Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.
Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.
Trener na pewno wie co robić. Ciekawi mnie opcja z 3-5-2. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce, nie jestem strategiem, ale może to być skuteczne.
Ważne żeby Lucho wystawił zawodników w formie (Bartra, Roberto) zamiast tych bez formy (Alves, Pique).
4
1. Leo Messi.
Reszty nie oceniam.
0
Dupa jasio. Reus jest świetny, ale jest niesamowicie szklany. Mało pożytku nam z takiego piłkarza, a BVB go tanio nie puści.
0
Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.
2
Na początku przeczytałem penisa.. Co sie ze mną dzieje...
2
Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.
3
Spokojnie, odrobi z Getafe czy innym mocarzem La Liga. ;)
2
Na skrzydle to on grał ostatnio 3 lata temu.
1
Ale jak miło mieć parę minut luzu, co nie? :D
0
Hahaha :D.
1
Relacja z Derbów tu czy pod głównym tematem? :D
0
Co robić? Oglądać piękny widok jak Van Gaal i United dostają w dupę, czy emocjonować się klasykiem niemieckim?
1
3 - 0! Sanchez!
0
Grają na Emirates, tak?
0
Uważam tak samo. :)
0
United to dno...
1
2-0! Hahahaha xd
1
Alexis! Brawo!
0
Ile z Was wierzy w boga?
0
Chodzi o to że pierwszy raz zaczął jako kapitan tak? Bo grał z opaska już z Las Palmas i z Bayerem.
1
Thiago odszedł jak piesek za Guardiolą, Barça nie chciała go sprzedawać.
3
Brak jednego z 2 najbardziej kluczowych zawodników ekipy z Trypletem to kpina.
0
Trener na pewno wie co robić. Ciekawi mnie opcja z 3-5-2. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce, nie jestem strategiem, ale może to być skuteczne.
Ważne żeby Lucho wystawił zawodników w formie (Bartra, Roberto) zamiast tych bez formy (Alves, Pique).
0
Busi będzie dowodził drużyną pod nieobecność Andresa i Leo. :)
0
Wie ktoś coś o cracku do Fifa 16?
0
Miałem tak samo, jeszcze podrażniony kontuzją Iniesty. Masakra. ;)
11
Neymar też dzisiaj ważne ogniwo, już nie gadajcie. Próbował wziąć ciężar gry na siebie, z różnym skutkiem, ale próbował.
2
Nie wierzę. Wyłączyłem zły na cały świat mecz a tu 2-1 po paru minutach. :D
9
Komentarz usunięty
0
Jeszcze Neymar? :O
2
O nie, jeszcze Iniesta...
No po prostu kurwa no nie.