0

Komentuje ten Kosecki co grał w Atletico? Wcale się nie dziwię że im kibicuja.

0

Neymar się podobnie dzisiaj zachowuje do Leo na boisku.

0

Że niby ma być w tej samej piątce co Maradona, Cruyff, Pele i Messi? Wybacz, Zidane albo Di Stefano bardziej tam pasują.

2

O, mój rocznik. :D Życzę mu żeby trafił do Barçy i był genialnym bramkarzem.

62

Nikt jak On nie zasługuje żeby wygrać w 2018 roku Mundial. Nikt.

0

Luzik, każdemu się zdarza. :)

59

We know. Mediolan nie jest stolicą, więc nie będzie LM w tym roku...

0

Dobrze że go oszczędza, wie co to znaczy intensywność meczów. Szczególnie w Barçy.

12

To fakt, ale akurat w reprezentacji nie jest sobą. Ostatnio na Mundialu oraz na Copa America przygasł i dawał Argentynie tyle co Smart pod górkę.

5

Ale te madryckie dzienniki to lubią czasami wepchnąć jakieś pochwały dla Realu. Teraz że najbardziej wartościowy zespół. Jutro napiszą że mają decime i że Grzmot wygrał Pichichi.

0

"godnego następce Alvesa" A Vidal nie jest godnym następcą?

0

Jak ktoś tak genialny jak Leo mógł zagrać w reklamie takiego gówna...

6

Wenger jest bardzo dobrym managerem. Rozważnie prowadzi Arsenal, nie rozumiem tej krytyki.

0

Być może. :D.

0

Albo mi się zdaje, albo rzeczywiście jest więcej informacji niż wczoraj. Brawo! Nie dość że wcześnie, to jeszcze pełny przegląd.

2

Komentarz usunięty

1

Jasne że Xavi. Pirlo był genialny, kapitalnie dogrywał na milimetry, ale robił to dosyć ociężale, spowalniał akcje. A Xavi robił to szybciej i sprawniej. To tak w skrócie. ;)

0

Najpierw Mathieu teraz Verma! Brawo!

0

Proszę bardzo, krycie Messiego 3 zawodnikami. Wtedy Neymar i Suarez będą mieli więcej miejsca. ;)

36

Messi, Messiiiii, David Villa! 3 do 0! David Villa! 55. minuta Barcelona 3-0!
Messi, Messi, ma ochotę zagrać sam, fantastyczne zagranie do Messiego*! Villa! 4-0! 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola, Barcelona rozbija Real! David Villa!
* to nie mój błąd tylko Laskowskiego. :D

3

U mnie też od czasu do czasu się to zdarza. Napisałem o tym do redakcji, ale się nie przejęli.

0

A co z jedenastką sezonu? Ja przeoczyłem czy UEFA?

0

Ronaldo nie ma bo się boi porażki?

0

Haha :D Chciałbym w takiej sytuacji zobaczyć reakcję na pewnej stronie. ;)

0

Na kogo stawiacie z naszych piłkarzy do XI sezonu? Leo, Busi, Pique, Suarez, kto jeszcze?

1

O ile jest Eurosport to tak.

0

Teraz gramy na Luisa!

0

I gra w wymagającej lidze.

1

Pisałem do nich o to, także o to żeby zaktualizowali trofea, ale zero odzewu.

0

fangol.pl/view/114541/strzal-gijon-z-innej-kamery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?