Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BialyKolorDoDupy znaczy że Christensen zostaje. Jedyny minus że nie mamy lewonożnego śo
0
@eckov widzę Araujo na avatarze nawet nie czytam co napisałeś
0
@matirix20 problem jest taki że nawet supergrajcy piłka i obiema nogami Cubarsi zdecydowanie lepiej czuję się na PŚO, w parze z Araujo będzie musiał grać po lewej. Nie mamy żadnego lewonożnego Śo (Martina nie liczę)
3
Co oni właśnie odjebali? XD naszym lewonożnym śo jest tylko uszaty który nawet nie jest śo? Araujo na titulara? W tym co napisałem to każda informacja jest coraz gorsza
0
@directedbyfcb no przecież sporo miał wtedy słabszych meczów albo meczów typowo nic nie gra ale strzeli tą jedną bramkę czy zaliczy asystę, szczególnie było widać to w meczu z Interem gdzie jednak zabrakło takiej 9 jak Robert(oczywiście w formie)
0
@Pawlusek może upozorował operację? Były jakieś zdjęcia wgl?
1
@Lanosss no to właśnie to napisałem
0
@SinMistico koleżanki które chciały mieć chłopaków piłkarzy. Jakiś Xavi Simons tam wchodził w grę XD potem Gavi i chyba Fermin jako plan C
0
@Gaucho dziewczyne Gaviego xD mocna inba tam jest
1
My krzyczeliśmy Nico es cule (źle się zestarzało xD) a oni na to puta barca.
5
@Eklerek zobaczyly wysokiego białasa i się pchają na k
0
@Criss18Barca a za co mieli go wystawić? Serio za to by dostał 3.5 mln euro premi?
1
@krycha2201 bardziej martwi w to, że serio idzie za pierwszym razem w takie rzeczy uwierzyć patrząc na to co się w tym klubie dzieje
1
@Andrzej_Majonez Pena podobno wypad robi. Mats pewnie czeka jak się Iniakiego pozbędą
0
@Goralkov Valverde to jest fenomen bo gość najlepsze mecze grał jak był na PO i nie wychodziły jego braki techniczne, a i tak go pchają do tej pomocy
3
Zaraz się okaże że Ter Stegen upozorował operację i jest gotowy na pierwszy mecz w lidze bo jest jedynym zarejestrowanym bramkarzem
0
@barcanawieki 3 mecze po 45 minut i zmęczony?
0
@clyde ok czyli nauszne. Mam dokanałowe z anc ale one nie wyrabiają, wgl mam wrażanie że po aktualizacjach to anc siadło i szukam teraz czegoś innego
0
@clyde Jakie masz słuchawki? Nauszne czy dokonalowe? Mam pewnie podobny problem bo mnie mega denerwuje takie dźwięki co wydają ludzie w stylu mlaskanie albo chrząkanie
2
@DonCarletto byłem jednym z pierwszych tutaj co chciał się go pozbyć to jak zwykle nagonka i beka. Podobnie teraz ma @Faro z Raphinia
1
@Rifek raz na ruski rok akurat sprawdza xd akurat mi się kilka razy zdarzyło
0
@MatBac1991 Olmo ma kartę wychowanka więc jak sam się nie będzie pakował to nikt go po sezonie nie będzie gonił.
1
@macio_944 całkiem niezły widok będzie na murawę, szkoda tylko że murawa jest nisko w stosunku do trybun( podobnie było na starym CN). Większość stadionów w Europie jednak ma murawę wyżej
0
@FCB24 a na Cruyffie lm można grać? Bo na la ligę podobno zamaly XD ceny już kosmiczne były na montjuic a w tym roku na pewno będą większe. Gamper teraz to przeginka ale na pewno turyści z Azji wpadną
1
@pacior95 Olmo to może być taki strzał w stopę. Chłop gra 4 mecze i potem znika na 6 tygodni. Na słabsze drużyny wygląda jak topowy SPO, na lepszych nie dojeżdża. Niesamowity to był transfer
3
@JohnKennedy przecież on zaliczył 2 asysty z Interem, wiadomo że podać potrafi, gorzej z resztą
0
@karci0 martwi trochę że Balde od 2 lat zero progresu jeśli chodzi o podania, trochę vibe takiego Araujo
1
@vadner chłop zawsze tak wyglądał tylko rok temu miał moment że przez 5 miesięcy wszystko wpadało do siatki. Obejrz sobie powtórkę meczu z Bayernem, te 3 gole to były tak na milimetry. Ja byłem za tym by go w lecie gonić przy dobrej ofercie i przyjściu Nico, bo wiadomo że chłop takiego sezonu już nie zagra
0
@adamek20151 za Bramką 140, corner 150, bok 170
2
@pt9 no to są bardzo przyzwoite ceny. W DC za tyle to max kebsa na miejscu bo ubereatsy kasuja kosmos. (Nie mowie o barach mlecznych)