1

Stary, nie wiem jak to robisz, ale uwielbiam czytać Twoje komentarze. Dzięki za to. :D

1

Spokojnie?

0

Busquets przewyższa ogólnie wszystkich, oprócz Leo. A Rakitić jest świetny, nie wiem co od niego chcesz.

5

Mam nadzieję że nie będzie takiej kaszany jaką np. Real zrobił Casillasowi. Nie oczekuję pożegniania takiego jak Xaviego, ale godnego.

0

De Brunye albo Veratti, to byłoby niesamowite wzmocnienie.

0

Twoja ortografia się wyróżnia.

0

A to już potwierdzony jest transfer?

1

Gerard Pique zawieszony na 4 mecze.
[Sport English]

1

Jeżeli życzysz mu dobrze, to nie życz mu Chelsea i Mourinho, stary.

0

Ulala, szacuneczek. :D

0

Tak, oni "czują" że ten sezon jest ich. Zapomnieli kto ich trenuje chyba. ;)

6

http://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
Graliście? Ja miałem 154, całkiem dobrze, aż się zdziwiłem. :D

1

Nie szukam poleceń, nakręcam atmosferę.

2

15

Jestem ciekaw kiedy Argentyna załatwi sobie porządnego trenera.

0

Busi i Andresito, ich brakowało od początku. Ale przed rewanżem obawiam się jednego. Lucho słabo uczy się na błędach. Mam nadzieję że na spotkanie na naszej Świątyni pośle najlepszy możliwy środek pola. A co do piłkarzy - może warto sprawdzić Sampera w bardziej wymagających meczach, np. Na początku sezonu, jestem pewny że by sobie poradził. Nie rozumiem dlaczego trener woli Roberto od niego. Wracając do kadry, może warto się zastanowić jeszcze nad transferem pomocnika? Pogby mam dość, ale taki De Brunye byłby genialnym wzmocnieniem. Bez odbioru.

1

Komentarz usunięty

0

Brawo Luisito!

1

Potrzebujemy Pique, Sergio i Don Andresa. Koniecznie.

0

Rafinha będzie ciągnął pomoc.

0

Komentarz usunięty

6

#Legenda.

42

Dziwnie wyciągasz wnioski.

2

Podobnie, tylko Bravo zamiast Ter Stegena. ;)

11

Szanowna Redakcjo, trzeba zaktualizować zakładkę Trofea, o Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla, Ligę Mistrzów oraz Superpuchar Europy, a także skład, usunąć Xaviego i Montoye, i dodać Vidala oraz Turana.

2

I będzie siedział na ławce tylko dlatego że zdobył ta bramkę, tak? Owszem, była ona najważniejsza, ale to nie znaczy że mamy go trzymać, bo zdobył ta bramkę. W zasadzie to było dobicie piłki, gdyby tam się znalazł Pique czy Roberto, zrobili by to samo.

1

Mam nadzieję że w Superpucharze Hiszpanii wystąpi Claudio Bravo.

0

Zgadza się, ale to graniczy z tym że ktoś będzie lepszy od Leo - cudem. :)

0

Mylisz się. 4 trofeum w roku, a pierwsze w tym sezonie. My walczymy o sextet, czyli 6 pucharów w roku.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?