slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda chłopa ale tak na prawdę w Barcy to on miał pauzy jak raz na jakiś czas wychodził na boisko bo potem zaraz wracał do gabinetów lekarskich. Ktoś ma jeszcze wątpliwości że on "wypali"? Długo się łudziłem ale trzeba gościa pożegnać.
0
Podsumowanie miejsca Barcelony, która ma problemy żeby zatrudnić gościa o którym wiadomo że był wybitnym piłkarzem ale nie wiadomo jakim jest trenerem.
0
@pyra92 Barca to teraz i w La Liga nie jest faworytem, a nawet jak jest na takiego typowana to boisko i wyniki pokazują co innego.
1
Trzeba było wrzucić statystyki z serii najmniej a nie najwięcej, wtedy może poczytalibyśmy coś o Barcelonie.
1
@AdolfVerloc Jakbyś trochę się orientował w piłce to byś miał pojęcie że ten przeciętny klub dostał impuls żeby z tej przeciętności wyjść. A Valdek jest pewnie tylko jedną z opcji, to nie jest Barca która musi się wykłócać o każdy grosz żeby przejąć trenerskiego no name'a z ligi powiatowej, szejkowie z Newcastle mogą sobie wybierać. Kasa to raz, możliwość pracy w drużynie która ma ambicje zamieszać w piłce krajowej i europejskiej to dwa więc trenerzy pewnie nie będą kręcić nosem w przypadku oferty.
0
@sylweste.r Powinien spróbować sił w warunkach zbliżonych do tych w których ma docelowo pracować. Czyli powalczyć gdzieś w Europie, w jakiejś poważnej lidze. A nie liczyć że jak się przesiądzie z gokarta na F1 to z marszu zawojuje świat i okolice. Zresztą niech robi co chce, ale ja tak samo jak każdy inny mam prawo mieć swoje zdanie Pewnie jakby nie siedział u szejków którzy uważają że za petrodolary można kupić wszystko to miałbym mniej krytyczne zdanie na ten temat.
2
@MatiFCB2000 Wiedział więcej, nie wiedział, jeden kij. Zamieszczając dwie wykluczające się wypowiedzi facet trochę podkopał swoją wiarygodność. Chyba że chodziło mu tylko o wsadzenie kija w mrowisko i teraz liczy na odwołania, sprostowania, wytłumaczenia itp. wynalazki które zapełnią łamy. Kolejny temat z d... który będzie można wciskać ludziom.
1
@MatiFCB2000 To raz, a dwa że spotkanie, rozmowa buduje jakieś relacje mogące być pomocne w przyszłości. Czasy nastały takie że trzeba się liczyć z szejkami skoro mogą sobie kupić nawet MŚ i nagle wszyscy mają w d... łamanie praw człowieka i inne wynalazki dla maluczkich.
0
@kondrel19 Jakby sobie zażyczyli jakieś odszkodowanie to dla nich miało by to raczej wymiar symboliczny niż jakiś zastrzyk finansowy. Na waciki by wystarczyło. Ale dla obecnej Barcelony było by to już problemem. Myślę że nie robienie przez nich problemów (na razie, bo sprawa nie jest jeszcze dograna i nie wiadomo co się urodzi w kolejnych dniach) to raczej ukłon w stronę Xaviego a nie Barcy. W końcu mieli u siebie gościa z wielkim nazwiskiem który zrobił im robotę i medialnie, i sportowo.
0
@Olszak1986 Pep jak przychodził to faktycznie nie miał doświadczenia ale je nabył prowadząc Barcę B. Myślę że miało to większą wartość (w końcu praca w klubie gdzie docelowo miało się przejąć najważniejszy stołek) niż liczenie zer na koncie w lidze poganiaczy wielbłądów. I niech mi nikt nie rzuca nazwiskami które tam się pojawiają bo ci goście pojechali zarabiać pieniądze przed piłkarską emeryturą a nie grać w poważny futbol.
1
Jak przeczytałem tytuł i popatrzyłem na zdjęcie to jakoś mi się skojarzyło z powiedzeniem o górze i Mahomecie.
1
@normasubiektywna Pep po prostu chciał być trenerem i robił wszystko w tym kierunku. Nawet na zakończenie kariery poszedł grać do Meksyku bo tam pracował trener którego warsztat chciał sobie podpatrzeć. W porównaniu z nim Xavi jawi się jako facet który patrzy głównie na kasę bo jaki może mieć cel siedząc tyle czasu u szejków?
0
Lipa straszna. Dobrze chociaż że sprawa została w porę wykryta i nie skończyło się jak z Markiem-Vivienem Foe. Z tego co pamiętam to np. Nwakwo Kanu miał problem z pikawą, wróżono mu koniec kariery ale udało mu się wyjść z tego i trochę pograć. Tyle że on akurat był u progu swojej kariery a nie zawodnikiem który przez lata był eksploatowany w rozgrywkach na najwyższym poziomie jak Kun. Pozostaje życzyć mu zdrowia, niech wróci do gry albo nie, ale niech się wyleczy żeby mógł normalnie funkcjonować.
1
@Qaz123 Nie twierdzę że w godzinę po zwolnieniu Koemana miało się wszystko zmienić. Napisałem to żeby pokazać w jakim miejscu jesteśmy, tzn. możemy powalczyć o remis z Alaves i długo się to nie zmieni pomimo tego że część użytkowników myśli że wywalenie Koemana jest lekiem na całe zło w Barcelonie.
0
I dlatego trenerem został Barjuan. Dobrze zna rezerwy więc wie kto może się nadać do pierwszej drużyny. Kiedyś świat ekscytował się tym ilu w składzie Barcy wyszsło wychowanków La Masii, teraz dążymy do tego że będziemy rozprawiać jak to się stało że w pierwszym składzie gra tylko Barcelona B. Barcelona, więcej niż szpital.
0
@CTLM Pewnie masz rację ale trzeba by było dać więcej czasu i trenerowi który musiał rzeźbić palcem w śniegu, i zawodnikom którzy uczą się piłki na wysokim poziomie a nie wymyślać że to jest Barcelona więc MUSI walczyć o trofea.
1
@vukoo1 W każdym czyli zamiast dwa razy w roku raz do roku? Fakt, to by było dobre rozwiązanie.
0
@Turkey1992 Ch... z miejscem i punktami. W tej chwili to nasze miejsce zależy od tego jak źle będą grały inne drużyny bo my nie jesteśmy w stanie nic wywalczyć samemu.
2
Barcelona - Deportivo Alaves 1-1. Jakieś pytania? Podobno wystarczyło wywalić Koemana i dać mu na drogę ręcznik żeby wytarł ślinę od kibiców Barcelony?
0
@Kinginiesta Bo tutaj nikt nie musi się bawić w kurtuazję.
0
No i właśnie dlatego pan pjanić już nie gra w Barcelonie. Przy okazji pokazał ile jest wart jako człowiek.
1
Nie wygląda to najlepiej. Facet bez doświadczenia, który na dodatek przez kilka ostatnich lat w ogóle nie miał do czynienia z profesjonalnym futbolem na jakim takim poziomie... Czarno to widzę ale oby mu się udało.
0
@Karol_VeB Wiem i pisząc to miałem na myśli okoliczności w jakich przyszło mu pracować. Cholera też wie jakie na prawdę były jego relacje z szatnią, czy nie grali przeciwko niemu.
1
@drifboy25 Na Xaviego to ja bym najmniej liczył. Potrzebny jest trener z doświadczeniem a nie poganiacz wielbłądów.
2
Smutny koniec klubowej legendy. Niepotrzebnie pakował się w to bagno. Przerosło go to.
0
@Woland10 Setkę każdy może zawalić ale te jego dryblingi też wychodzą mu od czasu do czasu, prędzej się zapląta między przeciwnikami niż da jakiś pożytek. Tutaj też jest dużo do poprawienia.
2
Skoro agenci mają inne plany to dziękujemy bardzo, adios. I bez niego mamy srogi szpital więc jednego chorego mniej. W to że możemy jeszcze z niego mieć pożytek wierzą już chyba tylko niepoprawni optymiści.
0
Przecież ten chłopak miał przyjść do rezerw i tam się rozwijać pod kątem awansu do pierwszej drużyny więc jak go można oceniać po tych dwóch meczach? Albo to jest jakiś głupi wymysł, albo dalej polityka transferowa Barcy stoi na głowie.
3
@Nieznajomy Bzdury wypisujesz. Koeman nie odpowiada tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz.
0
@PatrykBarcelona A czy to istotne dlaczego? Najgorsze jest że dalej sędziuje. Może doszedł do wniosku że jak nie ma już Leo i płaczącej (a ostatnio kopiącej leżącego) Kryśki to wreszcie spełni swoje marzenia i to on a nie jakiś kopacz będzie największą gwiazdą La Ligi?