@Xxxbarca4ever to jest portal w którym płaci się (marne co prawda pieniądze) za prowokowanie i interakcje, nie przywiązuj się do tego a najlepiej nie czytaj
@JanuszKorwinMikke xD my już jesteśmy w tym konflikcie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście że prawica by najchętniej rozłożyła nogi przed wielką Rosją jak w przeszłości, ale cieszy mnie że przedstawiciel rządu prezentuje stanowisko które jest odzwierciedleniem patriotyzmu.
6
Trochę golazo męczennika.
0
@Xxxbarca4ever rozumiem, też tam wchodzę xD
1
O Mateusz "Enrique oszukał wszystkich" Majak na komentatorce xD
0
@adamek20151 chyba Mirosławski też Barceloniarz
0
Eleven nie robi Realowi takiego studia jak nam zawsze czy to dlatego że to środek tygodnia?
0
@Xxxbarca4ever to jest portal w którym płaci się (marne co prawda pieniądze) za prowokowanie i interakcje, nie przywiązuj się do tego a najlepiej nie czytaj
13
Oczywiście polaczki eksperty od angielskiego się odzywają xD niech mówi jak chce, ważne jest to dlaczego się tam znalazła, z tego duma
0
@kaamil1910 podziękujmy kibicom spod białego znaku 15 IQ
0
Śmiesznie że oni w tym momencie grają mecz xD
1
@JanuszKorwinMikke xD my już jesteśmy w tym konflikcie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście że prawica by najchętniej rozłożyła nogi przed wielką Rosją jak w przeszłości, ale cieszy mnie że przedstawiciel rządu prezentuje stanowisko które jest odzwierciedleniem patriotyzmu.
2
@JanuszKorwinMikke a mnie że powinien być prezydentem tego kraju.
2
Czyli pozostaje nam wierzyć w Raphinię, bo Kopa i Ballon d'Or chyba nie wykonalne, aczkolwiek to Yamal. Jak on tego nie zrobi to nikt nie zrobi
1
@Andi18 mnie jarają oba
0
Nie no nie mogę z tego miejsca Pedriego. Weź tu naucz ludzi patrzenia na piłkę innego niż G/A.
0
Co tam z Ferminem się stało?
6
Haha pięknie Rashford tam wszedł w niego
0
Mega te zmiany Pana Trenera.
7
Olmo mega zasłużył dziś. Ale piła tam do Rashforda genialna od Casado
1
Ale ten bandaż działa cuda
0
Rekinos jaki spokój xD
0
A ci swoje xDDD
3
@Ilka już spokojnie, to było jego pierwsze dobre zagranie w tym sezonie xD
1
Raphinia co za piłka, dajcie mu tego balona już
1
@Herato Benitez od początku jechał na picu
0
chłop co powiedział XDDD
2
@Jakchcesz IQ płyty OSB
2
Cudownie jest marnować setki, to się ZAWSZE tak kończy.
0
xDDDDD już się połamał
6
Gdzie nie pokazać środkowego palca wszystkim którzy tak go krytykowali jak nie w Anglii, jak nie w Lidze Mistrzów. Mega się cieszę
3
Jak on tego nie trafił? XDDD