2

O nie, jeszcze Iniesta...
No po prostu kurwa no nie.

2

Andresito pokazuje dziś Rakiticiowi jak się gra - gra do przodu.

8

Redakcjo! A możemy chociaż tutaj trochę przeklinać?

0

A kiedy będą usuwane komentarze?
I teraz tutaj prowadzimy relację z meczu? :D

0

Ej, ale bajer! :D

0

Marca pisze bzdury, ale grafików i pomysł na okładkę mają genialne.

0

Tam jest Masche? Bo nie mogę się dopatrzeć, twarz ucięta. :D

0

Niestety.. :D

8

Podobno Igła i Napoli zdementowali już tą wypowiedź.

40

A dla mnie to mógłby nawet w Gran Derbi nie grać, aby się wyleczył do końca. Żeby nie było tak że zagra nie do końca wyleczony, a potem się będzie ciągnąć to za nim cały sezon.

9

Już 3. raz przeczytałem Bayern zamiast Bayer i przestraszony myślę co mnie ominęło... :D

1

Przynajmniej widać kto jest jego idolem.

0

Ledwo...

1

To się nazwya forma.

0

Nie pytaj...

0

Komentarz usunięty

0

Uf.

2

Leo wstań, proszę, proszę.

1

Zgadza się, z Portugalią.

0

Zasługujesz na to Ney.

0

Dobrze że przynajmniej reagują.

0

Jeżeli utworzyłeś punkt przywracania systemu 5 dni temu to nie będzie problemu, jeśli nie, to prawdopodobnie się nie da, albo wykracza to poza moje kompetencje.

0

Ale stary, przegrać 1-0 okej, mecz nie wyszedł. Ale w takim stylu jak dziś że o mało nie było 4-0? To nie jest dopuszczalne w Barcelonie.

0

To Alves gra?

0

Obrona gra chujnie - czepiamy się Neymara. Well done.

0

Te koszulki są pechowe.

27

I gdzie był Alves? Powiedz mi pax.

0

Co jest? O co chodzi? Dlaczego nas cisna?

0

Ta, jak znajdę streama.

1

Staty Lewego w Fifie do korekty. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?