4


Polecam to konto bo tu za chwilę może być banger tweet.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gibbon_FCB Okej. Nie oglądam w ogóle PL więc tak zagaiłem właśnie na podstawie tego hajpu

0

0

Ciekawe czy Garnacho by się sprawdził w poważnym zespole. Wolałbym taki transfer niż jakiś fetysz Deco za 80 baniek

1

@ViscaelBarca2007 1/2 LM > Puchar LE

0

@Douglas nieważne, sa w finale, są jakimiś tam markami, (szczególnie ManU). Gwarantuje że finał LE 16. i 17. drużyny La Liga czy nie wiem, Bundesligi to by był hicior.

0

Ale ta Premier Lig jest rzadka XD co jest jakiś "hitowy" mecz to taka kaszana że lepiej się bawię patrząc w sufit.

1

@kamiVeB nie będę się tu angażował politycznie, ale wrzucanie tego przychlasta i manipulatora "Dla Pieniędzy" to powinnien być koniec dyskusji. A jeszcze nazywanie go "jednego z lepszych kanałów o geopolityce" XDDDDD

2

@busel004 u mnie jest problem z ładowaniem "najlepszych" pod artykułami.

4

@kamiVeB Trzaskowski

0

@Joe_Pesci u mnie dzisiaj całe 330 kroków

9

My w tym roku przegraliśmy jeden (słownie: JEDEN) mecz w regulaminowym czasie. I to w zasadzie bez konsekwencji bo przeszliśmy dalej. Co to Hansi ugotował to ja nie mam pytań.

3

Nie mogę wyrazić jak uwielbiam tą drużynę. Mamy niesamowity zespół, tyle radości w jeden sezon. A jestem pewny że przyszły będzie jeszcze lepszy po prawdziwych wakacjach.

0

Jedyne co mam do powiedzenia to MILF

0

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLEEEE

3

Christensen jaka klasa. Apostoł by wyciął i wyleciał zdziwiony

2

Brawo wojtuuuuus

2

Co to bydło odwala już?

1

Apostoł jakie podanie XD

1

Martin ugotowany po raz pierwszy

1

@BezglutenowyPedri już daj spokój, mieli się nie cieszyć ze zwycięstwa w ostatniej minucie? Większość ich wczorajszego składu w końcówce to młodziki, nie ma się co dziwić reakcji

2

Nie sprawdza? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lukiss jestem zaskoczony że mamy więcej niż Real

4

@Criss18Barca nie byłbym taki optymistyczny.

1

Co ta majorka robi XDDD

0

Ale brama niczego sobie.

0

Niesamowite że Real może mieć mocniejszy skład kontuzjowanych niż grających xD

0

@FCB_dimiC mogą nam dać mistrzostwo więc nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?