23 listopada 2025, 22:29
0
@SenseiFCB moze się po dziś coś zmieni bo kawał meczu zagrał
23 listopada 2025, 22:14
@Batys kolego proszę
23 listopada 2025, 22:12
1
Czas się udać na pewną stronkę w kolorze nabiału.
23 listopada 2025, 21:50
@hugz Wojtek Szczęsny nigdy nikogo nie prowokował
23 listopada 2025, 21:43
3
Fajny mecz ogólnie, to Elche to miły dla oka zespół. Takie ekipy to sól tej ligi, jakieś Brentford, Monza czy FC Koeln by nigdy tak nie mogły
23 listopada 2025, 21:35
19
Peña co za kot w tym Elche
22 listopada 2025, 21:07
Czy było jakieś info odnośnie Grada d'animacio? Trochę przypał jakby miało być tam pusto, a konflikt miał być zażegnany wraz z otwarciem Camp Nou na nowo.
22 listopada 2025, 18:13
Już mi się ta muzyka podoba, chce ją słyszeć jak najwięcej razy
Ile ten dzieciak musi mieć dziś udanych dryblingów, niesamowite
22 listopada 2025, 18:07
25
Ale super że CN tak docenia Raphinię. Należy mu się by usłyszał że kibice sa z nim, po tym jak nie potrafią go docenić dzienniki i eksperci
22 listopada 2025, 18:05
Czekam na powrót naszego trio powiatu ryckiego - LRY
22 listopada 2025, 17:50
Ale zdziwiony jestem że Yamal sam nie kończył
22 listopada 2025, 17:49
Hqhahahahah co za gość
Raphinia nie wejdzie? :(
22 listopada 2025, 17:45
Kounde Chryste Panie xD
22 listopada 2025, 17:43
Taka piła... Dani ja cię proszę
22 listopada 2025, 17:36
20
Stoi metr obok i musi to sprawdzić xD
22 listopada 2025, 17:35
Nie no to jest czerwona
22 listopada 2025, 17:31
Hahah już myślałem że przekombinują
22 listopada 2025, 17:10
2
Fajna ta muzyczka
22 listopada 2025, 17:09
Ledwo ledwo XDD
22 listopada 2025, 16:54
Oho już, super xd
22 listopada 2025, 16:50
@Czyhrynski idealizujesz poprzedni sezon
@Pablozeusz nie, na ławce
22 listopada 2025, 16:45
Co to za dżingiel xDDD
22 listopada 2025, 16:41
@Czyhrynski w ogóle tak nie jest dziś xd
Rekin jaka piła w ogóle XD
22 listopada 2025, 16:30
@macio_944 obyy, teraz nie będzie przerw to jakoś pójdzie
22 listopada 2025, 16:28
Yamal też wraca na swój poziom ewidentnie
22 listopada 2025, 16:26
4
Będziemy tą chwilę wspominać latami, LATAMI
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@SenseiFCB moze się po dziś coś zmieni bo kawał meczu zagrał
0
@Batys kolego proszę
1
Czas się udać na pewną stronkę w kolorze nabiału.
1
@hugz Wojtek Szczęsny nigdy nikogo nie prowokował
3
Fajny mecz ogólnie, to Elche to miły dla oka zespół. Takie ekipy to sól tej ligi, jakieś Brentford, Monza czy FC Koeln by nigdy tak nie mogły
19
Peña co za kot w tym Elche
0
Czy było jakieś info odnośnie Grada d'animacio? Trochę przypał jakby miało być tam pusto, a konflikt miał być zażegnany wraz z otwarciem Camp Nou na nowo.
3
Już mi się ta muzyka podoba, chce ją słyszeć jak najwięcej razy
3
Ile ten dzieciak musi mieć dziś udanych dryblingów, niesamowite
25
Ale super że CN tak docenia Raphinię. Należy mu się by usłyszał że kibice sa z nim, po tym jak nie potrafią go docenić dzienniki i eksperci
0
Czekam na powrót naszego trio powiatu ryckiego - LRY
0
Ale zdziwiony jestem że Yamal sam nie kończył
1
Hqhahahahah co za gość
0
Raphinia nie wejdzie? :(
0
Kounde Chryste Panie xD
0
Taka piła... Dani ja cię proszę
20
Stoi metr obok i musi to sprawdzić xD
0
Nie no to jest czerwona
0
Hahah już myślałem że przekombinują
2
Fajna ta muzyczka
0
Ledwo ledwo XDD
0
Oho już, super xd
0
@Czyhrynski idealizujesz poprzedni sezon
0
@Pablozeusz nie, na ławce
1
Co to za dżingiel xDDD
0
@Czyhrynski w ogóle tak nie jest dziś xd
0
Rekin jaka piła w ogóle XD
1
@macio_944 obyy, teraz nie będzie przerw to jakoś pójdzie
1
Yamal też wraca na swój poziom ewidentnie
4
Będziemy tą chwilę wspominać latami, LATAMI