+ Jest młody. A nasz skład jest stary. Trzeba kupować piłkarzy dobrych, którzy już coś osiągnęli, jak np. Real Kovacicia. Najlepiej tak jak Neymara (nie mówię tu o sposobie czy kwocie), czyli piłkarza już robi robi furorę i jest młody. Który będzie fundamentem na przyszłość.
53
"Lewy od 11 minut nie strzelił gola. Czy się przełamie?"
0
Pięć!
Ronaldo who?
0
Niech mi ktoś powie, że Benzema jest lepszy od Lewego.
1
Albo zrobi to Pique. ;)
0
Ney chyba teraz jako środkowy napastnik.
1
Czy my nie mieliśmy identycznych wyjazdowych koszulek w tamtym roku jak Levante?
1
Tylko zszedł Sergio. Już się psuje.
0
"Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła"
Dawać!
0
Bartra!
3
Busi. :O
0
A to ciekawe...
0
Wygrał dziś Vettel, do pełni szczęścia brakuje mi zwycięstwa Barçy. Vamos!
1
1. Widzę to 3690x w życiu.
2. Najlepszy moment na durne statystyki - gdy Twoja drużyna gra mecz w LM...
0
Co Ty gadasz? W drugiej połowie gra bardzo dobrze.
3
Ney w 2. połowie świetnie.
1
Mówicie Ney niewidoczny. On się cały czas wysuwa, oglądajcie.
0
Kurcze szkoda...
1
Przydałby się nam jakiś Modrić czy coś.
0
Laboga? :O
0
Te koszulki były świetne. Szkoda że pechowe, ale piękne.
2
Nie no jasne, oczywiście że popełnia błędy, jak każdy. Nikt nie jest doskonały.
3
Owszem, często jest niedoceniany, albo obwiniany za nie swoje błędy. Szczególnie przez jednego z użytkowników...
0
Pamiętasz jak przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii? Przez lekceważenie przeciwnika.
0
Nie wierzę że Iniesta ma tylko 74 asysty, coś mi tu śmierdzi.
3
Busi zasługuje na co najmniej 9, absolutnie genialny. To dzięki niemu tak dominowaliśmy. Geniusz nad geniuszami.
0
+ Jest młody. A nasz skład jest stary. Trzeba kupować piłkarzy dobrych, którzy już coś osiągnęli, jak np. Real Kovacicia. Najlepiej tak jak Neymara (nie mówię tu o sposobie czy kwocie), czyli piłkarza już robi robi furorę i jest młody. Który będzie fundamentem na przyszłość.
0
Mecz na Calderon zaliczony i to się liczy. Już to mamy za sobą. Brawo chłopaki!
0
Neymar w końcu do Suareza. I to jak!
0
Genius! Neymar!!
2
To był karny, bądźmy szczerzy.