Jak ja was czytam to utyskiwanie na wysoką linię obrony i używanie tego jako buzzworda do krytyki to niesamowicie mi się chce śmiać Zdradzę wam coś, Barcelona zawsze grała jedną z najwyżej ustawionych linii obrony w Europie. I za Guardioli, i za Enrique i za Xaviego.
1
@macio_944 obyy, teraz nie będzie przerw to jakoś pójdzie
1
Yamal też wraca na swój poziom ewidentnie
4
Będziemy tą chwilę wspominać latami, LATAMI
5
Jezu ale jestem podekscytowany, jak przed półfinałem LM co najmniej.
59
Wraca Camp Nou, wraca Raphinia, wraca Joan Garcia, zaraz Pedri. Wychodzi słońce nad Barceloną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie no, ale że styl się zgadza i wyniki się zgadzają? Kto to słyszał w przypadku reprezentacji PL? To zakazany duet, dla nas niedostępny.
1
Co ten flashscore odstawia przy meczu Argentyny
7
I to jest GOAT. Jeden post i mówi o nim cały świat.
2
Szkoda że Gavi czy Raphinia takich polskich genów nie mają do szybkiej regeneracji.
5
Piękny jest ten wyścig o wejście Trumpowi w okrężnicę jak najgłębiej.
Obrzydliwi ludzie.
0
Tu od 83' nie ma gry btw
2
Faul był, ale po co się w to bawić?
0
Szczęsny hahahhahahah
6
Podanie do Diego Armando Maradony od Olmo. Wzruszająca chwila.
5
Fermin? Co to było, po co taki durny faul xD
0
Balde bardzo słaby mecz, bardzo.
0
XDDDDD to się musiało wystarczyć
3
Przed chwilą czytałem że Yamal nic nie gra XD on dziś jest u nas najlepszy na boisku. Poza tym on nie musi strzelać goli
0
WRÓCIŁ I ZOSTAŁ. Vamoooooos
0
Woah, trzeba próbować
1
@Firestone XD przecież dziś jest najlepszy na boisku, o czym ty piszesz
0
Kuuurde, czemu w Bramkarza
2
Jak ja was czytam to utyskiwanie na wysoką linię obrony i używanie tego jako buzzworda do krytyki to niesamowicie mi się chce śmiać
Zdradzę wam coś, Barcelona zawsze grała jedną z najwyżej ustawionych linii obrony w Europie. I za Guardioli, i za Enrique i za Xaviego.
0
@Derean i oby się nie zmieniło
4
Nie no ten ich kontratak na 2:1 to mistrzostwo świata. Nie wiem co więcej mogła by zrobić ta obrona, która prawie cała była przy różnym.
0
@tbas a po co on ma strzelać gole? On jest od innych rzeczy
1
Z Borasa wychodzi madryciarstwo dość ewidentnie xD
0
Yamal wrócił proszę państwa.
0
@martiniloca xDD przełącz na nasz mecz lepiej