slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skoro agenci mają inne plany to dziękujemy bardzo, adios. I bez niego mamy srogi szpital więc jednego chorego mniej. W to że możemy jeszcze z niego mieć pożytek wierzą już chyba tylko niepoprawni optymiści.
0
Przecież ten chłopak miał przyjść do rezerw i tam się rozwijać pod kątem awansu do pierwszej drużyny więc jak go można oceniać po tych dwóch meczach? Albo to jest jakiś głupi wymysł, albo dalej polityka transferowa Barcy stoi na głowie.
3
@Nieznajomy Bzdury wypisujesz. Koeman nie odpowiada tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz.
0
@PatrykBarcelona A czy to istotne dlaczego? Najgorsze jest że dalej sędziuje. Może doszedł do wniosku że jak nie ma już Leo i płaczącej (a ostatnio kopiącej leżącego) Kryśki to wreszcie spełni swoje marzenia i to on a nie jakiś kopacz będzie największą gwiazdą La Ligi?
0
@4Fabregas4 Albo nawet w ogóle nie zabierać go na IO. Zafundować młodemu chłopakowi taki maraton w pierwszym sezonie na najwyższym poziomie to masakra. Nawet starszy, doświadczony zawodnik nie powinien grać dwóch turniejów jeden po drugim a w przypadku Hiszpanii było ich kilku. Ciekawe w jakim stanie są pozostali (może poza Unaiem Simonem).
2
Jakoś tak zawsze się mówiło że angielscy kibice są jednymi z najgorszych. Tylko że dzisiaj nie rzucił mi się w oczy żaden news żeby były piłkarz klubu Solskjaer był atakowany przez fanów MU po domowym megawpier...u z Liverpoolem. Ale widać kibiców (?) Barcy obowiązuje inna kultura piłkarska.
1
@headhuntersFCB Widocznie wiele osób nie ma totalnie nasrane pod beretami stąd te plusy.
1
@CarloCule Czym się zeszmacił? Tym że ma słabe wyniki w gównianych warunkach? Wiesz w ogóle co oznacza "zeszmacić się"? Jeśli używasz takiego słowa w kontekście złego prowadzenia drużyny to masz problemy z rozumieniem słów albo z głową.
2
@headhuntersFCB Ta Barca to ma wstać z kolan bo upadła już dawno. A de Jong grał z urazem to może w tłumaczyć słabszą postawę dzisiaj. A że gra słabo od dłuższego czasu to inna bajka.
0
@Azi Cholera wie jak było. Mimo wszystko podejrzewam że Koeman zasięgnął rady sztabu medycznego co do możliwości występu tego czy innego zawodnika. W końcu za każdym razem mówi się o "zielonym świetle" od lekarzy.
1
Pamiętam jak znajomek opowiadał że kiedy grał w jakiejś wioskowej A - klasowej drużynie to często był problem żeby w niedzielne południe znaleźć odpowiednią ilość w miarę trzeźwych facetów żeby zagrać mecz ligowy. Barca dochodzi do tego etapu tylko jest problem ze znalezieniem nie trzeźwych a w miarę zdrowych zawodników. Zresztą co tam dochodzi, dawno doszła, przecież już w zeszłym sezonie były sytuacje że urazy utrudniały maksymalnie zestawienie sensownego składu.
1
@Azi Aa, to jest ten szef sztabu medycznego? Dużo wyjaśniłeś. Pewnie srające na Camp Nou gołębie to też jego wina?
0
@Qaz123 Gdyby Barcelona była groźniejsza to real by mocniej docisnął, a tak to nie musieli się spinać. Gdyby Dest... gdybyśmy mieli kogoś lepszego niż Dest, któremu czasem jak coś wyjdzie to jest wychwalany jakby nie wiem jaki mecz zagrał a najczęściej irytuje nieudanymi kiwkami itp. Real może i był do ogrania ale nie przez drużynę pokroju obecnej Barcy.
0
@Luki0126 Ale żeby coś zbudować potrzeba trenera a nie arabskiego biznesmena trenującego hobbystycznie poganiaczy wielbłądów.
2
Dobra, El Classico odhaczone, cudu nie było, pogromu nie było, była porażka której należało się spodziewać. Czasy kiedy będziemy równorzędnym przeciwnikiem dla Realu i będziemy mogli na prawdę emocjonować się tym meczem prędko nie wrócą więc pora wrócić do codzienności i zacząć zbierać punkty z przeciętniakami żeby ugrać jakąś przyzwoitą lokatę w lidze. Na tyle nas stać.
2
Koniec, kropka. Ten mecz pokazuje że jesteśmy przeciętną zbieraniną piłkarzy a nie drużyną która może o coś powalczyć. Możecie jechać po Koemanie ile chcecie ale Barca jest po prostu słaba i nic się z niej nie wyciśnie. Słaba sportowo, słaba finansowo. Z Realem to my sobie możemy powalczyć za jakieś pięć lat. Jeśli wstaniemy z kolan a świat zbyt daleko nie ucieknie.
1
Gniotą nas coraz bardziej, jest coraz gorzej.
Ładowanie...
0
@Luki0126 Jak już kogoś nowego tp trenera a nie arabskiego biznesmena.
0
Ale menda chamska i złośliwa.
0
Zobaczymy co pokaże Coutinho ale wątpię czy coś zmieni. Czarno to widzę.
0
@Siedlec666 Ciekawy jestem kto z trenerów twoim zdaniem jest w stanie cokolwiek tu zrobić z tym składem. Chyba nie katarski biznesmen bez trenerskiego doświadczenia?
4
No i ch........j, nie podniesiemy się.
0
Dest coś ty zrobił?
0
Ale de Jong zawalił...
0
@CarloCule W artykule jest że De Jong jest trzeci rok w klubie i nie zaliczył progresu. Koeman jest w klubie od trzech lat?
0
@4Fabregas4 Lepiej zdobywać "doświadczenie" (chyba raczej $$$) w śmiesznej lidze gdzie goście z nazwiskami kopią sobie półrekreacyjnie żeby zarobić kaskę niż powalczyć z no name'ami którzy mają coś do udowodnienia czy wywalczenia.
0
@Hadim Wymienieni przez ciebie trzej zawodnicy są zdrowi to i łatwiej im o miejsce.
0
@Majkerson Tak, tylko jakby coś nie poszło to zaraz podniosło by się larum, że Koeman specjalnie władował go na minę wystawiając w takim meczu żeby go udupić. Niech sobie siedzi na ławie, liczy kasę i czeka na szansę ale w PK albo innym klubie.
0
Panie oburzony, to nie była jakaś silna Barca, trzeba było brać d... w troki i grać, tym bardziej że mecz się wam otworzył idealnie. Wtedy by nie było płaczu że jakiś karny ustawił mecz. Ty jesteś oburzony, inni mogą się czuć rozśmieszeni.
2
@Herbert Może po raporcie o stanie stadionu kibice bali się żywiołowo reagować żeby nie uszkodzić trybun? Widziałeś jak się załamała trybuna w Nijmegen po meczu z Vitesse? Dobrze że nie było ofiar.