Ale te madryckie dzienniki to lubią czasami wepchnąć jakieś pochwały dla Realu. Teraz że najbardziej wartościowy zespół. Jutro napiszą że mają decime i że Grzmot wygrał Pichichi.
Jasne że Xavi. Pirlo był genialny, kapitalnie dogrywał na milimetry, ale robił to dosyć ociężale, spowalniał akcje. A Xavi robił to szybciej i sprawniej. To tak w skrócie. ;)
Messi, Messiiiii, David Villa! 3 do 0! David Villa! 55. minuta Barcelona 3-0!
Messi, Messi, ma ochotę zagrać sam, fantastyczne zagranie do Messiego*! Villa! 4-0! 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola, Barcelona rozbija Real! David Villa!
* to nie mój błąd tylko Laskowskiego. :D
0
Komentuje ten Kosecki co grał w Atletico? Wcale się nie dziwię że im kibicuja.
0
Neymar się podobnie dzisiaj zachowuje do Leo na boisku.
0
Że niby ma być w tej samej piątce co Maradona, Cruyff, Pele i Messi? Wybacz, Zidane albo Di Stefano bardziej tam pasują.
2
O, mój rocznik. :D Życzę mu żeby trafił do Barçy i był genialnym bramkarzem.
62
Nikt jak On nie zasługuje żeby wygrać w 2018 roku Mundial. Nikt.
0
Luzik, każdemu się zdarza. :)
59
We know. Mediolan nie jest stolicą, więc nie będzie LM w tym roku...
0
Dobrze że go oszczędza, wie co to znaczy intensywność meczów. Szczególnie w Barçy.
12
To fakt, ale akurat w reprezentacji nie jest sobą. Ostatnio na Mundialu oraz na Copa America przygasł i dawał Argentynie tyle co Smart pod górkę.
5
Ale te madryckie dzienniki to lubią czasami wepchnąć jakieś pochwały dla Realu. Teraz że najbardziej wartościowy zespół. Jutro napiszą że mają decime i że Grzmot wygrał Pichichi.
0
"godnego następce Alvesa" A Vidal nie jest godnym następcą?
0
Jak ktoś tak genialny jak Leo mógł zagrać w reklamie takiego gówna...
6
Wenger jest bardzo dobrym managerem. Rozważnie prowadzi Arsenal, nie rozumiem tej krytyki.
0
Być może. :D.
0
Albo mi się zdaje, albo rzeczywiście jest więcej informacji niż wczoraj. Brawo! Nie dość że wcześnie, to jeszcze pełny przegląd.
2
Komentarz usunięty
1
Jasne że Xavi. Pirlo był genialny, kapitalnie dogrywał na milimetry, ale robił to dosyć ociężale, spowalniał akcje. A Xavi robił to szybciej i sprawniej. To tak w skrócie. ;)
0
Najpierw Mathieu teraz Verma! Brawo!
0
Proszę bardzo, krycie Messiego 3 zawodnikami. Wtedy Neymar i Suarez będą mieli więcej miejsca. ;)
36
Messi, Messiiiii, David Villa! 3 do 0! David Villa! 55. minuta Barcelona 3-0!
Messi, Messi, ma ochotę zagrać sam, fantastyczne zagranie do Messiego*! Villa! 4-0! 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola, Barcelona rozbija Real! David Villa!
* to nie mój błąd tylko Laskowskiego. :D
3
U mnie też od czasu do czasu się to zdarza. Napisałem o tym do redakcji, ale się nie przejęli.
0
A co z jedenastką sezonu? Ja przeoczyłem czy UEFA?
0
Ronaldo nie ma bo się boi porażki?
0
Haha :D Chciałbym w takiej sytuacji zobaczyć reakcję na pewnej stronie. ;)
0
Na kogo stawiacie z naszych piłkarzy do XI sezonu? Leo, Busi, Pique, Suarez, kto jeszcze?
1
O ile jest Eurosport to tak.
0
Teraz gramy na Luisa!
0
I gra w wymagającej lidze.
1
Pisałem do nich o to, także o to żeby zaktualizowali trofea, ale zero odzewu.
0
fangol.pl/view/114541/strzal-gijon-z-innej-kamery