4

Szkoda, że Dembele nie gra. Mbappe w PSG gra cały czas, by mógł się rozwijać. Gra za to Suarez, który ma 32 lata, a Dembele 21. To Suarez powinien odpoczywać...

1

No i nie rozumiem czemu nie gra Dembele, a gra Suarez. Dembele bez formy powinien ogrywać się cały czas.

0

Przecież już dawno powiedzieli, że serial będzie tylko dla dorosłych

2

Co? Barca za te 270 mln € jest w stanie kupić lepszych graczy. W Barcelonie nie ma wolnej pozycji, na której Coutinho byłby dobry. Tak samo jak Isco w Realu. Nie pasują do systemów swoich klubów.

1

Jak tego nie potrafi po zdaniu prawa jazdy, to ja nie wiem co ona robi jeszcze na drodze, z całym szacunkiem oczywiście. Chyba, że miała kijowego instruktora, który nie zwracał uwagi na mijane znaki.

9

Tak. 270mln? Barca jest wstanie kupić znacznie lepszego zawodnika i młodszego na lewe skrzydło. Coutinho miałby życie w pomocy, albo jako wolny elektron jak Messi, ale już ta pozycja jest zajęta. Na innej pozycji wygląda przeciętnie i niczym się nie wyróżnia. Może u Pepa by lepiej grał, bo tam pomocnicy wykonują lepszą prace i spychają przeciwnika pod same pole karne więc jego szybkość dałoby się zakamuflować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy ja wiem czy przychodzi zastąpić Busquetsa? Można go postawić na ofensywniejszej pozycji. Zastępców Busquetsa jest aż nadto można rzec, bo dużo jest defensywnych pomocników. Gorzej załatać dziurę po Iniescie.

1

Bo to wina Barcelony. W ostatnim momencie podebrała prawego skrzydłowego... Okazuje się być zbędnym zakupem, bo nikt nie chce na niego stawiać.

0

"Ajax wrzuca piłkę w pole karne przeciwnikaaaa i co? Sędzia pokazuje na 11 metr! Okazuje się, że Tadic został popchnięty w polu karnym. Taaadic! Pięknie strzelił tego karnego, przypadek, teraz przeciwnik musi się otworzyć."

A więc to tyle z twojej teorii.

0

karny Neymara z PSG to najlepszy i najbardziej efektowny odgwizdany karny jaki widziałem. Pięknie to wykorzystał.

1

Też nigdy nie wiadomo co będzie. Jak Barca się wstrzyma z kupnem, to i może lepiej wyjść, bo co roku jakiś talent się pokazuje. Nowy napastnik przy Suarezie i tak sobie nie pogra.

0

2 różne rzeczy. Jak PSG chce robić transfery za 500-700mln € i zawodnicy chcą, podkreślam - chcą do nich przejść, to jest ich wola i nie powinno to być blokowane. A, że UEFA ma takie zasady jakie ma, to prawdopodobnie co nieco pod stołem poszło. Nie, nie przeszkadza mi to, bo zawodnik biegnący na dopingu oszukuje, większość nie ma z nim szans i tak zdobywa trofea. PSG robiące transfer za 300-400 mln € nie oszukuje, bo jeszcze potrzebna jest do tego wola zawodnika, a poza tym pieniądze i tak nie grają, więc to nie jest żaden doping. Twoje porównanie jest bez sensu.

Gorzej jakby sędziów kupowali.

0

No i co z tego, że weszli szejkowie? Dzięki temu piłka nożna stała się ciekawsza. Już nie ma tylko Barcelony i Realu, 2 klubów, które wszystkich rozkupują. Już Barca czy Real nie wyjmą sobie zawodnika ot tak z MU, City czy PSG, bo tak chcą.

1

Ok. To już żaden klub nie może powstać, bo tak chcą kibice innych klubów, którzy uważają się za lepszych. Z takimi ludźmi nie zamierzam prowadzić dyskusji. Wy byście piłkę nożną sprowadzili na same dno. Gdyby szejk przejął taką Legie czy Lecha, to ludzie by padli ze szczęścia.

3

Sztuczny twór, a powstał jak Cię jeszcze na świecie nie było. Ludzie tam chodzący na mecze to totalne pikniki? Celebryci? To czemu te "pikniki" jak to napisałeś zagłuszały kibiców United na Old Trafford? He? Nie wiem, ale się wypowiem.

0

Niby każdy chce powrotu Barcelony do pięknego stylu jak za Pepa, ale i tak wolą fizycznych zawodników. Nie rozumiem tego XD. Idąc tym tokiem rozumowania, to taki Isco czy Bernardo Silva też są słabi, bo typowy skrzydłowy jest jeszcze szybszy od nich.

8

Panie Charly Rexach, pan chyba żyje jeszcze w erze Pepa. Messi teraz ciągle cofa się po piłkę, bo nie ma pomocników kreatywnych.

0

No bo jedna kamera wzdłuż linii autowej wystarczy #NaPiwno

0

No jestem obiektywny. Dembele w pierwszym składzie awansuje z Barca do 1/4 a Mbappe nawet nie przeszedł 1/8

0

Messi z Roma miał 2 razy sam na sam z bramkarzem centralnie na wprost bramki?

74

To się wszystko za pięknie układa, by Barca awansowała dalej. To musi nie wyjść XDD.

0

A czemu niby Barca ma nie wyciągnąć takiego Mbappe? Przecież on woli Barcelone biorąc pod uwagę to, że Dembele to jego bliski przyjaciel. Poza tym, szejk ich nie sprzeda. Im wcześniej to zrozumiecie tym lepiej dla waszego zdrowia będzie.

4

No Mbappe pokazał dzisiaj, że jest o klasę lepszym piłkarzem marnując 2 setki jak parodysta Benzema. Nie ma co.

1

Gdyby Neymar przeszedł do Barcy znowu... Przed odejściem miał niesamowitą formę w presezonie. To co on tam wyprawiał, to była magia. Pomyślcie atak w formacji 4-2-3-1 Neymar po lewej, Dembele po prawej i Messi na 10 za Suarezem. Kosmos totalny. 2 strony by śmigały, przeciwnik nie ogarniałby co się dzieje.

0

Neymar to już wrak piłkarza. Nikt nie zwraca na niego uwagi, bo gra w Ligue 1 i te jego kontuzje. Poradnik jak zniszczyć sobie sportową karierę. I pomyśleć, że na świeczniku znacznie częściej był obok Messiego, bo on brylował w LM, gdzie Messi, np. był niewidoczny.

0

Cudny rok 2019. To zwiastuje tryplet Barcelony i jakieś gigantyczne transfery w lato do Barcy :D :D

3

Mbappe gracz, który jest uznawany za lepszego od Dembele. #Napiwno. Dembele, to co ma to strzela z takich sytuacji. Z Chelsea też strzelił w 1/8. Dla mnie Dembele > Mbappe. Widać kto daje więcej drużynie w ważnych sytuacjach. Zmarnował te 2 setki Mbappe koncertowo, gorzej niż Benzema.

0

No to Tuchel do wyrzucenia i kolejny trener przyjdzie, który ma w końcu się dobić do pół finału :D

0

Solskjaer to cudotwórca jakiś. Normalnie fuks słynnego Zidane'a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?