3
Tylko Flick potrafi z dwóch par rywalizujących o pozycję na boku obrony piłkarzy zrobić dobrze współpracujące duety xD
0
Ależ ma te strzali Gerardo Martini
0
@Kris_OK xD haha
1
Ajj już myślałem że muszę znowu wypluć hejt na Robercika
2
XDDDDD trzymajcie mnie
1
Dobra niech nam strzelą i zaczynamy granie jak ludzie, tak przy 0:0 to się nie da
2
Magister już zaczyna z dryblingiem xd może już wejść Ferran?
0
Czemu nie ma naszego hymnu przy wyjściu tylko jakieś brzdąknie?
0
Kiedy ta Grada D'animacio :((
3
Jaka szkoda że serwery na rm.pl takie słabe xD
1
A miałem nie odpalać dzisiaj xD
1
Ale pograli hahahha
3
XDDDDD real Madrid tv nie nadąży filmików nagrywać
0
@majkiii no kozak piłkarz jak ma 32 gole bez bramek i asyst xD
0
Hahahahhah jaka amatorka
0
@Xxxbarca4ever ok dzięki. Na przyszłość jak są problemy z tym nazwiskiem to można napisać po prostu pdf, każdy wie o kogo chodzi
0
Za kogo wszedł Rodrigo? Bo chyba się flashscore przyciął
5
Błagam nie włączajcie
0
@Trojanek23 dla ciebie się nie wyróżnia, dla mnie się nie wyróżnia ale dla dziesiątek milionów nastolatek już tak. A one są takim samym odbiorcą treści jak ty i ja
1
@Trojanek23 mam wrażenie że nie doceniasz jej popularności. Ja rozumiem że jej możesz nie lubić i nazywać "gwiazdeczką", sam nie przepadam za muzyką i podejściem do środowiska, ale to jest jeden z najpopularniejszych ludzi na świecie, po Cristiano, po Messim ona jest gdzieś tam i dlatego ludzie szukają punktu zaczepienia z obecnych czasów do tamtych gdy to MJ był fenomenem
1
@derus musi po prostu zdobyć 12 pkt więcej niż Lando. Zobacz sobie system punktowania w F1 i możesz sobie sam pokalkulować
2
Messi z kolejnym pucharem lalalalaaa
1
Patrzę na wynik i jakby to był poprzedni sezon, piękne wspomnienia.
1
Yamal genialny mecz, znowu