Ja bym się niestety wszystkich trzech pozbył. Ewentualnie Wojtek dodatkowy rok dla strachu dla pierwszego GK ale no nic jak ten sezon nie pokazuje jakie znaczenie ma bramkarz, pomyślcie gdzie byłby Real gdyby nie najlepszy bramkarz na świecie między ich słupkami. Tutaj trzeba wysokiego kota który broni, jak trzeba to odważnie wyjdzie. A nie żeby rozprowadził piłkę, bo to doskonale robi i Cubarsi, i Kounde i De Jong.
@heniusss ja ci powiem tak, jeśli wygramy w tym sezonie tytuł to mistrzem Hiszpanii będzie nawet Diego Kochen. W La Liga nie ma medali i nie ma też przepisów które by sztywnie określały kto może się tytułować a kto nie. Jesteś częścią zespólu A - jesteś mistrzem Hiszpanii. Tak to rozumiem.
Edit: kolega mnie uprzedził ale też i utwierdził w przekonaniu :D
@jondeca zgadzam się, ogólnie myślę że zakończenie tego w tym momencie, na prawie szczycie jest dobrym pomysłem. I może pchnie to zarząd do kupna nowego bramkarza
@July_6_BcN a było ciężko, ale byłem na komunii we wsi gdzie zupełnie nie było zasięgu na świetlicy więc nawet nie było możliwości. Wyłączyłem powiadomienia zawczasu z flashscore i Google News i wracałem bez radia i się udało. Ale ogólnie nienawidzę nie być "na żywo" z resztą świata :D
@robsesh szacuneczek za predykcje, szczególnie z Raphinią, ale te komentarze na tamten moment to było absolutnie logiczne myślenie, nic nie sugerowało że zagramy taki sezon i że Hansi tak rozwinie każdego (prawie) piłkarza.
Oglądałem powtórkę bez znajomości wyniku i przyznam że mało nie rzuciłem w telewizor po faulu Szczęsnego. Kocham go ale ile razy moze popełniać ten sam błąd? To już chyba czwarty taki jego karny w tym sezonie. O ile pierwszy jeszcze można zwalić na brak ogrania (z Realem w SPH) tak od tamtej pory to już kryminał, szczególnie z BVB i dziś. I to zawsze się działo w takich ważnych meczach, bo ten ostatni z tego co pamiętam z Benfiką xD
@Trojanek23 no nie wiem, mi się go dobrze ogląda. A ocenienie go na podstawie przewidywań są bezsensu, robi się to głównie dla zabawy. Natomiast jeśli chodzi o analizę tu i teraz to lubię tego słuchać, często prostuje mocno zakrzywiony obraz kibica
Zaczynam się powoli godzić z wczorajszym meczem i robi się wkrętka na El Clasico. Nadal kocham tą drużynę, nadal MILF, nadal możemy mieć 3 puchary w tym roku. Jedziemy.
19
Ja bym się niestety wszystkich trzech pozbył. Ewentualnie Wojtek dodatkowy rok dla strachu dla pierwszego GK ale no nic jak ten sezon nie pokazuje jakie znaczenie ma bramkarz, pomyślcie gdzie byłby Real gdyby nie najlepszy bramkarz na świecie między ich słupkami. Tutaj trzeba wysokiego kota który broni, jak trzeba to odważnie wyjdzie. A nie żeby rozprowadził piłkę, bo to doskonale robi i Cubarsi, i Kounde i De Jong.
0
@szymon6847 potrzebny nam i jeden i drugi, a pożegnać apostoła
1
@heniusss ja ci powiem tak, jeśli wygramy w tym sezonie tytuł to mistrzem Hiszpanii będzie nawet Diego Kochen. W La Liga nie ma medali i nie ma też przepisów które by sztywnie określały kto może się tytułować a kto nie. Jesteś częścią zespólu A - jesteś mistrzem Hiszpanii. Tak to rozumiem.
Edit: kolega mnie uprzedził ale też i utwierdził w przekonaniu :D
6
@Derean i tyle samo tytułów Mistrza Europy xD po*ebane
0
@RosjaninBut a no właśnie, to samo napisałem XD tylko że w perspektywie zostania z Ter Hitlerem to ja nie wiem już sam
0
@jondeca zgadzam się, ogólnie myślę że zakończenie tego w tym momencie, na prawie szczycie jest dobrym pomysłem. I może pchnie to zarząd do kupna nowego bramkarza
1
@July_6_BcN a było ciężko, ale byłem na komunii we wsi gdzie zupełnie nie było zasięgu na świetlicy więc nawet nie było możliwości. Wyłączyłem powiadomienia zawczasu z flashscore i Google News i wracałem bez radia i się udało. Ale ogólnie nienawidzę nie być "na żywo" z resztą świata :D
0
@Encore tak. To legenda i jego pomnik powinien stać pod nowym Camp Nou, ale on nie daje nawet jakiegoś zalążka zainwestowania tym klubem.
0
@jedrek7000 nie chciałbym tu osoby która nie utożsamia się z tym klubem
2
@robsesh szacuneczek za predykcje, szczególnie z Raphinią, ale te komentarze na tamten moment to było absolutnie logiczne myślenie, nic nie sugerowało że zagramy taki sezon i że Hansi tak rozwinie każdego (prawie) piłkarza.
7
Oglądałem powtórkę bez znajomości wyniku i przyznam że mało nie rzuciłem w telewizor po faulu Szczęsnego. Kocham go ale ile razy moze popełniać ten sam błąd? To już chyba czwarty taki jego karny w tym sezonie. O ile pierwszy jeszcze można zwalić na brak ogrania (z Realem w SPH) tak od tamtej pory to już kryminał, szczególnie z BVB i dziś. I to zawsze się działo w takich ważnych meczach, bo ten ostatni z tego co pamiętam z Benfiką xD
2
Dopiero obejrzałem powtórkę i mogę w końcu wejść na La Ramblę. Kocham ten zespół. Ale tu się musiało dziać w jego trakcie XD
2
@TR3YWAY albo zwracasz na nie bardziej uwagę. Tę retorykę pt. "ostatnio tego częściej" można przyjąć na dowolny temat w dowolnym momencie roku.
0
@Trojanek23 no nie wiem, mi się go dobrze ogląda. A ocenienie go na podstawie przewidywań są bezsensu, robi się to głównie dla zabawy. Natomiast jeśli chodzi o analizę tu i teraz to lubię tego słuchać, często prostuje mocno zakrzywiony obraz kibica
1
@Messibestplayerintheworld dla mnie dalej Nico powinien być priorytetem i umrę na tym wzgórzu
0
@Trojanek23 o kim mowa? xD
7
Ez Abde po asyście Antonego. No nikt by tego nie wymyślił.
1
Nie można było tak wcześniej?
3
Tyle lat oglądania piłki nożnej i dalej znajdują się delikwenci którzy tak strzelają karne, niesamowite xD
3
Co to był za karny hahahahahag
4
XDDD po Arsenalu
0
Ale nudy. Nic tu się już nie wydarzy
0
@zadafcb co niby było nie tak?
2
Ale brama o panie
1
Jak ja nie lubię jak inne ligi mają syf z numerami. To jest jeden z lepszych przepisów w LL ze trzeba mieć 1-25. A nie jakieś 41,49 czy 51. Zero aury.
1
@Eklerek a godzina ta sama, ehh
16
Zaczynam się powoli godzić z wczorajszym meczem i robi się wkrętka na El Clasico. Nadal kocham tą drużynę, nadal MILF, nadal możemy mieć 3 puchary w tym roku. Jedziemy.
4
Szkoda że już w szatni nie ma nikogo kto by mu na żywo tak wygarnął jak Gündogan.
To po prostu powinien być jego koniec tutaj.
0
100 milionów i jest twój jeszcze na finał
1
Jak jutro PSG odpadnie to komu Złota Piłka? Dla mnie nadal Pedri.