0

@mekston na mączce najwięcej tenisa? XD

0

@michal26 no jak? Iga zagrała gorzej, Tauson miała dzień i siadło, normalna sprawa. Oglądałem jak Dunka pojechała Rybę na Wimbledonie, tam się zgadzało wszystko. Super celny serwis, dobry return, czasem slajs. Byłem potem w szoku jak oddała mecz z Igą ale to pewnie stres i te jej problemy z oddychaniem. Dunki bym nie skreślał bo umiejętności ma i pewnie jak z większością kobiet to problem głównie z głową

1

@Criss18Barca Pedri jest ciepły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zaakceptowanie sprzedaży miejsc VIP xD do tego do dojdzie pewnie pod koniec przyszłego roku jak otworzą Camp Nou

1

@Kapitan hawk mają tam pogodę, ale nie licząc letnich miesięcy to jak na Andaluzje tam zawsze jest dość chłodno + mocno deszczowo. Ile razy nie byłem na wiosne a Cordobie to zawsze padało

0

@NeyJr11 za rok będzie zamianka i Ferran na titulara, a z Lewy z ławki

0

@MaziFCB pamiętam jak mieszkałem dwa lata na stancjach i przewinęło się chyba z 10 osób, każda z nich była brudasem. Ale byłem w szoku gdy wróciłem z wakacji i ze śmietnika wypadało zepsute żarcie, nic się już nie mieściło. Ale nikt worka nie zmienił i śmieci nie wyrzucił bo był tydzień sprzątania osoby która aktualnie nie było xd

0

@draxidox widziałem co jeden typ mówił że to normalne że taki syf bo się używa xd ktoś mu odpisał że on regularnie sprząta i ma czyste blachy to go zwyzywali xd

3



Liam co żartem rzucił. Ciekawe co z tego wyjdzie, patrząc po pierwszych ocenach to chyba udało się dowieźć

2

@Ignareks na pewno patrząc po roku to transfer totalnie zbędny bo nie jest to zawodnik niezastąpiony, często go nie ma, w ważnych meczach znika i kosztował kupe siana. Imho na takie transfery to sobie może pozwolić City, a nie obecna Barcelona

5

Rashford to będzie taki kot jak nic mu się w głowie nie odwali

0

Christensen co zrobił xd

1

Ale Rashford ma kurwe w nodze

1

Garcia co krótki słupek zostawił xd chyba za dużo treningów z łysym

0

Ale nam wjechali z drugiej lini XD to samo co w tamtym sezonie

2

Ten Kounde z tą czupryną to jak Nico wygląda

0

@kuz problem jest taki że tam też wchodzi ffp i dlatego ostatnio zerwali kilka kontraktów oraz mówi się o sprzedaży, o wzmocnieniach nic nie słychać bo nie ma kasy

0

https://x.com/BarcaWorldEn/status/1950857418549690799

Nieźle się tam bawią. Jak zniszczą najlepszą drużynę żeńską to Laporta wysoko zawiesi poprzeczkę

0

@Encore dlaczego na mączce? Mączka to nie jest najlepsza nawierzchnia Carlitosa. Prędzej bym zobaczył Alcaraza z Fedexem na Wimbledonie

0

@D10SLEO czyli co z futbol futbolu?

0

thank you and good luck

0

@Gaucho on dołączył rok temu, to nie jest wychowanek

1

Osaka zakończyła współpracę z Muratoglou i podobno Wiktorowski ma zostać jej nowym trenerem. No ciekawe czy Tomasz ją ogarnie, bo wiadomo jaki talent Naomi posiada, gorzej tam z głową.

2

@blakkudium serio nie ma co się spieszyć z tym stadionem bo jak go otworzą częściowo to jeszcze bardziej to opóźni już i tak mocno opóźnioną pracę. imho niech dogadują montjuic na ten sezon i ogarną tego limaka, by spiął dupsko i to dowiózł do lipca za rok.

1

@buglikos to już chyba ostatni sezon i ciekawe czy ktoś kupi prawa do całej ligi czy znowu będzie na pół

7

Zgłaszajcie się do miasta o pozwolenie na grę na Montjuic bo znowu będzie kwas na kilka dni przed meczem

0

@Pomimo27 czyli nawet nie poprosili o zgodę miasto. No to ciekawe gdzie będą grać. Do Girony jeździć?

0

Wiadomo coś czy dostali zgodę na grę na Montjuic? Czy jeszcze z tym może być lipa bo się zgłoszą do miasta na dzień przed meczem

0

Aitana to za co ta nagroda? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?