@Douglas nieważne, sa w finale, są jakimiś tam markami, (szczególnie ManU). Gwarantuje że finał LE 16. i 17. drużyny La Liga czy nie wiem, Bundesligi to by był hicior.
@kamiVeB nie będę się tu angażował politycznie, ale wrzucanie tego przychlasta i manipulatora "Dla Pieniędzy" to powinnien być koniec dyskusji. A jeszcze nazywanie go "jednego z lepszych kanałów o geopolityce" XDDDDD
My w tym roku przegraliśmy jeden (słownie: JEDEN) mecz w regulaminowym czasie. I to w zasadzie bez konsekwencji bo przeszliśmy dalej. Co to Hansi ugotował to ja nie mam pytań.
Nie mogę wyrazić jak uwielbiam tą drużynę. Mamy niesamowity zespół, tyle radości w jeden sezon. A jestem pewny że przyszły będzie jeszcze lepszy po prawdziwych wakacjach.
@BezglutenowyPedri już daj spokój, mieli się nie cieszyć ze zwycięstwa w ostatniej minucie? Większość ich wczorajszego składu w końcówce to młodziki, nie ma się co dziwić reakcji
4
Polecam to konto bo tu za chwilę może być banger tweet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gibbon_FCB Okej. Nie oglądam w ogóle PL więc tak zagaiłem właśnie na podstawie tego hajpu
0
@ViscaelBarca2007 oki
0
Ciekawe czy Garnacho by się sprawdził w poważnym zespole. Wolałbym taki transfer niż jakiś fetysz Deco za 80 baniek
1
@ViscaelBarca2007 1/2 LM > Puchar LE
0
@Douglas nieważne, sa w finale, są jakimiś tam markami, (szczególnie ManU). Gwarantuje że finał LE 16. i 17. drużyny La Liga czy nie wiem, Bundesligi to by był hicior.
0
Ale ta Premier Lig jest rzadka XD co jest jakiś "hitowy" mecz to taka kaszana że lepiej się bawię patrząc w sufit.
1
@kamiVeB nie będę się tu angażował politycznie, ale wrzucanie tego przychlasta i manipulatora "Dla Pieniędzy" to powinnien być koniec dyskusji. A jeszcze nazywanie go "jednego z lepszych kanałów o geopolityce" XDDDDD
2
@busel004 u mnie jest problem z ładowaniem "najlepszych" pod artykułami.
4
@kamiVeB Trzaskowski
0
@Joe_Pesci u mnie dzisiaj całe 330 kroków
9
My w tym roku przegraliśmy jeden (słownie: JEDEN) mecz w regulaminowym czasie. I to w zasadzie bez konsekwencji bo przeszliśmy dalej. Co to Hansi ugotował to ja nie mam pytań.
3
Nie mogę wyrazić jak uwielbiam tą drużynę. Mamy niesamowity zespół, tyle radości w jeden sezon. A jestem pewny że przyszły będzie jeszcze lepszy po prawdziwych wakacjach.
0
Jedyne co mam do powiedzenia to MILF
0
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLEEEE
3
Christensen jaka klasa. Apostoł by wyciął i wyleciał zdziwiony
2
Brawo wojtuuuuus
2
Co to bydło odwala już?
1
Apostoł jakie podanie XD
1
Martin ugotowany po raz pierwszy
1
@BezglutenowyPedri już daj spokój, mieli się nie cieszyć ze zwycięstwa w ostatniej minucie? Większość ich wczorajszego składu w końcówce to młodziki, nie ma się co dziwić reakcji
2
Nie sprawdza? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lukiss jestem zaskoczony że mamy więcej niż Real
4
@Criss18Barca nie byłbym taki optymistyczny.
1
Co ta majorka robi XDDD
0
Ale brama niczego sobie.
0
Niesamowite że Real może mieć mocniejszy skład kontuzjowanych niż grających xD
0
@FCB_dimiC mogą nam dać mistrzostwo więc nas