0

Kto teraz kapitanem? Mam nadzieję że nie Gerard.

1

Czwarty raz w tym sezonie jest wynik 4-1. Drugi raz we właściwą stronę.

19

Na obecną chwilę Neymar zasłużył na ocenę im. Leo Messiego.

0

I jeszcze karne, faktycznie. :D

0

Kareta!

0

Pierwszy Hat-trick Neya w Barcelonie?

0

Lusito coś dziś szwankuje.

0

Przeciwko Rayo...

2

Ney jest genialny.

0

Z defensywy tylko Alba trzyma poziom.

3

To kogo sprzedajemy?

1

Roberto, czapki z głów.

0

Założył siatkę Pique...

0

Rudy do wolnych?

1

A, faktycznie, dzięki stary. ;)

0

Dlaczego mogę dać kontrakt tylko na rok w FIFA 15? :O

4

Taki geniusz jak SAF nigdy nie grał zawodowo? :O Wow.

0

Znacie jakiś trenerów, którzy nie grali w młodości zawodowo w piłkę?

1

Ecclestone też dobry cwaniak, tylko on się dobrze kryje, wie jak robić interesy. ;)

0

Skoro PO to pozycja nr. 2 to jaki numer nominalnie ma LO?

0

Komentarz usunięty

0

Racja, racja.

2

Ale mi szkoda takiego Masipa, chłopak się nabiega na treningach, a zagra może kiedyś z jakimś L'Hospitalet czy coś.

2

No jasne że tak, ale zejdź na ziemię stary.

16

Ale mnie to wkurza. Polacy się nastawiają na finałową trójkę dla Lewandowskiego, mimo że nie ma na to prawie żadnych szans. I piszą teraz "Lewy wygra" "ale pszeciesz messi ma kontuzje, lewy szczelił 15 goluw w 5 meczach ej" a potem jak się nie dostanie to będzie płacz, i mówienie jakie to wszystko złe i ustawione...
Wiem że temat już wałkowany 10000x ale wkurza mnie to niesamowicie.

0

"Jeden do Czech" :D

0

Haha xd Van Persie samobój. :D

0

To Strejlau komentuje? :O

0

Jak tam Arda?

1

Przyjaciele! :D Od 1 do 10 sezonu, Leo Messi seriali, mówię Ci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?