A dla mnie to mógłby nawet w Gran Derbi nie grać, aby się wyleczył do końca. Żeby nie było tak że zagra nie do końca wyleczony, a potem się będzie ciągnąć to za nim cały sezon.
Jeżeli utworzyłeś punkt przywracania systemu 5 dni temu to nie będzie problemu, jeśli nie, to prawdopodobnie się nie da, albo wykracza to poza moje kompetencje.
2
O nie, jeszcze Iniesta...
No po prostu kurwa no nie.
2
Andresito pokazuje dziś Rakiticiowi jak się gra - gra do przodu.
8
Redakcjo! A możemy chociaż tutaj trochę przeklinać?
0
A kiedy będą usuwane komentarze?
I teraz tutaj prowadzimy relację z meczu? :D
0
Ej, ale bajer! :D
0
Marca pisze bzdury, ale grafików i pomysł na okładkę mają genialne.
0
Tam jest Masche? Bo nie mogę się dopatrzeć, twarz ucięta. :D
0
Niestety.. :D
8
Podobno Igła i Napoli zdementowali już tą wypowiedź.
40
A dla mnie to mógłby nawet w Gran Derbi nie grać, aby się wyleczył do końca. Żeby nie było tak że zagra nie do końca wyleczony, a potem się będzie ciągnąć to za nim cały sezon.
9
Już 3. raz przeczytałem Bayern zamiast Bayer i przestraszony myślę co mnie ominęło... :D
1
Przynajmniej widać kto jest jego idolem.
0
Ledwo...
1
To się nazwya forma.
0
Nie pytaj...
0
Komentarz usunięty
0
Uf.
2
Leo wstań, proszę, proszę.
1
Zgadza się, z Portugalią.
0
Zasługujesz na to Ney.
0
Dobrze że przynajmniej reagują.
0
Jeżeli utworzyłeś punkt przywracania systemu 5 dni temu to nie będzie problemu, jeśli nie, to prawdopodobnie się nie da, albo wykracza to poza moje kompetencje.
0
Ale stary, przegrać 1-0 okej, mecz nie wyszedł. Ale w takim stylu jak dziś że o mało nie było 4-0? To nie jest dopuszczalne w Barcelonie.
0
To Alves gra?
0
Obrona gra chujnie - czepiamy się Neymara. Well done.
0
Te koszulki są pechowe.
27
I gdzie był Alves? Powiedz mi pax.
0
Co jest? O co chodzi? Dlaczego nas cisna?
0
Ta, jak znajdę streama.
1
Staty Lewego w Fifie do korekty. :D