1

@rodineusz wg ciebie to jedyne co miał? XDDDDD

1

Ale ten skład jest krótki xD wypada kilku piłkarzy i nie ma kto grać

0

@Pomimo27 jeszcze jak

3

Jaki nur tam poszedł XDDDD

0

@Katalończyk 99 trzeci bo jeszcze po Inigo

0

Ojoj, nie widzę tego sezonu jak to tak dalej pójdzie.

2

@MsBarca wszyscy równo wszyscy gówno

0

Pamiętam jak w sezonie 15/16 za Lucho też graliśmy na początku sezonu najlepszą piłkę na świecie, i też z kontuzjowanym najlepszym piłkarzem. Jak się skończyło dla nas wszyscy wiemy ale dziś Enrique jest zupełnie innym trenerem. Ciekawi mnie czy wytrzymają tak kolejny sezon.

1

Dobrze że taki prysznic teraz a nie w kwietniu. Nic tylko wyciągać wnioski i gramy dalej

0

I się zesrało...

0

XDDDD aha, spoko kartka

0

Dobra, powoli wracamy

0

Olmo XDDDD Chryste Panie

1

HAHAHHA on już nie powinien grać

1

Ale tam karuzela na lewej

1

@Consigliere pewnie wszystkiego po trochu, ale on ma 18 lat, ma prawo mieć wahania formy grając na najwyższym poziomie

0

Co tam Ferran powiedział? XD

4

W końcu żółta dla nich

1

Nasi piłkarze się cholernie ślizgają na tym boisku, nie wiem o co chodzi

0

Nuno Mendes co za akcja

1

Co oni się tak przewracają

0

Jakie czerwo o czym wy mówicie XD

3

De Jong widać że inny piłkarz, nie nadąża bo jest jak jest ale faul mądry

1

Nakładka chyba?

1

@kuz nie no chłopie xD

2

Pedri wyciąga różdżkę

2

Ale się cykam jak Szczęsny wychodzi 1v1 XD

2

Oby bez zachłyśnięcia się teraz, jedziemy po kolejne

0

Vitinha dobra kontrola przestrzeni XDDDD

2

Yamal jaki odbiór piękny!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?