0

@SenseiFCB moze się po dziś coś zmieni bo kawał meczu zagrał

0

@Batys kolego proszę

1

Czas się udać na pewną stronkę w kolorze nabiału.

1

@hugz Wojtek Szczęsny nigdy nikogo nie prowokował

3

Fajny mecz ogólnie, to Elche to miły dla oka zespół. Takie ekipy to sól tej ligi, jakieś Brentford, Monza czy FC Koeln by nigdy tak nie mogły

19

Peña co za kot w tym Elche

0

Czy było jakieś info odnośnie Grada d'animacio? Trochę przypał jakby miało być tam pusto, a konflikt miał być zażegnany wraz z otwarciem Camp Nou na nowo.

3

Już mi się ta muzyka podoba, chce ją słyszeć jak najwięcej razy

3

Ile ten dzieciak musi mieć dziś udanych dryblingów, niesamowite

25

Ale super że CN tak docenia Raphinię. Należy mu się by usłyszał że kibice sa z nim, po tym jak nie potrafią go docenić dzienniki i eksperci

0

Czekam na powrót naszego trio powiatu ryckiego - LRY

0

Ale zdziwiony jestem że Yamal sam nie kończył

1

Hqhahahahah co za gość

0

Raphinia nie wejdzie? :(

0

Kounde Chryste Panie xD

0

Taka piła... Dani ja cię proszę

20

Stoi metr obok i musi to sprawdzić xD

0

Nie no to jest czerwona

0

Hahah już myślałem że przekombinują

2

Fajna ta muzyczka

0

Ledwo ledwo XDD

0

Oho już, super xd

0

@Czyhrynski idealizujesz poprzedni sezon

0

@Pablozeusz nie, na ławce

1

Co to za dżingiel xDDD

0

@Czyhrynski w ogóle tak nie jest dziś xd

0

Rekin jaka piła w ogóle XD

1

@macio_944 obyy, teraz nie będzie przerw to jakoś pójdzie

1

Yamal też wraca na swój poziom ewidentnie

4

Będziemy tą chwilę wspominać latami, LATAMI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?