@barcelonaLM to faktycznie były przegrane na własne życzenie piłki ale, mimo całej antypatii, wątpię żeby to miało związek akurat z przeciwnikiem. Sinner nie jest nawet w Top 5 przeciwników Djokovicia w jego karierze
@arasz1819 fakty i liczby się nie liczą. Liczy się vibe i to co wydaje się tworzącym takie treści. Btw cytowanie "wPolityce" w wielkim 2025 to jak powoływanie się na autorytet Tomaszewskiego w futbolu.
0
@Damian11 to Niemcy. Za Euro i tą rękę
0
@barcelonaLM to faktycznie były przegrane na własne życzenie piłki ale, mimo całej antypatii, wątpię żeby to miało związek akurat z przeciwnikiem. Sinner nie jest nawet w Top 5 przeciwników Djokovicia w jego karierze
1
@Murazor proszę cię, z Barcelony wycieka absolutnie wszystko łącznie z planem żywieniowym piłkarzy a informacja o zarobkach byłaby ukrywana? XD
0
To co, po meczu?
2
@agaFCB przecież tu się nic nie dzieje na razie
0
Meczyk jak typowy Barcelony Flicka. Co za czasy by żyć.
2
¡¡¡Ballon de Oro!!!
6
Nico ale ty tu pasujesz. Mam nadzieję że szwagry oglądają. Sprzedawać jakąś nową trybunę i jedziemy po niego.
5
Pedriś jaki on jest piękny
4
No ale karne to on ma słabe xD
Edit: uf, brawo!
0
@barcelonaLM oby xDD
1
Hahah jazda z madryciakami
5
Nico Williams superstar. Ale akcję zrobił Yamal.
0
Lenglet z luźnym pierwszym składem w reprezentacji.
0
Kto szybciej zmarnuje swoje podanie czelendż
16
Mats pięknie. Mam nadzieję że ktoś z Al Hilal ogląda.
0
Kurde, głównie liczyłem że sobie obejrzę dziś pana piłkarza Jamala Musiale
0
@Encore jest świetny, ale jeszcze pod względem techniki bez porównania do GOATa ze Szwajcarii.
0
O proszę, nasz przyszły LS w garażu Red Bulla podcz FP1 w Barcelonie. Pewnie po treningu taxi do klubowych biur. Kwestia godzin?
2
@Eto'o9 R10 Szczerze wątpie by w meczach Ligi Narodów cokolwiek pograł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arasz1819 fakty i liczby się nie liczą. Liczy się vibe i to co wydaje się tworzącym takie treści. Btw cytowanie "wPolityce" w wielkim 2025 to jak powoływanie się na autorytet Tomaszewskiego w futbolu.
0
XDDDD nie mogę z jego gry
0
XDDDDDD "kto inny da nam 40 goli" xD
0
@norbi77 wut jest taki przepis?
0
@Herato jak będziemy tak grać jak w tym to każdy
3
Mam nadzieję że Nico przekona tym meczem Deco i spółkę
0
Dajesz Robert jeszcze pięć!
0
Peña dobry powrót do gry XDD
8
@sergio5 jak ty stawiasz miedzy nimi znak równości jako osobami to znaczy że eksperyment Kaczyńskiego się potwierdza XDD