5

Oby to był początek powrotu Barcy na normalne tory. I w sprawach organizacyjnych omawianych przed meczem, i w sprawach czysto piłkarskich.

0

Ale ten Dest jest wkurzający.

3

@Karol_VeB Nawet jeśli Barca wygra to znajdą się argumenty że to nie była zasługa trenera.

0

Gavi musi uważać, trochę bez sensu ta kartka.

2

To początek k...a zaj...y.

0

"Do prezydenta: Kiedy socios dowiedzą się o tym, co stanie się z Bartomeu?". Ciekawe czy padnie odpowiedź na to pytanie.

0

@Chlebek23391 Skoro nie słychać że kibice chcieli go zlinczować to pewnie się nie pojawił.

0

Podobno możliwy jest scenariusz Mbappe do Realu, w jego miejsce Haland do PSG. Tak więc szanse Barcy są mizerne.

0

Barcelona na razie jest kandydatem do mistrzostwa świata jak rozwalić klub. I jeszcze takie zdanie o problemach :"Miała problemy na początku sezonu, lecz poprawi je już w nadchodzącym meczu" Gdyby Koeman powiedział coś podobnego zaraz rozpętała by się burza że nie wierzy w swoją drużynę.

1

@martin3131 Żeby było śmieszniej to nie jest jedynym piłkarzem z takim nazwiskiem a ci inni grali/grają a nie siedzą w poczekalni do lekarza.

0

O, fajnie, ktoś może przybliżyć na jakich pozycjach występują na boisku?

0

@pax Coś tam pamiętam że był taki zawodnik, chociaz prędzej pamiętam gościa który zagrał dwa mecze w reprezentacji Polski niż reprezentanta Hiszpanii, to że go
tak określiłem to efekt tego że nie rozumiem po jak wuj wrzucać wypowiedzi gości nie związanych z Barceloną tylko dlatego że powiedzieli coś negatywnego o Koemanie. Kiedyś Canizares, teraz Albelda, możliwe że ktoś jeszcze. O innych trenerach Barcy też pewnie były negatywne opinie ale jakoś ich nie wrzucano na stronę. Może za wyjątkiem Zlatana i opinii o Pepie. Koeman jest jaki jest ale ta cała nagonka na niego nie daje nic pozytywnego.

0

Facet pewnie ma rację z tym że jest pytanie: czy będzie wielką drużyną, czy będzie wielkim rozczarowaniem (nawet mi się fajnie rymnęło).

0

@Magicc89PL Niby masz rację ale pamiętaj że to nie metryka robi człowieka starym, dojrzałym albo dzieciakiem.

2

@LS To zależy jakie wypowiedzi masz na myśli bo ja kojarzę też takie że to talent czystej wody i Barca gra słabo bo nie wykorzystuje kosmicznego potencjału Puiga.

2

@ChampionLW Tam jest "w" a nie "dz". I chyba pora żeby powalczył gdzieś indziej i się rozdziewiczył piłkarsko zamiast siedzieć na ławie i płakać że nie dostaje szans bo w końcu zostanie boiskową starą panną.

4

@4Fabregas4 Dyskusja jest o Puigu, Koeman raczej nie ma tu cieplutkiego kur...dołka.

18

@4Fabregas4 Może kiedyś stanie się kluczowym graczem u Xaviego ale na razie nie słychać żeby wybierał się do Kataru. A teraz niech idzie gdziekolwiek i pokaże czy rzeczywiście stać go na grę na wysokim poziomie.

1

Jakoś nie widzę tych pozytywów. W przypadku Griezmanna błędem było w ogóle kupno tego gościa, pieniądze w błoto. Oddanie Suareza ze sportowego punktu widzenia to też porażka Barcy biorąc pod uwagę że mamy teraz Braithwaita, De Jonga i Aguerro. Tak że gościu mógłby sobie darować takie brednie.

1

A kto to jest David alcośtam? Nie poda ręki Koemanowi? O kurrr... , chłop się załamie. Można nie kogoś nie lubić, można kogoś szanować ale takie teksty są po niżej krytyki, ich zamiszczanie gdziekolwiek też. Niech se tą swoją rękę wsadzi gdzie chce i nie musi jej nikomu podawać.

0

@XTobiX Z punktu widzenia kibica Barcelony to raczej nie jest OK.

2

@Volley W Barcelonie można powiedzieć że trwa usuwanie wrzodu, planuje się rekonwalescencję i powrót do normalnej dyspozycji, trudno się spodziewać żeby wylewał się miód. Wylewa się, ale na razie z ust Laporty ale żeby popłynął z komentarzy potrzeba coś więcej niż populistyczne gadanie.

0

Ja mam na imię Tomasz i chociaż odrzucam takie wynalazki jak wpływ horoskopu czy imienia na charakter człowieka to jednak jedno mi się zgadza: nie zobaczę, nie uwierzę. Wszystko będzie tak pięknie że aż większość pytań poleciała dwa razy żebyśmy nie mieli wątpliwości.

2

@pacior95 A ja mam nadzieję że nie zobaczyłem go tu ostatni raz, chciałbym widzieć go jak najczęściej tylko nie wtedy jak pieprzy kacapoły (chociaż jego też trzeba wysłuchać) ale w newsach o tym że wreszcie dobrali się jemu i reszcie ekipy do d... i musi odpowiedzieć za swoją działalność.

0

No i znowu o pandemii. Czyżby Bartomeu miał układy z laboratorium w Wuhan i dołożył cegiełkę do rozprzestrzenienia corony żeby mieć wytłumaczenie dla swoich wałków? Bo jak można interpretować jego gadki? I krótkie, proste pytanie: Na kogo głosowałeś w wyborach? Nie ma odpowiedzi na kogo, nie ma że to tajemnica za to bredzi nie na temat jak morawiecki o cenie chleba. Czy takiego gościa można odbierać poważnie?

1

No i po co tak pompować balonik? Po ostatnich wydarzeniach słowa o kończeniu kariery akurat w Barcelonie są nie na miejscu, poza tym Pedri wydaje się być ułożonym chłopakiem ale niech dadzą mu spokojnie rozwijać karierę a nie robić z niego nie wiadomo kogo. Gość się może spalić jak Bojan i tyle z tego będzie.

1

@Baros1990 Przeczytałeś dokładnie cały tekst? Problemem nie jest tylko obecność gołębi, chociaż wiadomo że one srają gdzie popadnie, jest smród i brud. Problemem jest ogólny stan sanitarny, poza tym stadion jest w stanie mogącym stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia, poszukaj sobie w innych artykułach na tej stronie."Nawet z odchodami ptaków, które spadały na miejsca przeznaczone do odbywania posiłków". Fajnie nie? Całości nie będę kopiował jak ci się nie chce przeczytać całości twój problem. Poza tym Camp Nou to nie jest dworzec kolejowy gdzieś w Polsce czy gdzie indziej na świecie gdzie płacisz pieniądze za podróż a nie pobyt na dworcu (chociaż cywilizowane warunki czekania na pociąg powinny być normą). Na meczu płacisz za pobyt na stadionie a nie za tramwaj którym odjedziesz ze stadionu. A Camp Nou i Barcelona to ponoć światowa marka więc taki syf to kompromitacja.

3

@Herbert Przez pandemię to raz, poza tym kwestią czasu jest znalezienie sabotażystów którzy niszczyli infrastrukturę żeby zniszczyć obraz idealnego klubu zarządzanego przez pana Bartomeu.

1

Gniazda gołębi i katastrofalny stan? Jak pamiętam z Potopu i opisu oblężenia Częstochowy to było tam że ptaki uciekają z budynku który ma się zawalić, więc jeśli są gołębie to wszystko jest ok. A tak poważnie... to jest informacja o światowej marce, wielkim klubie, instytucji która ma przyciągać sponsorów, kibiców i turystów? Czy o klubie utrzymywanym z budżetu gminy i datków lokalnego sklepikarza i piekarza? Bartomeu nie dał rady skończyć niszczenia klubu to przyjdzie ichni Sanepid i zamknie stadion. Wtedy inwestorzy będą walić drzwiami i oknami. Tyle że w drugą stronę.

1

@Adek02 Realu nie śledzę pod tym kątem ale musisz sobie wziąć poprawkę jakich miszczów transferyzmu mieliśmy w klubie. W innych klubach pewnie sobie myślano: przydałby się jakiś nowy zawodnik, trzeba zajrzeć do Barcy, pewnie mają jakieś promocje to się łyknie kogoś za czapkę gruszek. Do tego jakieś chore wymiany Cillessen - Neto, Arthur - Pjanić, kupno różnych Douglasów czy Matheusów itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?