Jakież to irytujące/przykre że spółka nadzorująca/sponsor tytularny nie wyłoży tych kilkuset tysięcy by poszerzyć Narodowy o brakujące niecałe 2 tysiące miejsc. Prędzej czy później finał LM zawitałby do Warszawy. Ale fajnie że panie się tu pojawią, jeśli Barcelona awansuje do finału (co jest raczej prawdopodobne) chętnie się przejdę na ten finał.
@PW27 tylko potwierdzasz stereotypy odbiorców K0 xD buzzwordy nie mające żadnego znaczenia w kontekście przekazywanych opinii ale usłyszałes że to "pseudo-elita" i w sumie pasuje, co nie? XD
@macio_944 niestety tego się można było spodziewać patrząc na to jaką ekipę sobie dobierał Krzysio już od samego początku, a fakt że robił to z pomocą Mazurka nie pozostawiał wątpliwości. W kampanii odpięli wrotki i tak się kręci. Soft Republika.
Stanowski wie jak robić hajs, a w internecie najwięcej jest właśnie młodych, uciemiężonych mężczyzn którzy poglądy mają prawicowe i nie są zdolni do wykrycia manipulacji oraz jednostronnego przekazu jeśli zgadza się z "ich" poglądami.
@Encore też mi się tak wydaje. Sinner jest po prostu lepszym tenisistą w pełnym tego słowa znaczeniu. W long-runie to on ma większe szanse na śrubowanie rekordów. Chyba że Alcaraz będzie potrafił utrzymać taki poziom jak dziś, to wtedy czapki z głów i mamy nowego GOATa za kilka lat
@directedbyfcb tak ale ogólny trend był że się spinamy na takie Hiszpanie, Holandie, Niemcy. A z jakimiś Mołdawiami, Rumuniami wakacje i samo się wygra
Widzę że entuzjazm po wczoraj w komentaracie mocny xD dobrze że kibice jeszcze stąpają po ziemi, my od kilku ładnych lat gramy dużo lepiej z mocnymi rywalami a ze średniakami bywa dużo gorzej. Poczekał bym z wnioskami do niedzieli
Jaja Urbana żeby posadzić śmietankę europejską i dać chłopaków z ekstraklasy żeby gryźli trawę to chyba najlepsze info z tego meczu. Bo remis jak to remis, niewiele nam daje
@JohnKennedy to Sinner jest poważnym tenisistą który weryfikuje innych xD wiadomo że gra nudno ale to dzięki temu jest obecnie najlepszym tenisistą na świecie
0
@Tomek54321 no oby bo jak się już rozpędza to będzie miazga
1
Niesamowitą pakę na papierze ma Liverpool. Śmiem twierdzić że to najlepszy obecnie skład na świecie.
3
Auba jak się zabrał Matko Boska.
0
Ale by była brama tego Masturbinho
0
Klasyka leci już od pierwszego meczu XD
3
@LeszekFCB zachęciło ich to że nie sprzedają koncesji TVP i mogą sobie robić co chcą, i tak 100% widzów u siebie.
10
@kuczyniak jak ty przypadkowo samochód zamówiłeś? Wpadłeś na długopis z umową na ulicy?
0
Fermin jaka la zabawa xD
3
Bernal juz z asystą, coś pięknego
0
Ile czekaliśmy na ten powrót!!
1
Fermin jaki robi zamęt tam xD fajnie się to ogląda
2
Martwi mnie ten Pau, gdzie ta forma się podziała :(
19
@icon3520 najwyraźniej ciebie skoro komentujesz
4
@Litman było Euro, większe od tego są tylko dwie imprezy na świecie więc mam nadzieję że Warszawa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa ;)
10
Jakież to irytujące/przykre że spółka nadzorująca/sponsor tytularny nie wyłoży tych kilkuset tysięcy by poszerzyć Narodowy o brakujące niecałe 2 tysiące miejsc. Prędzej czy później finał LM zawitałby do Warszawy.
Ale fajnie że panie się tu pojawią, jeśli Barcelona awansuje do finału (co jest raczej prawdopodobne) chętnie się przejdę na ten finał.
8
@Rastafarnianin już się to dzieje xD
11
@PW27 tylko potwierdzasz stereotypy odbiorców K0 xD buzzwordy nie mające żadnego znaczenia w kontekście przekazywanych opinii ale usłyszałes że to "pseudo-elita" i w sumie pasuje, co nie? XD
26
@macio_944 niestety tego się można było spodziewać patrząc na to jaką ekipę sobie dobierał Krzysio już od samego początku, a fakt że robił to z pomocą Mazurka nie pozostawiał wątpliwości. W kampanii odpięli wrotki i tak się kręci. Soft Republika.
Stanowski wie jak robić hajs, a w internecie najwięcej jest właśnie młodych, uciemiężonych mężczyzn którzy poglądy mają prawicowe i nie są zdolni do wykrycia manipulacji oraz jednostronnego przekazu jeśli zgadza się z "ich" poglądami.
0
@Encore też mi się tak wydaje. Sinner jest po prostu lepszym tenisistą w pełnym tego słowa znaczeniu. W long-runie to on ma większe szanse na śrubowanie rekordów. Chyba że Alcaraz będzie potrafił utrzymać taki poziom jak dziś, to wtedy czapki z głów i mamy nowego GOATa za kilka lat
1
Wiadomo że Carlitos gra ładniej i efektowniej ale uwielbiam te skakane backhandy Sinnera. Mega satysfakcjonujące jest to w jego wykonaniu.
0
Tylko włączyłem w przerwie i Jannik zaczął grać, oby ten mecz potrwał długoo
2
El Clasico w finale wielkiego szlema po raz 3. w tym sezonie?
1
@directedbyfcb tak ale ogólny trend był że się spinamy na takie Hiszpanie, Holandie, Niemcy. A z jakimiś Mołdawiami, Rumuniami wakacje i samo się wygra
1
Widzę że entuzjazm po wczoraj w komentaracie mocny xD dobrze że kibice jeszcze stąpają po ziemi, my od kilku ładnych lat gramy dużo lepiej z mocnymi rywalami a ze średniakami bywa dużo gorzej. Poczekał bym z wnioskami do niedzieli
6
Swoją drogą, De Jong forma z Barcelony xD
4
Jaja Urbana żeby posadzić śmietankę europejską i dać chłopaków z ekstraklasy żeby gryźli trawę to chyba najlepsze info z tego meczu. Bo remis jak to remis, niewiele nam daje
0
Ding Dong widzę stałą dyspozycja xD
0
My znowu gramy z wahadłami czy ja źle znam zawodników?
5
@JohnKennedy to Sinner jest poważnym tenisistą który weryfikuje innych xD wiadomo że gra nudno ale to dzięki temu jest obecnie najlepszym tenisistą na świecie
0
Nie no, bramkarz w ogóle może zagrać lepszy mecz?