Strach pomyśleć co by było gdybyśmy grali i absolutnie najlepszym składem z prawdziwym rozgrywającym i na pełnym wku*** jak z Amerykanami na IO xD demolka by była, ale nie da się na takiej koncentracji grać cały czas
@Starrk dokładnie tak. Za to mam największą pretensje do PiSu. Jakiekolwiek zaufanie do instytucji państwa teraz leży, nawet do systemu sprawiedliwości bo każda z nich była dotknięta przez partię. Nigdy się z tego bagna nie wyciągniemy bez jakiegoś ogólnego resetu.
Ja nawet rozumiem Lewego, ale to nie jest tak że selekcjoner ma prawo taką decyzję podjąć? To jego kadra, on za to odpowiada. Jak Lewy nie jest odpowiednim kapitanem to go zmienił i elo
1
@RanDiFCB to Levante
1
@Patrykl145 tak to na 99% jest Messi108
Edit: przepraszam już Messi110
11
@Eto'o9 R10 przecież to jest jeden z powodów który czyni Barçę wielkim klubem xD
0
@regatta52 widziałem że się nie zawiodę stawiając pytanie w ten sposób xD
0
Czemu Cubarsi wziął #5?
0
Rashford jaka asysta, jego akcja
4
Olmo ma pograne xD
0
@pep71 MILF .
1
Moje pierwsze 30 min Barçy w tym sezonie i już mam ochotę wyznać miłość Hansiemu Flickowi.
3
Boli bardziej niż myślałem że będzie.
1
@damian16161212 tylko towarzyskie, jakby były otwarcie na YT to by cały ten sport nie istniał
2
Strach pomyśleć co by było gdybyśmy grali i absolutnie najlepszym składem z prawdziwym rozgrywającym i na pełnym wku*** jak z Amerykanami na IO xD demolka by była, ale nie da się na takiej koncentracji grać cały czas
8
@Starrk dokładnie tak. Za to mam największą pretensje do PiSu. Jakiekolwiek zaufanie do instytucji państwa teraz leży, nawet do systemu sprawiedliwości bo każda z nich była dotknięta przez partię. Nigdy się z tego bagna nie wyciągniemy bez jakiegoś ogólnego resetu.
0
@kuz no przegina i to nie jest jakaś odmienna od ogólnej opinia. Pozostaje liczyć że ten syf który zrobił się teraz go czegoś nauczy
0
@Czak18 a co się stało? Bo i ja chciałem kupić i nie wiem na co uważać
24
Hansi to najlepsze co nam się przytrafiło w ostatnich latach. Powiem że nawet lepsze od Yamala.
0
@Rupert_Haubica zobacz sobie h2h z Leclerkiem zanim zaczniesz takie tejki pisać xDD
1
XDDDDD nie oglądam meczu ale powiadomienia na flashscore to jest niezła parodia
Gol dla PSG, czerwona dla PSG, kolejna czerwona i gol na 2:0 xDDD
0
Co tam się dzieje? XD
1
I bardzo dobrze się stało, nie potrzeba nam tu chłopców bez ambicji
4
Simone Gianelli to Pedri siatkówki. Niesamowity jest.
0
@AndresBurek oczywiscie
2
@Destroyer_of_Worlds ale Probierz był trenerem U-21 xd
31
@Zoker Piękny post i powodzenia w szambie jakie się tu wyleje zaraz pod spodem
44
Jeśli Hansi tak chcę to ja to wspieram. Za nim w ogień.
0
@FcPortoFan1999 przecież go na widłach zaraz wyniosą xd
0
Chryste i znowu zmiana trenera XD nie mogę już przysięgam, tu się nic dobrego nie wydarzy. A człowiek jeszcze w emocjach po finale RG
0
Ja nawet rozumiem Lewego, ale to nie jest tak że selekcjoner ma prawo taką decyzję podjąć? To jego kadra, on za to odpowiada. Jak Lewy nie jest odpowiednim kapitanem to go zmienił i elo
0
@Prorokk tak xd ale nie aż tak
1
Co tam się dzieje XDDDD @Tomasz Cwiakala nagrywaj bo nie wiem co o tym myśleć