Ktoś z was subskrybuje kalendarz Barcelony z ich strony na iOS? Poznikały mi wszystkie ligowe mecze i nie wiem czy ja coś zmieniłem czy coś się wywaliło u nich?
@BorzyKrzys kobiety wyszły na ulicę bronić swojego to się pół Polski mało nie zesrało z hejtem na wszystko co z tym protestem związane - łącznie z publicznym nadawcą. Żeby wyjść na ulicę trzeba mieć gotową alternatywę plus ogarnięcie dezinformacji bo inaczej to skończy się jak zawsze. Pół na pół i się nic nie zmieni.
@PatrykBarca Żaden z nich nie jest nawet w granicach widełków płacowych jakie byłby dla nas osiągalne w tym momencie. Ale faktycznie grajkowie porządni. Poza Upamecano.
@Czyhrynski xD jak zawsze dzielni polscy chłopcy najbardziej uciemiężnioną grupą. Nie bójcie się tak prawdziwego życia, my tak wszyscy żyjemy na codzien i jest dobrze, nie trzeba walczyć z wyimaginowanymi przeciwnikami.
7
Trzymajcie mnie XDDDD
0
@TR3YWAY no racja
1
Skuteczność dramatyczna
1
No spoko ale tak karnych to się nie strzela XD
5
Karniaczek im. Szczęsnego
0
Wtf XDDD o co chodzi
0
Ja mam wrażenie że oglądam inny mecz niż większość komentujących xD
2
I od razu kartka xD beka
6
Wrócił Fermin i nagle pressing w środku pola działa xD Olmo ma krew na rękach
1
Ale Fermin to jest kocik. Jak dobrze że go mamy.
0
Mbappe ma z tego brameczke
0
Zawsze przeciwko nam strzały życia xD
0
W ogóle dziś ustawienie im. Fabregasa
0
@Cules69 bo nie ma napastnika to jest miejsce
5
Kounde chyba zarobi gwiazdkę sztuczek
3
Ale poczarował, kocham go
0
Dziś Cubarsi na PŚO, może tam będzie mu lepiej szło. Bo na lewej to inny piłkarz
0
Są bandaże u Yamala, będzie ogień
0
Ktoś z was subskrybuje kalendarz Barcelony z ich strony na iOS? Poznikały mi wszystkie ligowe mecze i nie wiem czy ja coś zmieniłem czy coś się wywaliło u nich?
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie masz prawa narzekać na sytuację w kraju w takim przypadku ;)
4
@BorzyKrzys kobiety wyszły na ulicę bronić swojego to się pół Polski mało nie zesrało z hejtem na wszystko co z tym protestem związane - łącznie z publicznym nadawcą. Żeby wyjść na ulicę trzeba mieć gotową alternatywę plus ogarnięcie dezinformacji bo inaczej to skończy się jak zawsze. Pół na pół i się nic nie zmieni.
0
@malicinho niestety zmartwie cię, ten rok mimo wszystko i tak jest dużo cieplejszy niż średnia z ostatnich kilkudziesięciu lat
7
@LeszekFCB "obrzydliwy typ" bo nie robi rynsztoku z wystąpienia publicznego XD
0
@lajcior jak cena podobna to nad czym się zastanawiać
1
@macio_944 fajnie, mam nadzieję że na YT Music też zawita
0
. @michalgajdek jedziesz bracie
5
@PatrykBarca Żaden z nich nie jest nawet w granicach widełków płacowych jakie byłby dla nas osiągalne w tym momencie. Ale faktycznie grajkowie porządni. Poza Upamecano.
8
@Katalonik97 prawonożny obrońca na LŚO, no ciekawe że to nie działa hm
3
Placek z portugalskiej ligi okazał się plackiem? Ja w szoku.
Zawsze w kontrze do wynalazków z Benfiki, Porto i Bragi, tak zostałem wychowany.
0
@Czyhrynski xD jak zawsze dzielni polscy chłopcy najbardziej uciemiężnioną grupą. Nie bójcie się tak prawdziwego życia, my tak wszyscy żyjemy na codzien i jest dobrze, nie trzeba walczyć z wyimaginowanymi przeciwnikami.