5 listopada 2025, 21:38
0
Yamal co nimi kręci tam, w końcu coś z tego będzie
5 listopada 2025, 21:34
5
Yamal gra naprawdę dobry mecz.
5 listopada 2025, 21:33
1
@karolup tu nigdy nic nie wiadomo, czyli tak
5 listopada 2025, 21:27
Ajaj. Dobry pomysł Yamala
5 listopada 2025, 21:18
Cała obrona była przy różnym, ja nie wiem czemu Szczęsny nie wyszedł...
5 listopada 2025, 21:12
To jest ta Barca w jakiej się kochaliśmy rok temu. Wywalone że nam strzelą 3 gole. My im 5-6.
5 listopada 2025, 21:10
Ciekawe za co zjeby dostał Eryczek xD to chyba nie on złamał linię
5 listopada 2025, 21:09
Yamal jakie podanie tam posłał
5 listopada 2025, 21:07
Kounde chyba za wolno się ogarnął
5 listopada 2025, 21:04
@Filipem oczywiście że mr. Mateusz Atmosfera Borek
4 listopada 2025, 22:39
Give me freedom, give me fire, give me Crystal Palace or I retire. Motto Salaha.
4 listopada 2025, 22:23
Belliś jak się popisał xD najpierw jego faul a teraz złamał linię
4 listopada 2025, 21:50
4
Diaz jaki debilny faul xD
4 listopada 2025, 21:34
Tyle lat i nie zmienia się nic.
4 listopada 2025, 21:31
2
Karniaczek się należy panie
2 listopada 2025, 21:12
A co z Bernalem się dzieje? Flick mu nie ufa czy o co chodzi?
2 listopada 2025, 18:43
Co to Elche tak wysoko gra XDD
2 listopada 2025, 18:41
No i prościutko, brawo. Tak się gra w piłeczkę.
27 października 2025, 13:38
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 października 2025, 18:55
No boli, ale niestety było to do przewidzenia. Teraz cała wiara w Charlesa Herve Marca Perceval Leclerca by uratował ten dzień sportowo.
26 października 2025, 17:44
6
No Yamal coś nie tego dziś
26 października 2025, 17:32
3
WOJTULA JAKI KOOOT
26 października 2025, 17:29
To jest karny XD
26 października 2025, 16:55
FERMIIIIINNN JAKI KOCIK
26 października 2025, 16:29
Jaki to jest kot, brak słów.
26 października 2025, 16:16
Stresik jest? Czy nie
26 października 2025, 14:50
@MYTO Mr. GOAT Święcicki na majku.
23 października 2025, 19:50
@directedbyfcb czytałeś do końca artykuł? Chodzi mi o jego wypowiedź nt rzekomego spóźnienia Yamala
23 października 2025, 19:47
Niesamowite jak ten klub przecieka skoro Sławek Peszko może robić za fact-checkera xDD
23 października 2025, 13:15
Właśnie wziąłem pierwsze w życiu L4 na chorobę na krótką wszyscy skończyli chorować 4 lata temu (COVID). A jak wam mija czwartek?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Yamal co nimi kręci tam, w końcu coś z tego będzie
5
Yamal gra naprawdę dobry mecz.
1
@karolup tu nigdy nic nie wiadomo, czyli tak
1
Ajaj. Dobry pomysł Yamala
1
Cała obrona była przy różnym, ja nie wiem czemu Szczęsny nie wyszedł...
0
To jest ta Barca w jakiej się kochaliśmy rok temu. Wywalone że nam strzelą 3 gole. My im 5-6.
0
Ciekawe za co zjeby dostał Eryczek xD to chyba nie on złamał linię
1
Yamal jakie podanie tam posłał
0
Kounde chyba za wolno się ogarnął
1
@Filipem oczywiście że mr. Mateusz Atmosfera Borek
0
Give me freedom, give me fire, give me Crystal Palace or I retire. Motto Salaha.
1
Belliś jak się popisał xD najpierw jego faul a teraz złamał linię
4
Diaz jaki debilny faul xD
1
Tyle lat i nie zmienia się nic.
2
Karniaczek się należy panie
1
A co z Bernalem się dzieje? Flick mu nie ufa czy o co chodzi?
0
Co to Elche tak wysoko gra XDD
0
No i prościutko, brawo. Tak się gra w piłeczkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No boli, ale niestety było to do przewidzenia.
Teraz cała wiara w Charlesa Herve Marca Perceval Leclerca by uratował ten dzień sportowo.
6
No Yamal coś nie tego dziś
3
WOJTULA JAKI KOOOT
2
To jest karny XD
1
FERMIIIIINNN JAKI KOCIK
1
Jaki to jest kot, brak słów.
0
Stresik jest? Czy nie
1
@MYTO Mr. GOAT Święcicki na majku.
1
@directedbyfcb czytałeś do końca artykuł? Chodzi mi o jego wypowiedź nt rzekomego spóźnienia Yamala
1
Niesamowite jak ten klub przecieka skoro Sławek Peszko może robić za fact-checkera xDD
2
Właśnie wziąłem pierwsze w życiu L4 na chorobę na krótką wszyscy skończyli chorować 4 lata temu (COVID). A jak wam mija czwartek?