1

Jak jutro PSG odpadnie to komu Złota Piłka? Dla mnie nadal Pedri.

5

Ale mnie łeb boli od tego ciśnienia cały dzień. To jeden z gorszych zjazdów jakie miałem.

1

Czuję się zdecydowanie lepiej ogólnie niż rok temu po PSG. Na razie pewnie boli bardziej ale mega duma z chłopaków. Oby się nie podłamali i w niedzielę wygrywamy Ligę.

1

Oczywiście 50 latek dzień konia

0

Łeb mi już pęka od dzisiejszego dnia

9

Nie ma sił już, musi się zdarzyć cud

0

Po meczu. Chyba oficjalnie.

1

Ale będziemy spuchnięci w El Clasico.

0

TAAAAKK TAAAAAAKKKKKK

1

A gdzie Czerwona?

0

Yamal jesteś piękny

0

USZATY MVP co tu się dzieje

0

Demony, pakt z diabłem.

8

Mi jeszcze daleko od opuszczenia nadzieji.

0

Martin pod prysznic.

0

Hansi ma gigantyczne jaja że daje Martina w takim meczu. Ja mu wierzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Who_you_mam 0, raz że w pracy a dwa że sam nie pije

0

5 godzin jeszcze a już się zbliżam do dziesiątego papierosa dzisiaj. Nie jest lekko.

0

Ktoś widział jakies info jak przebiega rekonwalescencja Bernala? Będzie gotowy na presezon?

0

@capricornusjrk a to wiadomo. I jest uznawany za obiektywnego, a Stankiewicz z kolei to już niemiecki dziennikarzyna

0

@D10SLEO nie kwalifikuje się do żadnej z grup, przesledz wszystkie moje wpisy. Ale chyba nie jest żadną niespodzianką że tutaj jedna strona ma dużo większe poparcie niż druga i jest tak od kiedy tu jestem, a to już będzie kilkanaście lat. Po prostu czasami to już się robi śmieszne

16

Zawsze uwielbiam wchodzić na LR jak cokolwiek idzie nie po myśli PiSu czy Konfederacji. Fikołki tworzone przez użytkowników by bronić swoich ulubieńców są urocze, teraz na topie fakt że faktyczna opiekunka tego pana ma złe poglądy więc nie liczy się to co mówi xD a no i Tusk i niemieckie media, wiadomo. Wszyscy chcą na złość robić nieskazitelnemu panu Nawrockiemu. Przejrzyjcie czasem na oczy, chłop wprost mówi że ma jedno mieszkanie, a już w 2021 miał w zasadzie 3.

1

@ObiwanKenobi jego rzecznika sama go wrzuciła dziś rano na Twittera XD

2

XDDDD jak łatwo

0

Ale bym był zły na Bidena jakbym kibicował Realowi XD wyobraźcie sobie tak dusić nie wiem, Balde czy Cubarsiego na ławie.

0

Ale ma młody nogę ułożoną. Szkoda że do nas nie trafił

0

Ja myślę że do pana Orłowskiego się możecie przyzwyczajać powoli bo pewnie będzie częściej nas komentował w przyszłym sezonie pod nieobecność Ćwiąkały

0

@pero1983 to jest ich najlepszy skład na teraz

4

Nie no Kurtuła dopóki tam gra to Real może wygrać z każdym. Co za kot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?