2

@BialyKolorDoDupy znaczy że Christensen zostaje. Jedyny minus że nie mamy lewonożnego śo

0

@eckov widzę Araujo na avatarze nawet nie czytam co napisałeś

0

@matirix20 problem jest taki że nawet supergrajcy piłka i obiema nogami Cubarsi zdecydowanie lepiej czuję się na PŚO, w parze z Araujo będzie musiał grać po lewej. Nie mamy żadnego lewonożnego Śo (Martina nie liczę)

3

Co oni właśnie odjebali? XD naszym lewonożnym śo jest tylko uszaty który nawet nie jest śo? Araujo na titulara? W tym co napisałem to każda informacja jest coraz gorsza

0

@directedbyfcb no przecież sporo miał wtedy słabszych meczów albo meczów typowo nic nie gra ale strzeli tą jedną bramkę czy zaliczy asystę, szczególnie było widać to w meczu z Interem gdzie jednak zabrakło takiej 9 jak Robert(oczywiście w formie)

0

@Pawlusek może upozorował operację? Były jakieś zdjęcia wgl?

1

@Lanosss no to właśnie to napisałem

0

@SinMistico koleżanki które chciały mieć chłopaków piłkarzy. Jakiś Xavi Simons tam wchodził w grę XD potem Gavi i chyba Fermin jako plan C

0

@Gaucho dziewczyne Gaviego xD mocna inba tam jest

1

My krzyczeliśmy Nico es cule (źle się zestarzało xD) a oni na to puta barca.

5

@Eklerek zobaczyly wysokiego białasa i się pchają na k

0

@Criss18Barca a za co mieli go wystawić? Serio za to by dostał 3.5 mln euro premi?

1

@krycha2201 bardziej martwi w to, że serio idzie za pierwszym razem w takie rzeczy uwierzyć patrząc na to co się w tym klubie dzieje

1

@Andrzej_Majonez Pena podobno wypad robi. Mats pewnie czeka jak się Iniakiego pozbędą

0

@Goralkov Valverde to jest fenomen bo gość najlepsze mecze grał jak był na PO i nie wychodziły jego braki techniczne, a i tak go pchają do tej pomocy

3

Zaraz się okaże że Ter Stegen upozorował operację i jest gotowy na pierwszy mecz w lidze bo jest jedynym zarejestrowanym bramkarzem

0

@barcanawieki 3 mecze po 45 minut i zmęczony?

0

@clyde ok czyli nauszne. Mam dokanałowe z anc ale one nie wyrabiają, wgl mam wrażanie że po aktualizacjach to anc siadło i szukam teraz czegoś innego

0

@clyde Jakie masz słuchawki? Nauszne czy dokonalowe? Mam pewnie podobny problem bo mnie mega denerwuje takie dźwięki co wydają ludzie w stylu mlaskanie albo chrząkanie

2

@DonCarletto byłem jednym z pierwszych tutaj co chciał się go pozbyć to jak zwykle nagonka i beka. Podobnie teraz ma @Faro z Raphinia

1

@Rifek raz na ruski rok akurat sprawdza xd akurat mi się kilka razy zdarzyło

0

@MatBac1991 Olmo ma kartę wychowanka więc jak sam się nie będzie pakował to nikt go po sezonie nie będzie gonił.

1

@macio_944 całkiem niezły widok będzie na murawę, szkoda tylko że murawa jest nisko w stosunku do trybun( podobnie było na starym CN). Większość stadionów w Europie jednak ma murawę wyżej

0

@FCB24 a na Cruyffie lm można grać? Bo na la ligę podobno zamaly XD ceny już kosmiczne były na montjuic a w tym roku na pewno będą większe. Gamper teraz to przeginka ale na pewno turyści z Azji wpadną

1

@pacior95 Olmo to może być taki strzał w stopę. Chłop gra 4 mecze i potem znika na 6 tygodni. Na słabsze drużyny wygląda jak topowy SPO, na lepszych nie dojeżdża. Niesamowity to był transfer

3

@JohnKennedy przecież on zaliczył 2 asysty z Interem, wiadomo że podać potrafi, gorzej z resztą

0

@karci0 martwi trochę że Balde od 2 lat zero progresu jeśli chodzi o podania, trochę vibe takiego Araujo

1

@vadner chłop zawsze tak wyglądał tylko rok temu miał moment że przez 5 miesięcy wszystko wpadało do siatki. Obejrz sobie powtórkę meczu z Bayernem, te 3 gole to były tak na milimetry. Ja byłem za tym by go w lecie gonić przy dobrej ofercie i przyjściu Nico, bo wiadomo że chłop takiego sezonu już nie zagra

0

@adamek20151 za Bramką 140, corner 150, bok 170

2

@pt9 no to są bardzo przyzwoite ceny. W DC za tyle to max kebsa na miejscu bo ubereatsy kasuja kosmos. (Nie mowie o barach mlecznych)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?