0

@BorzyKrzys Chazelle ten co zrobił jeden dobry film i leci na picu?

0

@Eto'o9 R10 Imho Ferminowi trzeba dać szansa i niech zagra kilka meczów z rzędów jako titular. Wtedy będzie wiadomo czy łapie jakąkolwiek regularność. Olmo dzisiaj też tragedia

0

@tbas 16 podwojonych to ja robię w jednym secie

0

Olmo dzisiaj z Ferminem najlepsi na boisku

3

Ten mecz wygląda jak nasze klasyki z Realem tylko teraz my jesteśmy tymi z immunitetem na kartki

0

Nie no to na czerwo szło

1

Yamal dzisiaj ja CR siódmy z każdej pozycji ładuje

2

Że Fermin bez żółtej to xd Araujo podobnie

0

Ale Rashford będzie miał miejsca w drugiej żeby sobie pohasać

1

Typowy jugol

0

Dobra walnąć 6

2

Liga Negreiry

0

Yamal głowa w dół i jazda. Młody trochę mniej kiwania a więcej klepania

1

Araujo dalej bez żółtej

1

Uruguayo co przerzut dał

5

Yamal jakieś lepsze odejście ma?

0

Może dać tego Kounde na ŚO jak Eric ma grać prawego. Po co ryzykować z tym elektrykiem Araujo

0

@Pedri16Future a Inigo po co przedłużaliśmy na wiosnę?

0

a ten Kounde to co? sprzedaż ostatniego dnia okienka?

0

@Jonyx to co ja tam kliknąć mam, żeby 89 nie było? czy to jest jak z bomby za rok zapłacę?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymonm97 ja to bym się wstrzymał do momentu jak serio zagrają pierwszy mecz w Barcelonie, przynajmniej będzie wiadomo jaki stadion.
Biletów nie ma bo sami nie wiedzą gdzie będą grać

1

Wróciłem po tygodniowych wakacjach. Pytanie do graczy: nowa mafia warto czy nie warto? Nie grałem w żadne poprzednie części

0

@krol211 do nas dochodzą głównie tylko informacje o pierwszej drużynie ale to że kobieca ma problemy, b kobiecej ma problemy, barca b ma problemy to juz cisza xD niesamowite jest co oni robią. Transfer Olmo rok temu był totalnie niepotrzebny jeśli w jakiś sposób miało to pomóc naszej sytuacji

0

https://x.com/BarcaWorldEn/status/1953764682449268845

Pięknie zarząd, zajedźcie Femeni

4

@kacperFCB_ z pensji Inigo można wykorzystać tylko 60% bo nie jesteśmy w 1:1 więc dalej to nie starczy

4

@Faro za dużo treningów z Mareczkiem

3

@bart_azz ta xD typ zagrał 45 minut z jakimś rayo, rozwalił się na rok, a ludzie go wpychają przed Casado, ziomka co sobie ustawiał pomoc w meczach z Realem czy Bayernem

0

Po 30 to już tylko Szczęsny i Lewus? I ten trzeci co imienia nie można wymawiać?

0

@BorzyKrzys na pewn lepszy niż ten kloc the rock

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?