Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Chazelle ten co zrobił jeden dobry film i leci na picu?
0
@Eto'o9 R10 Imho Ferminowi trzeba dać szansa i niech zagra kilka meczów z rzędów jako titular. Wtedy będzie wiadomo czy łapie jakąkolwiek regularność. Olmo dzisiaj też tragedia
0
@tbas 16 podwojonych to ja robię w jednym secie
0
Olmo dzisiaj z Ferminem najlepsi na boisku
3
Ten mecz wygląda jak nasze klasyki z Realem tylko teraz my jesteśmy tymi z immunitetem na kartki
0
Nie no to na czerwo szło
1
Yamal dzisiaj ja CR siódmy z każdej pozycji ładuje
2
Że Fermin bez żółtej to xd Araujo podobnie
0
Ale Rashford będzie miał miejsca w drugiej żeby sobie pohasać
1
Typowy jugol
0
Dobra walnąć 6
2
Liga Negreiry
0
Yamal głowa w dół i jazda. Młody trochę mniej kiwania a więcej klepania
1
Araujo dalej bez żółtej
1
Uruguayo co przerzut dał
5
Yamal jakieś lepsze odejście ma?
0
Może dać tego Kounde na ŚO jak Eric ma grać prawego. Po co ryzykować z tym elektrykiem Araujo
0
@Pedri16Future a Inigo po co przedłużaliśmy na wiosnę?
0
a ten Kounde to co? sprzedaż ostatniego dnia okienka?
0
@Jonyx to co ja tam kliknąć mam, żeby 89 nie było? czy to jest jak z bomby za rok zapłacę?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szymonm97 ja to bym się wstrzymał do momentu jak serio zagrają pierwszy mecz w Barcelonie, przynajmniej będzie wiadomo jaki stadion.
Biletów nie ma bo sami nie wiedzą gdzie będą grać
1
Wróciłem po tygodniowych wakacjach. Pytanie do graczy: nowa mafia warto czy nie warto? Nie grałem w żadne poprzednie części
0
@krol211 do nas dochodzą głównie tylko informacje o pierwszej drużynie ale to że kobieca ma problemy, b kobiecej ma problemy, barca b ma problemy to juz cisza xD niesamowite jest co oni robią. Transfer Olmo rok temu był totalnie niepotrzebny jeśli w jakiś sposób miało to pomóc naszej sytuacji
0
https://x.com/BarcaWorldEn/status/1953764682449268845
Pięknie zarząd, zajedźcie Femeni
4
@kacperFCB_ z pensji Inigo można wykorzystać tylko 60% bo nie jesteśmy w 1:1 więc dalej to nie starczy
4
@Faro za dużo treningów z Mareczkiem
3
@bart_azz ta xD typ zagrał 45 minut z jakimś rayo, rozwalił się na rok, a ludzie go wpychają przed Casado, ziomka co sobie ustawiał pomoc w meczach z Realem czy Bayernem
0
Po 30 to już tylko Szczęsny i Lewus? I ten trzeci co imienia nie można wymawiać?
0
@BorzyKrzys na pewn lepszy niż ten kloc the rock