1

Mają racje. Barca bez Messiego to już zwykła drużyna niczym się nie wyróżniająca. Dlatego został ściągnięty Arthur i przyjdzie De Jong. Jeszcze Alena i Puig, by odzyskać dawny blask Barcy :)

45

Jednak miłość Suareza do Messiego jest największa. Ciekawe jak się czuł wtedy Messi hehe

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54517035_158492465149164_2596067306752704512_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f15679fa2f3185bbd12532de44571b58&oe=5D1DAFDF

Typowy Kibic Reprezentacji

11

0

Ta, przesadziłem. Dziś głowa przegrzana...

0

City niby co rok takie mocne jak PSG, a często odpadają.

0

Trochę lipa, bo Juventus ma taką JAKBY autostrade do finału. Jak Juventus wygra LM, to można się pożegnać z ZP dla Messiego...

1

Takie coś czuję.

Barca Tottenham, Liverpool Porto, Juventus City, Ajax MU

0

Ja tam obejrzałem.Takiej nagonki nie było jak terroryści się w kosmos wysadzili wiadomo jakiej wiary, a teraz szum, bo biały powystrzelal ludzi. Terroryzmu nie popieram, bo nie chciałbym by do mnie ktoś tak strzelał jak do tarczy, ale gościu to zrobił i tyle. Tego się nie powstrzyma w żaden sposób, bo w historii ludzkości dziesiątki było takich ludzi.

3

Te doświadczenie to mnie rozwala. Nie można wystawiać zawodnika, bo nie ma doświadczenia. I dlatego lepiej powołać 3 razy gorszego zawodnika z doświadczeniem, co z tego, że będzie objeżdżany, ale ma doświadczenie XD!

0

No to niezły z Ciebie kibic Barcelony, bo młodzi gracze mogą mieć kontuzje dosyć często. Messi też miał problemy swego czasu...

0

50% szans. Albo tak wylosują albo nie.

0

Coutinho strzela hattricka, Dembele wraca do formy. Valverde widzi, że nie ma co kisić obu zawodników na ławce i przechodzi na ustawienie 4-2-3-1. Potem Barca wszystkich gniecie w tym ustawieniu i wygrywa tryplet. #Napiwno

1

Pilka nożna to biznes, a nie sentymenty. Jeśli mają pomóc w wygraniu LM, a potem w obronieniu to jestem za. Jak w tym roku Barca śmiesznie odpadnie z LM to trzeba zrobić lekkie przemeblowanie w pomocy.

21

I tu ma racje. Zawodnicy Barcy zawodzą od 3 lat w LM i przez to Messi nie może błyszczeć, bo sam meczu nie wygra, a CR7 koledzy pomagali w LM i tutaj jest wielka różnica, bo gdby zawodnicy Barcelony grali chociaż w 80% tak jak Messi, to nie byłoby mowy, że Messi nie istnieje w ważnych meczach.

0

Bredzisz.

4

Bredzisz.

2

Nie rozumiem o co chodzi z tym pisaniem, że Messiemu brakuje kilku cech, które są widoczne u Ronaldo. Messi je ma, tylko różnica jest taka, że CR7 pomagają koledzy, a Messiemu ostatni raz pomogli 3 lata temu. Sami na boisku w końcu nie są XD/

1

Nie wchodzę na internety przez tydzień :D Pewni użytkownicy wywołali tego hattricka pisząc, że popatrzą sobie na minę CR7 jak odpada po tych słowach. Futbol jest przewrotny. Jeszcze niczego się nie nauczyli :D?

0

Dążę do tego, że sam Messi nie gra w Barcelonie i pomogłaby komu innemu. Poza tym sytuacja na awans to piękny rajd, a w Barcelonie taki rajd potrafi zrobić tylko Messi. Dembele kontuzja.

2

Messi miał odrobione 5 bramek do CR7... Teraz tylko 2, a na tym pewno się nie skończy. Jak drużyna w tym roku, w tym nasza najlepsza kreatywna pomoc nie pomoże Messiemu, to środek pola oficjalnie będzie do przemeblowania. Inni potrafili coś zrobić, przejść pół boiska tak jak Bernardeschi czy dorzucić dobrze piłkę w pole karne, a nasza pomoc od 3 lat ogląda się na Messiego ciagle.

7

Simeone pokazał Valverde jak nie grać w piłkę. Jak Barca znowu wyjdzie z takim samym zaangażowaniem jak na Rome, albo strzelą 2 bramki i będą chcieli bronić wyniku, to Barca nie awansuje. W piłkę się gra. Jak Barca nie narzuci od razu swojego tempa tak jak Juventus, to będzie ciężko.

3

AM gra jak gra, ale to są oni. Oni z tego słyną, słyną z dobrej obrony. Kontry nie wychodzą, ale ja na waszym miejscu bałbym się meczu, gdyby Barca wyszła tak nastawiona, bo Barca nigdy nie słynęła z dobrej obrony.

7

Kołtoń orgazm XD

0

Jest szefem ochrony bramki Barcelony :)

13

No właśnie nie o to chodzi, bo już nie raz Malcom czy Dembele byli na czyściutkiej pozycji i dzida prosto do bramki, ale Suarez czy kto inny wolał podać do Messiego. Wpływa to też na to, że jak Messi nie ma dnia, to nic się nie dzieje z przodu.

0

Messi nie grał, bo nie chcieli ryzykować... Gdyby Messi nie grał w finale LM, to też byś tak pisał, że rozgrywki są mniej warte od ligowego meczu z Realem, bo "tam" grał Messi, a "tu" już nie?

3

Już przed meczem z Realem były takie głosy, że wtedy na najważniejszy mecz sezonu Valverde wystawia Malcoma. Czyja to jest wina, że typek jest nieograny? To już lepiej wyjść bez skrzydłowego i nie mieć szybkości w zespole. Męczyć obrońców też musi mieć kto, bo inaczej będą puchnąć jak Roma :)

5

No już w meczu z Realem się spalił jak pochodnia. Zwłaszcza, gdy Suarez wtedy potykał się o piłkę i przez to Barca straciła bramkę :/

10

Jak Barca wyjdzie w ustawieniu 4-4-2 bez skrzydłowych i taktyka - Messi wymyśl coś, to znowu będę miał wspomnienia z meczu z Romą. A Lyon cyk - ofensywne ustawienie ze skrzydłowymi itd. Trener Lyonu nie mógłby skorzystać ze swojego skrzydłowego, bo kontuzja? I cyk, rezerwowy skrzydłowy, bo pewno nie wyobraża sobie, by po skrzydle latał środkowy pomocnik.

61

Ale o co chodzi? Żadna skarbonka nie będzie latem rozbita, bo są za drodzy, a poza tym Szejk ich nie sprzeda. Po prostu jest szczery i powiedział prawdę. Każdy prezes klubu, by tak odpowiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?