Ale mnie to wkurza. Polacy się nastawiają na finałową trójkę dla Lewandowskiego, mimo że nie ma na to prawie żadnych szans. I piszą teraz "Lewy wygra" "ale pszeciesz messi ma kontuzje, lewy szczelił 15 goluw w 5 meczach ej" a potem jak się nie dostanie to będzie płacz, i mówienie jakie to wszystko złe i ustawione...
Wiem że temat już wałkowany 10000x ale wkurza mnie to niesamowicie.
0
Kto teraz kapitanem? Mam nadzieję że nie Gerard.
1
Czwarty raz w tym sezonie jest wynik 4-1. Drugi raz we właściwą stronę.
19
Na obecną chwilę Neymar zasłużył na ocenę im. Leo Messiego.
0
I jeszcze karne, faktycznie. :D
0
Kareta!
0
Pierwszy Hat-trick Neya w Barcelonie?
0
Lusito coś dziś szwankuje.
0
Przeciwko Rayo...
2
Ney jest genialny.
0
Z defensywy tylko Alba trzyma poziom.
3
To kogo sprzedajemy?
1
Roberto, czapki z głów.
0
Założył siatkę Pique...
0
Rudy do wolnych?
1
A, faktycznie, dzięki stary. ;)
0
Dlaczego mogę dać kontrakt tylko na rok w FIFA 15? :O
4
Taki geniusz jak SAF nigdy nie grał zawodowo? :O Wow.
0
Znacie jakiś trenerów, którzy nie grali w młodości zawodowo w piłkę?
1
Ecclestone też dobry cwaniak, tylko on się dobrze kryje, wie jak robić interesy. ;)
0
Skoro PO to pozycja nr. 2 to jaki numer nominalnie ma LO?
0
Komentarz usunięty
0
Racja, racja.
2
Ale mi szkoda takiego Masipa, chłopak się nabiega na treningach, a zagra może kiedyś z jakimś L'Hospitalet czy coś.
2
No jasne że tak, ale zejdź na ziemię stary.
16
Ale mnie to wkurza. Polacy się nastawiają na finałową trójkę dla Lewandowskiego, mimo że nie ma na to prawie żadnych szans. I piszą teraz "Lewy wygra" "ale pszeciesz messi ma kontuzje, lewy szczelił 15 goluw w 5 meczach ej" a potem jak się nie dostanie to będzie płacz, i mówienie jakie to wszystko złe i ustawione...
Wiem że temat już wałkowany 10000x ale wkurza mnie to niesamowicie.
0
"Jeden do Czech" :D
0
Haha xd Van Persie samobój. :D
0
To Strejlau komentuje? :O
0
Jak tam Arda?
1
Przyjaciele! :D Od 1 do 10 sezonu, Leo Messi seriali, mówię Ci.