0

Yamal co nimi kręci tam, w końcu coś z tego będzie

5

Yamal gra naprawdę dobry mecz.

1

@karolup tu nigdy nic nie wiadomo, czyli tak

1

Ajaj. Dobry pomysł Yamala

1

Cała obrona była przy różnym, ja nie wiem czemu Szczęsny nie wyszedł...

0

To jest ta Barca w jakiej się kochaliśmy rok temu. Wywalone że nam strzelą 3 gole. My im 5-6.

0

Ciekawe za co zjeby dostał Eryczek xD to chyba nie on złamał linię

1

Yamal jakie podanie tam posłał

0

Kounde chyba za wolno się ogarnął

1

@Filipem oczywiście że mr. Mateusz Atmosfera Borek

0

Give me freedom, give me fire, give me Crystal Palace or I retire. Motto Salaha.

1

Belliś jak się popisał xD najpierw jego faul a teraz złamał linię

4

Diaz jaki debilny faul xD

1

Tyle lat i nie zmienia się nic.

2

Karniaczek się należy panie

1

A co z Bernalem się dzieje? Flick mu nie ufa czy o co chodzi?

0

Co to Elche tak wysoko gra XDD

0

No i prościutko, brawo. Tak się gra w piłeczkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No boli, ale niestety było to do przewidzenia.
Teraz cała wiara w Charlesa Herve Marca Perceval Leclerca by uratował ten dzień sportowo.

6

No Yamal coś nie tego dziś

3

WOJTULA JAKI KOOOT

2

To jest karny XD

1

FERMIIIIINNN JAKI KOCIK

1

Jaki to jest kot, brak słów.

0

Stresik jest? Czy nie

1

@MYTO Mr. GOAT Święcicki na majku.

1

@directedbyfcb czytałeś do końca artykuł? Chodzi mi o jego wypowiedź nt rzekomego spóźnienia Yamala

1

Niesamowite jak ten klub przecieka skoro Sławek Peszko może robić za fact-checkera xDD

2

Właśnie wziąłem pierwsze w życiu L4 na chorobę na krótką wszyscy skończyli chorować 4 lata temu (COVID). A jak wam mija czwartek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?