robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Denerwuje mnie, że żyjemy w świecie, w którym próbują być wypierane fakty. Fakty ludzi denerwują itd. Wkurza ich prawda. Zidane wygrał tyle LM, tylko dlatego że sędziowie mu pomogli i to jest fakt, bo bez pomocy sędziowskiej on tej LM, by nie obronił nawet.
0
No i co jeszcze masz do dodania? Że był to samograj?
0
Mbappe nie dołączy do Realu, bo jest wiele lepszych projektów sportowych. Najlepiej dla niego by było jakby do Barcy dołączył, bo on lubi grać piłką, a nie za nią biegać.
0
Jeszcze te reakcje Pique podczas gry w dziadka są niesamowite XD. Co za typ... Jak można tak trollować :D? Todibo nie miał wyboru. Albo zjeba od Pique, albo podziurawienie Cou.
0
Na szczęście twoich życzeń w klubie nikt nie wysłucha. Jovic lepszy.
4
To jest niesamowite jak dużej części kibiców Barcy przeszkadza Marciniak. Czyżby to jest dowód na to, że Barca gra kaszane i dużo osób się boi po prostu, że Marciniak podejmie stykową sytuacje w polu karnym/przy polu karnym na niekorzyść Barcy? A o taką decyzję jak wiadomo nie trudno.
1
Jakoś nie widziałem byś się spinał do ludzi piszących, że "PSG to śmieszny klubik".
0
Jakie Araby mają pieniądze, to się w głowie nie mieści.
6
Dzisiaj jeszcze widziałem "Jodona Sancho" XD.
0
Mu chodzilo o cenę do jakości, bo za tyle pieniędzy, to piłkarz w poprzednim klubie powinien być mega crackiem. Powinien zdobywać puchary itd. A okazuje się, że Alena, Puig że szkółki nie są gorsi. Nawet Malcom, który kosztował 3 razy mniej wydaje się, by więcej dał. Arthur też daje więcej w ofensywie.
19
On się nie pyta o nielegalne stream. Kreujesz siebie na inteligentnego człowieka, a z tego pytania jasno nie wynika o jaki typ streamow chodzi. Ostatnio jesteś tak samo irytujący jak użytkownik na "M".
0
Nie rozumiem czemu Malcom nie gra, a formacja 4-2-3-1 byłaby wspaniała do tego.
2
4-2-3-1 to dobra formacja, ale bym ją zmodyfikował. Zamiast Coutinho na lewej, to Dembele, a na prawej stronie Malcom.
3
Bez historii ten mecz.
2
orgazm jakie piłki po ziemi posyła Dembele. One się w ogóle nie turlają tylko suną jak po lodzie te jego piłki.
2
Szkoda, że Dembele nie jest takim chamem jak Alba i Suarez, którzy próbują tylko na siebie grać.
5
4-2-3-1 to powinna być główna formacja Barcy w tym momencie. Dembele po prawej z Semedo to kocury...
0
Raczej się nie odnajdzie, bo na skrzydle jest Dembele znacznie lepszy i szybszy, a jak zawodnik za 150mln € ma siedzieć na ławie, to ja dziękuje za takiego rezerwowego.
21
Nasser Al-Khelaifi, człowieku, zlituj się i zainwestuj w Coutinho. Może u Ciebie w klubie chociaż pogra na środku pomocy.
4
Szczerze? Gdyby EV miał do Denisa taki sam stosunek jak do Coutinho, to Denis mógłby odpalić chociaż.
2
Dembele powinien grać w każdym meczu i prężnie się rozwijać. A Valverde tak zrobi, że Coutinho nie odzyska formy, bo to nie skrzydłowy, a Dembele bez gry nie będzie błyszczeć.
1
>Nie wystawiaj Dembele w pierwszym składzie.
>Barca w ofensywie nie istnieje oprócz Messiego.
>Przyglądaj się temu i myśl co zrobić.
>Wprowadź Dembele w drugiej połowie i niech ratuje wynik.
2
Arthur dał więcej w ofensywie niż Coutinho... Jak EV nie ma miejsca dla niego w składzie na innej pozycji niż skrzydło, to trzeba go sprzedać, bo Coutinho nigdy w życiu nie wygryzie rasowego skrzydłowego.
2
Tak naprawdę, to Dembele powinien mieć immunitet i grać w każdym meczu. Jak przyjdzie oferta za 270mln € od PSG, to ją zaakceptować. Coutinho na skrzydle nie istnieje.
0
Wpuszczać Dembele póki zostało dużo czasu. Coutinho dramatyczny mecz.
3
Brawo Coutinho, brawo. Patrz i się ucz. Czemu Dembele nie gra teraz?! Co znowu ma wejść i wygrać mecz? Nie rozumiem tych decyzji.
20
Piłkarz za 150 baniek... Neymar, by sobie jeszcze ją przełożył.
0
Tam gdzie Pique teraz rozgrywał piłkę, to w meczu Real-Ajax rozgrywali w tamtych rejonach piłkę wspaniali pomocnicy Ajaxu.
2
Denerwują mnie trochę tacy piłkarze jak Coutinho, bo to tacy trochę frustraci. Chcą ściąć do środka i strzelić i jak już układa się do strzału, to i tak dobrze nie popatrzy i nie poda do kolegi na lepszej pozycji.
0
Jak Suarez krzyczy to mnie skręca.