0

Ja tylko przypomnę że Yamal dosłownie wrócił po kontuzji, to nie jest hiperbola, on dosłownie z niej dopiero wrócił xD

0

Ajjjj. Yamal podanie złoto

0

Marcus to słyszał o pressingu?

2

Lamine matko Chrystusowa co za piłkarz

0

Jazduuunia, vamooos

0

@OBSERWATOR2021 XDDDD jak by zakazali jedzenia gówna to byście je wcinali aż by się uszy trzęsły na pohybel

0

@partymaker u mnie ten piątek akurat przesrany będzie ale ogólnie fakt, bajeczka

@LambiPL no wróciło mi to dzięki Panu Trenerowi Hansiemu Flickowi nie ukrywam, plus eksplozja magików na boisku. Bo za Xaviego miałem podobnie.
Plus Liga Mistrzów nadal ma tą aurę.

5

Uwielbiam tą środkowotygodniową wkrętkę na meczyk, człowiek chodzi myśli cały dzień a już koło tej godziny to tylko skład i czekanie. No cudownie.

1

Szkoda że mecz na Montjuïc a nie na Camp Nou, tam by była pewność że mu dadzą pocisk, a na pięknym wzgórzu to różnie bywa...

0

@Walpiano najgorsze właśnie że oni grają taką siermiężną piłkę wszyscy, mimo naprawdę dobrych piłkarzy w składzie. Nawet taki Arsenal od zawsze (od początków Wengera czyli zawsze) kojarzony z ładniejszą piłką, trenowany przez prodige Guardioli gra tydzień w tydzień haramball. Nie rozumiem akceptowania tego na taką skalę xd

4

Julianek piękny jesteś

1

@Rifek c+ extra 4

1

Fajna ta multiliga, na razie gdzie nie spojrzeć to pełno Argentyńczyków na boisku xD

0

Dobra bo tu nudno strasznie w tym meczu, co na wieczór wybieracie do oglądania? Ja się skłaniam ku Chelsea

1

Jak to męczennik kapitanem xD

21

Śpieszmy się kochać stare legendarne stadiony, tak szybko odchodzą.

0

Kurde, naprawdę ciekawe są te mecze w La Liga w tym sezonie

1

Ale Flick jest kozak z tymi składami ostatnio, oby wypaliło

8

@Lewy952468xx Flick odszedł z Bayernu bo nie dał sobie wejść na głowę Salihamadziciowi który chciał być Alfą i Omega. Generalnie Hansi jest chyba wyczulony na tym punkcie i mimo że musi współpracować z półgłówkami i populistami w Barcelonie to jednak jego zdanie się liczy, stąd konfliktów w tej sferze brak. I oby tak dalej

3

Julianek ja Cię proszę wymuś transfer

0

Typowe akcje które się później mszczą xD ja już to za wiele razy widziałem

0

To jest dobry czas na kupon na Real.

1

@Destroyer_of_Worlds ej spoko pomysł xD tylko to by musiało być stale jury kilkunastoosobowe a nie jak teraz sto ludzi głosujących na podstawie vibe'u

4

Pod artykułem o powrocie Yamala srogie tejki żeby lepiej nie wracał bo będzie "gwiazdorzył" XDD

Nasz najlepszy piłkarz wraca do gry ale nie daj Bóg, lepiej nie bo jeszcze coś wrzuci na IG albo nie poda Lewemu xD ja wysiadam

9

@RosjaninBut zgoda co do kontuzj, ale w tamtym sezonie miał mnóstwo nietuzinkowych zagrań. Jego technika użytkowa to jest wybitny poziom. Ja wierzę że jak zagra kilka meczów to wróci znany nam dobry Dani, tylko niech te kontuzje go omijają wreszcie

0

Wg komentatorów bezbłędny sędzia a kartki to on chyba w domu zostawił xD

2

ah Robercik bądź wiecznie młody

0

@mate92 przecież konferencja już zaplanowana, kwestia godzin

3

@El Plutoninho kupić Verattiego

1

Oj przegiął ostro Joan xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?