4

1. Leo Messi.
Reszty nie oceniam.

0

Dupa jasio. Reus jest świetny, ale jest niesamowicie szklany. Mało pożytku nam z takiego piłkarza, a BVB go tanio nie puści.

0

Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.

2

Na początku przeczytałem penisa.. Co sie ze mną dzieje...

2

Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.

3

Spokojnie, odrobi z Getafe czy innym mocarzem La Liga. ;)

2

Na skrzydle to on grał ostatnio 3 lata temu.

1

Ale jak miło mieć parę minut luzu, co nie? :D

0

Hahaha :D.

1

Relacja z Derbów tu czy pod głównym tematem? :D

0

Co robić? Oglądać piękny widok jak Van Gaal i United dostają w dupę, czy emocjonować się klasykiem niemieckim?

1

3 - 0! Sanchez!

0

Grają na Emirates, tak?

0

Uważam tak samo. :)

0

United to dno...

1

2-0! Hahahaha xd

1

Alexis! Brawo!

0

Ile z Was wierzy w boga?

0

Chodzi o to że pierwszy raz zaczął jako kapitan tak? Bo grał z opaska już z Las Palmas i z Bayerem.

1

Thiago odszedł jak piesek za Guardiolą, Barça nie chciała go sprzedawać.

3

Brak jednego z 2 najbardziej kluczowych zawodników ekipy z Trypletem to kpina.

0

Trener na pewno wie co robić. Ciekawi mnie opcja z 3-5-2. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce, nie jestem strategiem, ale może to być skuteczne.

Ważne żeby Lucho wystawił zawodników w formie (Bartra, Roberto) zamiast tych bez formy (Alves, Pique).

0

Busi będzie dowodził drużyną pod nieobecność Andresa i Leo. :)

0

Wie ktoś coś o cracku do Fifa 16?

0

Miałem tak samo, jeszcze podrażniony kontuzją Iniesty. Masakra. ;)

11

Neymar też dzisiaj ważne ogniwo, już nie gadajcie. Próbował wziąć ciężar gry na siebie, z różnym skutkiem, ale próbował.

2

Nie wierzę. Wyłączyłem zły na cały świat mecz a tu 2-1 po paru minutach. :D

9

Komentarz usunięty

0

Jeszcze Neymar? :O

2

O nie, jeszcze Iniesta...
No po prostu kurwa no nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?