Ja się wcale nie dziwię że to jest taka reakcja. Widzisz najlepszego piłkarza w historii, kogoś, kto będzie bohaterem historyjek opowiadanych wnukom, kogoś kto w wieku 28 lat pobił większość rekordów, zdobył wszystko z klubem, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Takie klaskanie to naturalna reakcja. ;)
0
Jak tam Arda?
1
Przyjaciele! :D Od 1 do 10 sezonu, Leo Messi seriali, mówię Ci.
0
Przytrzymaj chwilę spację i po problemie. ;)
1
Mam nadzieję że nie Holandia. ;)
4
Jak już wszyscy o tej Złotej Piłce, to moim zdaniem powinni być Leo, Luis i Neymar, ten rok mają wspaniały.
0
Raczej Piszczek vs Bale, bo to chyba LS, nie?
0
Ostatnich 300000 dekad.
21
Muzyka z Footrolla :D
0
Sędzia praktyki w Hiszpanii chyba brał.
2
Glik przekozak.
0
A ja mam nadzieję że Suarez go tylko zbije z piedestału, niech dalej tak strzela, szczególnie w reprezentacji.
1
Wątpię, Ney czy Luis bardziej chyba zasługują. ;)
9
W tym momencie lepszy od Suareza, Aguero, Zalatana, bez dyskusji.
4
Ja się wcale nie dziwię że to jest taka reakcja. Widzisz najlepszego piłkarza w historii, kogoś, kto będzie bohaterem historyjek opowiadanych wnukom, kogoś kto w wieku 28 lat pobił większość rekordów, zdobył wszystko z klubem, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Takie klaskanie to naturalna reakcja. ;)
0
Zaraz lecę na GP Rosji. ;)
0
Mam nadzieję że w podstawie będzie wychodził Bartra i Roberto, nie można marnować tego że są w formie.
0
Fajnie ze Gerard będzie miał to czego nie ma u nas, zobaczymy jak teraz zachowają się kibice.
0
Serio? :O Kurde, dużo mnie ominęło... W każdym razie dzięki.
0
Co z Abnennour'em?
2
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła obecność Marca w podstwowej 11 Hiszpanii, oby tak dalej także w Barcelonie.
0
Ma ktoś jakiś link z wypowiedzą Xaviego odnośnie murawy? Tej dzięki której jest postrzegany jako ogrodnik.
4
A ja powrót Pogby :D
10
Mało mają roboty z Vermaelenem lekarze?
1
Król im pokaże.
0
Cholerny Real.
0
Przecież przegraliśmy chyba, nie? 2:1 było.
0
Nie mamy się czego bać. Zająłem się tym.
http://beta.wrzucaj.net/image/IhWe
Nie dziękujcie.
1
Jedynie figo z małej, reszta wielką. ;)
0
Ej, co ja gadam, to ten szkop, który dał Mistrzostwo Świata Niemcom... Wyjazd z nim.
0
Ulala. W sumie nie wiem czemu nie poruszany temat, ja bym go widział, nie wiem jaki jest jego profl i inne pierdoły dla speców, ale ciekawy zawodnik.