7

Trzymajcie mnie XDDDD

0

@TR3YWAY no racja

1

Skuteczność dramatyczna

1

No spoko ale tak karnych to się nie strzela XD

5

Karniaczek im. Szczęsnego

0

Wtf XDDD o co chodzi

0

Ja mam wrażenie że oglądam inny mecz niż większość komentujących xD

2

I od razu kartka xD beka

6

Wrócił Fermin i nagle pressing w środku pola działa xD Olmo ma krew na rękach

1

Ale Fermin to jest kocik. Jak dobrze że go mamy.

0

Mbappe ma z tego brameczke

0

Zawsze przeciwko nam strzały życia xD

0

W ogóle dziś ustawienie im. Fabregasa

0

@Cules69 bo nie ma napastnika to jest miejsce

5

Kounde chyba zarobi gwiazdkę sztuczek

3

Ale poczarował, kocham go

0

Dziś Cubarsi na PŚO, może tam będzie mu lepiej szło. Bo na lewej to inny piłkarz

0

Są bandaże u Yamala, będzie ogień

0

Ktoś z was subskrybuje kalendarz Barcelony z ich strony na iOS? Poznikały mi wszystkie ligowe mecze i nie wiem czy ja coś zmieniłem czy coś się wywaliło u nich?

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie masz prawa narzekać na sytuację w kraju w takim przypadku ;)

4

@BorzyKrzys kobiety wyszły na ulicę bronić swojego to się pół Polski mało nie zesrało z hejtem na wszystko co z tym protestem związane - łącznie z publicznym nadawcą. Żeby wyjść na ulicę trzeba mieć gotową alternatywę plus ogarnięcie dezinformacji bo inaczej to skończy się jak zawsze. Pół na pół i się nic nie zmieni.

0

@malicinho niestety zmartwie cię, ten rok mimo wszystko i tak jest dużo cieplejszy niż średnia z ostatnich kilkudziesięciu lat

7

@LeszekFCB "obrzydliwy typ" bo nie robi rynsztoku z wystąpienia publicznego XD

0

@lajcior jak cena podobna to nad czym się zastanawiać

1

@macio_944 fajnie, mam nadzieję że na YT Music też zawita

0

. @michalgajdek jedziesz bracie

5

@PatrykBarca Żaden z nich nie jest nawet w granicach widełków płacowych jakie byłby dla nas osiągalne w tym momencie. Ale faktycznie grajkowie porządni. Poza Upamecano.

8

@Katalonik97 prawonożny obrońca na LŚO, no ciekawe że to nie działa hm

3

Placek z portugalskiej ligi okazał się plackiem? Ja w szoku.




Zawsze w kontrze do wynalazków z Benfiki, Porto i Bragi, tak zostałem wychowany.

0

@Czyhrynski xD jak zawsze dzielni polscy chłopcy najbardziej uciemiężnioną grupą. Nie bójcie się tak prawdziwego życia, my tak wszyscy żyjemy na codzien i jest dobrze, nie trzeba walczyć z wyimaginowanymi przeciwnikami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?