robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skomina i ten słynny VAR XDD
0
Obsrane raczej dzisiaj jest United.
1
United bez jaj dzisiaj. 5 minut do końca, a oni w ogóle nie ryzykują, nawet nie szturmują bramki PSG wrzucając ciągle.
0
Mbappe gorzej niż Suarez i Benzema buhahahha
0
A niby czemu śmieszny "klubik"?
3
Komentarz usunięty
4
Zasada goli wyjazdowych – metoda stosowana w wielu sportach w celu wyłonienia zwycięzcy dwumeczu. Według tej reguły w przypadku równej liczby bramek po dwóch meczach, drużyna która strzeliła ich więcej na wyjeździe wygrywa dwumecz.
źródło: wikipedia
Ludzie, jak nie ogarniacie, to wystarczy w google wpisać...
0
Nie rozumiem tej nienawiści do PSG.
0
Jazda z United!
1
Jak znowu? Przecież ostatnio Barca odebrała ten zaszczytny tytuł.
3
Wiecie czego nie rozumiem? Ściągnięcie do klubu Boatenga. Nie zrozumiem tego nigdy. I tak jakby Suarez wypadł, to na mecze wyszedłby atak Coutinho-Messi-Dembele, a w takich meczach jak dzisiaj mógłby grać ktoś z rezerw. Gorzej by nie zagrał. W błoto 2 miliony za wypożyczenie.
0
A Murillo dalej na boisku? Nie rozumiem tego. Ściągać gracza Barcelony, a zostawiać jakiegoś wypożyczonego gracza.
1
Czemu nie? Wszędzie, gdzie jestem mówią, że PSG nie ma szans, bo liga francuska jest za słaba i tak dalej. Już ludzie się pomylili. Może ich nie wspieram, że "łooo niech przechodzą wszystkich itd. bo inaczej będę zły." Po prostu lubię patrzeć na ich grę, źle nie grają.
22
Todibo na ŚPD byłby dobry jakby więcej mógł tam grać, ale widać, że ma talent i na ŚO też sobie poradzi nieźle.
1
PSG*
Ja tam ich wspieram
0
Z Messim w pierwszym składzie by zniszczyl przeciwników.
3
Miranda to się bardziej tymi wrzutkami pod Real nadaje.
9
Co?
0
Podoba mi się Todibo na defensywnym
1
Bezpieczne, musi wiedzieć kiedy zacisnąć zęby.
0
Z tym prawie 30 letnim zawodnikiem to przesadziłeś.
0
No to zobaczymy Todibo w pomocy :) Widać, że Valverde nie ma przyszłości z Murillo, ale chce mu dać zagrać chociaż.
1
Tylko to jest inna sytuacja. Vinicius jeszcze nie udowodnił swojej wartości z najlepszymi, a gdy Real kupi jakąś gwiazdę na lewe skrzydło, to będzie można uznać, że Vinicius jest już skończony w Realu, bo niby jak z takim Hazardem miałby dzielić minuty?
5
Todibo dzisiaj w pierwszym składzie to obowiązek, biorąc pod uwagę to, że Murillo już jest skreślony i Todibo lepiej wygląda na treningach.
0
Po hiszpańsku to pewnie brzmi inaczej niż w tłumaczeniu na polski.
7
A jednak się nie przesłyszałem pod koniec meczu. Kibice krzyczeli Florentino do dymisji :D
4
Gościu przy analizie meczu - Dobrze, że sędzia nie dał rzutu autowego Realowi, bo byliśmy za Ajaxem XDD
2
Myślę, że większy kryminał jednak Modric z Benzemą odwalili, bo tak się zachować 2vs1 na tym poziomie... Poziom ekstraklasy zaprezentowali w tamtej akcji, a takim piłkarzom chyba nie przystoi.
2
U Matiego Borka chyba wszystko w porządku w domu. Jak siedział cicho, to teraz 6 tweetów w ciągu godziny o meczu XD.
1
Piłka nożna potrafi zaskakiwać. Raczej wieszczyli PSG odpadnięcia z MU. Tym czasem Real odpada w 1/8, a PSG ma 2 bramkową zaliczkę.
:D