0

Co to jest za kocur w ogóle xD

3

Nie wygląda to jakoś bardzo dobrze tak wam powiem.

0

Olmo ty już wiesz co

1

Nie no ten Joan to jest jakiś ja nie wiem. Z nieba nam spadl

2

XDDDDDDDD CO TO BYLO

2

Eric cienko na ŚO

1

Co my mamy za bramkarza kota. W KOŃCU

0

De Jong też zaczyna swoją grę. Lekko go nacisnąć i strata xD

0

Ewidentnie Yamal dostał misję na ten sezon żeby więcej strzelać

5

Ej @FcPortoFan1999 moze jeszcze Lewego chcecie na rok? Promocyjna cena, 50 mln.

0

@bodzio10 obaj dobrze wiemy jak będzie XD

0

@ArterkHD rób śmiało

0

@bodzio10 oezu jeszcze to

3

@Vydra17 raczej nie ma szans. Zresztą tam nie ma teraz nic do zobaczenia, ale idź do muzeum i do sklepu

0

Czekajcie, czyli faza II zakładająca górną trybunę i dach dopiero za rok się zacznie budować?

3

Ale ta przerwa reprezentacyjna we wrześniu to dajcie spokój, kto to słyszał.

1

@Esio ale jak Xavi narzekał na amatorskie boisko to 10 lat beki

1

To będzie karny.

0

Nie no defensywa to mega anemiczna dziś xD

0

El Tiburoooooon xD

1

gdzie był Casado?

4

@Bilon87 dajcie spokój z tym syndromem oblężonej twierdzy wreszcie xD

4

@kanver_ nie no, nie wydaje mi się że Ferran Torres jest napastnikiem na którego Barça powinna postawić na dłuższą metę

0

@Konradowskyy ale to nigdy nie był poziom Yamala

4

@Coutinho007 czemu akurat Coutinho xD

0

Musiałem wyłączyć, taka padaka czy odpuścili?

0

Ile oni tych kartek łapią xDD

0

Jezu co za amatorka xD

0

Wooow co za podanie Yamala

2

mamy pierwszego spalonego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?