0

Za kopnięcie i potem za agresje na Ziyechu.

0

Oj będzie okładeczka Mundo i Sportu z De Jongiem i ekipą :)

1

Arthur z De Jongiem i Tadicem pokazali co znaczy ZP w dzisiejszych czasach. Wyjaśniali Modrica raz po raz.

0

Dlatego mówiłem, by stawiać na Ajax, bo to ich ostatnia szansa z tymi zawodnikami na coś historycznego.

1

Zepsuł na manite! De Jong nie podniesie rączki, no Ziyech ziomeczku

1

Benzema parodysta! HAHHAHA

6

Widać, że oglądał Messiego jak strzelać Kurtuła wolne z takiego miejsca :) ^^

1

Te 20 minut to będzie wieczność./

0

Jeszcze 2

2

Po prostu chłopaki sobie przypomnieli, że się zagalopowali i nie można sprawdzać autów :)

5

Karma wraca! Jednak wierzę w ten świat.

3

Ale do autów nie ma VARU. O co chodzi? Co to za przekręty?!

0

Do autów nie ma VARU hhahahahah karma wraca!

0

Jak Real wytrzyma to kondycyjnie, to się zdziwię.

0

Jaka to jest głupota? To jest głupota, że Real kupi kogoś lepszego na lewe skrzydło i na prawe skrzydło? Do środka pola? Wtedy powiedz mi jak te talenty 18-20 letnie mają się rozwijać.

0

Wiecie co jest najlepsze? Że Real znowu zmarnuje talenty piłki nożnej. Teraz jak Vinicius odpadnie na długo + do tego odpadną z LM, to Florek zobaczy, że nie można składać drużyny na młodzikach i kupi zawodników światowej klasy, wtedy i ten Rodrygo też się zmarnuje, Brahim.

0

To by było zmarnowanie potencjału wtedy. Masz w rezerwach, np. Oriola Busquetsa. Poza tym nie zawsze musi grać typowy zastępca Busquetsa w środku pola Barcy.

0

No już miałeś.

Wichniarek: Bale zabrał kolegów na golfa i widać efekty.

5

Szkoda, że się Vinicius wysypał. Bale jak to Bale, nic nie gra, ale ktoś mu wyłoży patelnie to trafi w okno.

0

GOOOOOOL NERES!!!!

2

Przed rozpoczęciem meczu można było zobaczyć na twarzy Kroosa obsranie. Jednak się nie myliłem.

0

GOOOOOOL

0

Najlepszy gracz na świecie, a taki symulant. Nikt nie ma podjazdu do Messiego i taka jest prawda.

0

To jest drybling. W takim razie Messi nie drybluje. Niby balans ciała nad piłką, to nie drybling, a jakieś przekładanki to już tak? Nie rozumiem, weź mi to wytłumacz XD. Chyba, że chodzi Ci o drybling, czyli normalne prowadzenie piłki nogą, a przecież nie każdy piłkarz może dryblować tak jak Messi, bo nie ma takiej dobrej równowagi i balansu ciała.

20

Miałeś pecha po prostu. Szkoda, że talent czasami nie idzie w parze ze zdrowiem.

2

Większy podziw wzbudzi we mnie odpadniecie Ajaxu w pięknym stylu niż wygrana Realu LM po przekretach i farcie i miernym stylu.

0

Nie wiem czy takie dobre skoro zawodnicy musieli transfer wymuszać do Realu jak Dembele. I niby inny klimat ma na Bale'a uzdrawiająco podziałać?

0

Ta, zagra 5 meczy i się znów wysypie. To jest nic za takiego zawodnika jak Eriksen. Poza tym Levy wolałby sprzedać Eriksena Barcelonie niż Realowi.

Bardziej opłaci mu się rok trzymać Eriksena niż go oddawać za bezcen.

3

Jeśli ktoś wierzy, że Levy zgodzi się na wymianę Bale + 50mln za Eriksena to jest nieźle stuknięty. Przecież to jest obraza dla takiego biznesmena. Florek chyba żyje jeszcze w 2010 roku.

2

Na 1000% Malcom odejdzie. Na prawe skrzydło po Messim wejdzie Dembele i to tyle. Malcom fajny zawodnik, dobry balans ciałem, drybling też by miał dobry na pewno, ale za duża konkurencja. Co zrobić. No chyba, że Valverde nagle by przeszedł na 4-2-3-1 i Dembele potrzebowałby zmiennika, ale raczej do odejścia Messiego, Dembele będzie musiał męczyć się na lewym skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?