Pamiętam jak w sezonie 15/16 za Lucho też graliśmy na początku sezonu najlepszą piłkę na świecie, i też z kontuzjowanym najlepszym piłkarzem. Jak się skończyło dla nas wszyscy wiemy ale dziś Enrique jest zupełnie innym trenerem. Ciekawi mnie czy wytrzymają tak kolejny sezon.
1
@rodineusz wg ciebie to jedyne co miał? XDDDDD
1
Ale ten skład jest krótki xD wypada kilku piłkarzy i nie ma kto grać
0
@Pomimo27 jeszcze jak
3
Jaki nur tam poszedł XDDDD
0
@Katalończyk 99 trzeci bo jeszcze po Inigo
0
Ojoj, nie widzę tego sezonu jak to tak dalej pójdzie.
2
@MsBarca wszyscy równo wszyscy gówno
0
Pamiętam jak w sezonie 15/16 za Lucho też graliśmy na początku sezonu najlepszą piłkę na świecie, i też z kontuzjowanym najlepszym piłkarzem. Jak się skończyło dla nas wszyscy wiemy ale dziś Enrique jest zupełnie innym trenerem. Ciekawi mnie czy wytrzymają tak kolejny sezon.
1
Dobrze że taki prysznic teraz a nie w kwietniu. Nic tylko wyciągać wnioski i gramy dalej
0
I się zesrało...
0
XDDDD aha, spoko kartka
0
Dobra, powoli wracamy
0
Olmo XDDDD Chryste Panie
1
HAHAHHA on już nie powinien grać
1
Ale tam karuzela na lewej
1
@Consigliere pewnie wszystkiego po trochu, ale on ma 18 lat, ma prawo mieć wahania formy grając na najwyższym poziomie
0
Co tam Ferran powiedział? XD
4
W końcu żółta dla nich
1
Nasi piłkarze się cholernie ślizgają na tym boisku, nie wiem o co chodzi
0
Nuno Mendes co za akcja
1
Co oni się tak przewracają
0
Jakie czerwo o czym wy mówicie XD
3
De Jong widać że inny piłkarz, nie nadąża bo jest jak jest ale faul mądry
1
Nakładka chyba?
1
@kuz nie no chłopie xD
2
Pedri wyciąga różdżkę
2
Ale się cykam jak Szczęsny wychodzi 1v1 XD
2
Oby bez zachłyśnięcia się teraz, jedziemy po kolejne
0
Vitinha dobra kontrola przestrzeni XDDDD
2
Yamal jaki odbiór piękny!!