5

O matko on jeszcze tu jest?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalończyk 99 to ja z domu pomogę

0

Tak wygląda 20 wykończenia w prawdziwym życiu.
Edit: to o Mbappe bo się dużo dzieje xD

0

Jest jakiś głębszy kontekst tego buczenia na Real? To na kogoś konkretnie, coś odwalili czy po prostu?

1

Julianek kolejny dzień w biurze.

6

Wiadomo że real tego nie przegra, ale miło że muszą gonić wynik

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a co? Odpadliśmy?

14

@Gaucho XDDDD co wy piszecie dziś hah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ile jeszcze komentarzy że gdyby nie przepisy to byłoby 17-0? Niesamowite co?

1

Hahah tryglodyzja tej strony juz widzę zwalnia trenera xD

1

Raphinia kocham cie

1

Przy normalnym sędzi Cucurella wcale by nie grał takiego meczu

2

Christensen wyciągnięty z zamrażarki na były klub xD grubo

3

De jong super podanko xD

3

Lenglet, Pique, Alba. Kiedyś definicje kompromitacji w Europie.
Teraz mamy Torresa, De Jonga i idiotę z Urugwaju

9

Najbardziej mnie dobija fakt że ta pierwsza żółta była za dyskusje. Kiedy temu tempakowi one cokolwiek dały?

4

@pacior95 co xD

0

Nie wierzę jaki to jest łeb zakuty. To jest niemożliwe być tak głupim na takim poziomie. Jeszcze kartka wcześniej za dyskusje które NIDGY NIC NIE DAJĄ. Tempak stulecia, żegnamy ozięble

0

I ciekawe czy będzie gadał o zasadach XDDDD

0

Apostoł jak zwykle myśli że coś ugra

0

To musiało się wydarzyć

0

Raphinia już się może rozgrzewać

1

Czemu te brytolskie półgłówki gwiżdżą na Yamala?

2

Fermin w tych rękawiczkach to wygląda jak Pedri z daleka na moim małym telewizorze

1

Hahahaha a ja Cię broniłem przed meczem chłopie

5

@Messiah10 w 60. joker z ławki Adama Traore

0

@Fabik87 a przypomnij sobie jego odbiory na połowie przeciwnika. Rashford nie wie w co w ogóle gra Barcelona

1

Bardziej mnie martwi Cubarsi znowu grający na LŚO niż tam Ferran który ogarnia przynajmniej grę w presingu w przeciwieństwie do orła z ManU.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?