27 listopada 2025, 20:19
5
O matko on jeszcze tu jest?
26 listopada 2025, 21:25
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 listopada 2025, 21:24
@Katalończyk 99 to ja z domu pomogę
Tak wygląda 20 wykończenia w prawdziwym życiu.Edit: to o Mbappe bo się dużo dzieje xD
26 listopada 2025, 21:21
Jest jakiś głębszy kontekst tego buczenia na Real? To na kogoś konkretnie, coś odwalili czy po prostu?
26 listopada 2025, 21:13
1
Julianek kolejny dzień w biurze.
26 listopada 2025, 21:10
6
Wiadomo że real tego nie przegra, ale miło że muszą gonić wynik
25 listopada 2025, 23:31
@ZwyklyKibicBarcy04 a co? Odpadliśmy?
25 listopada 2025, 22:43
14
@Gaucho XDDDD co wy piszecie dziś hah
25 listopada 2025, 22:39
3
Ile jeszcze komentarzy że gdyby nie przepisy to byłoby 17-0? Niesamowite co?
25 listopada 2025, 22:37
Hahah tryglodyzja tej strony juz widzę zwalnia trenera xD
25 listopada 2025, 22:31
Raphinia kocham cie
25 listopada 2025, 22:26
Przy normalnym sędzi Cucurella wcale by nie grał takiego meczu
25 listopada 2025, 22:21
2
Christensen wyciągnięty z zamrażarki na były klub xD grubo
25 listopada 2025, 22:14
De jong super podanko xD
25 listopada 2025, 22:00
Lenglet, Pique, Alba. Kiedyś definicje kompromitacji w Europie.Teraz mamy Torresa, De Jonga i idiotę z Urugwaju
25 listopada 2025, 21:58
9
Najbardziej mnie dobija fakt że ta pierwsza żółta była za dyskusje. Kiedy temu tempakowi one cokolwiek dały?
25 listopada 2025, 21:57
4
@pacior95 co xD
25 listopada 2025, 21:47
Nie wierzę jaki to jest łeb zakuty. To jest niemożliwe być tak głupim na takim poziomie. Jeszcze kartka wcześniej za dyskusje które NIDGY NIC NIE DAJĄ. Tempak stulecia, żegnamy ozięble
25 listopada 2025, 21:45
I ciekawe czy będzie gadał o zasadach XDDDD
25 listopada 2025, 21:33
Apostoł jak zwykle myśli że coś ugra
25 listopada 2025, 21:28
To musiało się wydarzyć
25 listopada 2025, 21:20
Raphinia już się może rozgrzewać
25 listopada 2025, 21:15
Czemu te brytolskie półgłówki gwiżdżą na Yamala?
25 listopada 2025, 21:08
Fermin w tych rękawiczkach to wygląda jak Pedri z daleka na moim małym telewizorze
25 listopada 2025, 21:07
Hahahaha a ja Cię broniłem przed meczem chłopie
25 listopada 2025, 20:25
@Messiah10 w 60. joker z ławki Adama Traore
25 listopada 2025, 20:20
@Fabik87 a przypomnij sobie jego odbiory na połowie przeciwnika. Rashford nie wie w co w ogóle gra Barcelona
25 listopada 2025, 20:16
Bardziej mnie martwi Cubarsi znowu grający na LŚO niż tam Ferran który ogarnia przynajmniej grę w presingu w przeciwieństwie do orła z ManU.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
O matko on jeszcze tu jest?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalończyk 99 to ja z domu pomogę
0
Tak wygląda 20 wykończenia w prawdziwym życiu.
Edit: to o Mbappe bo się dużo dzieje xD
0
Jest jakiś głębszy kontekst tego buczenia na Real? To na kogoś konkretnie, coś odwalili czy po prostu?
1
Julianek kolejny dzień w biurze.
6
Wiadomo że real tego nie przegra, ale miło że muszą gonić wynik
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a co? Odpadliśmy?
14
@Gaucho XDDDD co wy piszecie dziś hah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ile jeszcze komentarzy że gdyby nie przepisy to byłoby 17-0? Niesamowite co?
1
Hahah tryglodyzja tej strony juz widzę zwalnia trenera xD
1
Raphinia kocham cie
1
Przy normalnym sędzi Cucurella wcale by nie grał takiego meczu
2
Christensen wyciągnięty z zamrażarki na były klub xD grubo
3
De jong super podanko xD
3
Lenglet, Pique, Alba. Kiedyś definicje kompromitacji w Europie.
Teraz mamy Torresa, De Jonga i idiotę z Urugwaju
9
Najbardziej mnie dobija fakt że ta pierwsza żółta była za dyskusje. Kiedy temu tempakowi one cokolwiek dały?
4
@pacior95 co xD
0
Nie wierzę jaki to jest łeb zakuty. To jest niemożliwe być tak głupim na takim poziomie. Jeszcze kartka wcześniej za dyskusje które NIDGY NIC NIE DAJĄ. Tempak stulecia, żegnamy ozięble
0
I ciekawe czy będzie gadał o zasadach XDDDD
0
Apostoł jak zwykle myśli że coś ugra
0
To musiało się wydarzyć
0
Raphinia już się może rozgrzewać
1
Czemu te brytolskie półgłówki gwiżdżą na Yamala?
2
Fermin w tych rękawiczkach to wygląda jak Pedri z daleka na moim małym telewizorze
1
Hahahaha a ja Cię broniłem przed meczem chłopie
5
@Messiah10 w 60. joker z ławki Adama Traore
0
@Fabik87 a przypomnij sobie jego odbiory na połowie przeciwnika. Rashford nie wie w co w ogóle gra Barcelona
1
Bardziej mnie martwi Cubarsi znowu grający na LŚO niż tam Ferran który ogarnia przynajmniej grę w presingu w przeciwieństwie do orła z ManU.