slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gniotą, gniotą, gniotą, czy w końcu coś wejdzie?
1
@Persyfl A ja się nie zgodzę. Jeśli do tych klapków przywiążesz jakąś wstążeczkę, doczepisz jakiś pomponik to nie można powiedzieć że ubrałeś klapki? A tak poważnie to jest mój "gupi" tekst jak ktoś mówi że ubrał spodnie, buty czy coś podobnego.
0
@prodigy Mam podobnie, wpadło mi do głowy że może ich porwali kosmici?
0
@hazo428 Nie będzie chciał odejść tylko będzie wycierał łzy banknotami 100 euro.
0
No i się zaczęło. Nowy trener w Barcy i dziennikarze mają używanie w ulubionym temacie. Klub ma ograniczenia ze względu na kłopoty finansowe i limity wynikające z przepisów La Ligi ale media już zawzięcie kupują kolejnych zawodników. Aby tylko wierszówki i kliknięcia się zgadzały.
1
@Sortello Obawiam się że jedyna możliwość ogarnięcia Dembele to pozbycie się go z klubu. Sorry, za długo to już trwa i końca nie widać.
3
@Harnas2 Z drobną korektą można napisać idzie Barca przez La Rambla.
8
@Maciej_T Nie wiem gdzie w tym bajzlu jest lewa strona, gdzie prawa ale święto niepodległości nie powinno się wiązać z demonstracjami jakichś bojówek. To powinno być święto zwykłych obywateli a nie szajbusów którzy chcą zadymy i chcą zakłócić spokój mieszkańcom. Nie było by problemu gdyby rzeczywiście chodziło o przemarsz normalnych ludzi ale mamy do czynienia z bąkiewiczami i innymi takimi więc o normalności trudno mówić.
1
Tak czy siak nawet po zmianie trenera wychodzi że powinien odejść na wypożyczenie i łapać minuty. Podobno w takim klubie jak Barca nie ma okresu przejściowego, podobno pomimo zawirowań, szpitala w składzie i innych rzeczy mamy walczyć o jakieś bliżej niesprecyzowane trofea więc ogrywanie 22-letniego Puiga będzie trudne skoro potrzebni będą pewniacy. Wypożyczenie nie jest automatycznym skreśleniem w klubie tylko szansą na pokazanie się i nabranie doświadczenia.
0
Ode mnie głos na tak. Wiadomo jak wesoło jest w Barcelonie, Dani pomimo wieku może nam dać wiele i na boisku i w szatni. Faktem jest że temat jego powrotu to w jakimś stopniu taktyka polegająca na przyciąganiu nazwisk bliskich kibicom Barcy żeby podbudować sobie ich zaufanie. Tak robił Bartomeu, tak robi Laporta, tak robią inni w sytuacjach kryzysowych ale w tym konkretnym przypadku to może być coś więcej niż ruch pod publiczkę.
0
Bez żartów, jak już mówimy o jakichś powrotach to prędzej zrozumiem powrót Daniego Alvesa niż Trincao czy Pjanicia.
0
@Kuba0605 Może ten mental zaiskrzy jak piłkarze zobaczą że na ławce jest gość który ma poparcie zarządu a nie jest kopany po d... z każdej strony ja Koeman. Zobaczymy, faktem jest że wrzucanie klubowej legendy na tak gorący stołek jest ryzykownym posunięciem, np. Shearer, Lampard czy nawet wspomniany Koeman. Jedyne czego można nam życzyć to cierpliwości bo nie wierzę że tak prędko wrócimy na top.
0
Te, Hamlet, o co bangla? Słowa, słowa, słowa. Wiadomo, w takiej sytuacji nawet takie wzajemne poklepywanie się po plecach jest ważne ale najważniejsze jest to w jakim kierunku pójdzie drużyna. Nie że tu i teraz ma walczyć "o wszystkie trofea". Ma iść w tym kierunku żeby znowu wszyscy nas się bali. Za trzy, cztery lata? A nie gadanie pod publiczkę.
0
Krótko i na temat. Mógłbym powiedzieć że co mnie obchodzi wypowiedź gościa z Espanyolu ale w sumie powielił bym to co on powiedział. Oni mają swój klub i swoje problemy, my tak samo.
2
@johny11 Ja myślę że Coutinho ucieszy nasze serca i oczy jak przeczytamy że odchodzi z klubu. Tak samo jak Dembele.
0
@kaamil1910 Dalej głośna nazwa a czy potężna marka to pokażą najbliższe sezony.
0
@Patry10 A czy nie powinno być tak że gość sprowadzony za cenę z kosmosu powinien ciągnąć drużynę do góry a nie wygodnie dostosowywać się do zastanego poziomu? I czy wartość zawodnika nie powinna się opierać również na tym czy potrafi się odnaleźć w innym ustawieniu? Generalnie Coutinho to nie jest problem dla trenera tylko problem dla działaczy jak się go pozbyć z klubu.
3
@agaFCB Tu nie chodzi o to żeby uratować cokolwiek w tym sezonie tylko żeby wypracować drogę na następne lata. Ten sezon spisał bym na straty, a od nowego próbujemy iść krok po kroku w górę. I nie od razu na szczyt bo tak się raczej nie da.
1
Biorąc pod uwagę co się dzieje w pierwszej drużynie to nikt z Barcy B nie puka do pierwszej drużyny. Tam wszyscy walą drzwiami i oknami bo raczej rzadko trafia się taka okazja przeskoczyć szczebel wyżej.
3
To wszystko się kupy nie trzyma. Z jednej strony wszystko wskazuje na to że mamy beznadziejny sztab odnowy biologicznej i medyczny który nie panuje nad sytuacją w klubie, z drugiej cała chora sytuacja w futbolu. "Tysionc pińcet" rozgrywek, liga krajowa, puchary krajowe, klubowe ligi i puchary międzynarodowe, rozgrywki reprezentacyjne, a w Hiszpanii jest ograniczenie że kadra pierwszego zespołu może mieć chyba 26 zawodników plus jeszcze obostrzenia co do gry zawodników w pierwszej i drugiej drużynie. I jeszcze chore pomysły żeby MŚ czy ME rozgrywać co dwa lata. Kwestią czasu jest jak futbol zdominują roboty bo ludzie nie dadzą rady. Zresztą jak tak dalej pojdzie to i roboty nie wytrzymają.
1
@Przemas8411 Jak będą odpowiedni wykonawcy to niech będzie i klepanie tysiąca podań tylko niech się one przełożą na konkretne efekty w postaci bramek i brak głupich strat piłki.
1
@Drogba1 Iniesta może zawiesić buty na kołku a nie odwiesić, Puyol trzyma się raczej z daleka od angażowania w wielką piłkę bo trudno uznać jego karierę menadżerską za coś takiego, a Ronaldinho... jak nie będzie zaliczał różnych wpadek to może być kimś w rodzaju ambasadora Barcy ale raczej nie członkiem pionu sportowego. Ale chciałbym zobaczyć Puyola i Iniestę w Barcy na jakimś odpowiedzialnym stanowisku.
0
@Bogan No cóż, Andres wypowiada się właśnie z całym szacunkiem do Xaviego. Nikt nie wie jakim będzie trenerem i tak na dobrą sprawę to on nie jest przygotowany do tego wyzwania bo trudno za takie uznać pracę w lidze katarskiej. A swoją drogą ciekawe jak potoczy się życie zawodowe Iniesty po zawieszeniu butów na kołku? Czy zostanie trenerem, menadżerem, działaczem czy będzie raczej na uboczu?
0
@Alustic Miałem na myśli Barjuana, przecież to on prowadził Barcę w tym meczu.
0
Jak to się ładnie mówi: nie widziałem meczu to się wypowiem. Takie czy-czy Celtą to jest aktualny stan Barcy. Tymczasowy trener, bajzel w klubie, zbieranina piłkarzy zamiast drużyny, itp, itd. Trzeba to odbierać jako drobny sukces.
1
@totalcrack To jak masz takie rozwiązania w zanadrzu to powiedz kto powinien opłacać pensje Dembele, Coutinho czy innych.
2
@s0nar Nie rób sobie żartów, w Barcelonie i tak jest multum kontuzji, chcesz żeby do nich dołączyli zawodnicy np. z porozbijanymi głowami? Szlaban na takie pomysły.
0
@hazo428 Ee tam, bez przesady, pewnie w tym nowym sztabie będzie ktoś kto będzie umiał wypisywać zwolnienia lekarskie a Dembele nie jest potrzebne nic więcej żeby funkcjonować w Barcy.
0
@bady48 Umtiti to w sumie sam się wygryzł ze składu co nie zmienia faktu że Lenglet na początku dawał radę i jest większa szansa że prędzej osiągnie akceptowalną formę niż wspomniany Umtiti czy Dembele których należało by pożegnać.
0
@SzfarnyFan No i do tej listy trzeba dopisać utratę Messiego która jest pokłosiem rządów bartomeu i jego chorego zarządzania klubem.