53

"Lewy od 11 minut nie strzelił gola. Czy się przełamie?"

0

Pięć!
Ronaldo who?

0

Niech mi ktoś powie, że Benzema jest lepszy od Lewego.

1

Albo zrobi to Pique. ;)

0

Ney chyba teraz jako środkowy napastnik.

1

Czy my nie mieliśmy identycznych wyjazdowych koszulek w tamtym roku jak Levante?

1

Tylko zszedł Sergio. Już się psuje.

0

"Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła"
Dawać!

0

Bartra!

3

Busi. :O

0

A to ciekawe...

0

Wygrał dziś Vettel, do pełni szczęścia brakuje mi zwycięstwa Barçy. Vamos!

1

1. Widzę to 3690x w życiu.

2. Najlepszy moment na durne statystyki - gdy Twoja drużyna gra mecz w LM...

0

Co Ty gadasz? W drugiej połowie gra bardzo dobrze.

3

Ney w 2. połowie świetnie.

1

Mówicie Ney niewidoczny. On się cały czas wysuwa, oglądajcie.

0

Kurcze szkoda...

1

Przydałby się nam jakiś Modrić czy coś.

0

Laboga? :O

0

Te koszulki były świetne. Szkoda że pechowe, ale piękne.

2

Nie no jasne, oczywiście że popełnia błędy, jak każdy. Nikt nie jest doskonały.

3

Owszem, często jest niedoceniany, albo obwiniany za nie swoje błędy. Szczególnie przez jednego z użytkowników...

0

Pamiętasz jak przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii? Przez lekceważenie przeciwnika.

0

Nie wierzę że Iniesta ma tylko 74 asysty, coś mi tu śmierdzi.

3

Busi zasługuje na co najmniej 9, absolutnie genialny. To dzięki niemu tak dominowaliśmy. Geniusz nad geniuszami.

0

+ Jest młody. A nasz skład jest stary. Trzeba kupować piłkarzy dobrych, którzy już coś osiągnęli, jak np. Real Kovacicia. Najlepiej tak jak Neymara (nie mówię tu o sposobie czy kwocie), czyli piłkarza już robi robi furorę i jest młody. Który będzie fundamentem na przyszłość.

0

Mecz na Calderon zaliczony i to się liczy. Już to mamy za sobą. Brawo chłopaki!

0

Neymar w końcu do Suareza. I to jak!

0

Genius! Neymar!!

2

To był karny, bądźmy szczerzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?