Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston na mączce najwięcej tenisa? XD
0
@michal26 no jak? Iga zagrała gorzej, Tauson miała dzień i siadło, normalna sprawa. Oglądałem jak Dunka pojechała Rybę na Wimbledonie, tam się zgadzało wszystko. Super celny serwis, dobry return, czasem slajs. Byłem potem w szoku jak oddała mecz z Igą ale to pewnie stres i te jej problemy z oddychaniem. Dunki bym nie skreślał bo umiejętności ma i pewnie jak z większością kobiet to problem głównie z głową
1
@Criss18Barca Pedri jest ciepły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zaakceptowanie sprzedaży miejsc VIP xD do tego do dojdzie pewnie pod koniec przyszłego roku jak otworzą Camp Nou
1
@Kapitan hawk mają tam pogodę, ale nie licząc letnich miesięcy to jak na Andaluzje tam zawsze jest dość chłodno + mocno deszczowo. Ile razy nie byłem na wiosne a Cordobie to zawsze padało
0
@NeyJr11 za rok będzie zamianka i Ferran na titulara, a z Lewy z ławki
0
@MaziFCB pamiętam jak mieszkałem dwa lata na stancjach i przewinęło się chyba z 10 osób, każda z nich była brudasem. Ale byłem w szoku gdy wróciłem z wakacji i ze śmietnika wypadało zepsute żarcie, nic się już nie mieściło. Ale nikt worka nie zmienił i śmieci nie wyrzucił bo był tydzień sprzątania osoby która aktualnie nie było xd
0
@draxidox widziałem co jeden typ mówił że to normalne że taki syf bo się używa xd ktoś mu odpisał że on regularnie sprząta i ma czyste blachy to go zwyzywali xd
3
Liam co żartem rzucił. Ciekawe co z tego wyjdzie, patrząc po pierwszych ocenach to chyba udało się dowieźć
2
@Ignareks na pewno patrząc po roku to transfer totalnie zbędny bo nie jest to zawodnik niezastąpiony, często go nie ma, w ważnych meczach znika i kosztował kupe siana. Imho na takie transfery to sobie może pozwolić City, a nie obecna Barcelona
5
Rashford to będzie taki kot jak nic mu się w głowie nie odwali
0
Christensen co zrobił xd
1
Ale Rashford ma kurwe w nodze
1
Garcia co krótki słupek zostawił xd chyba za dużo treningów z łysym
0
Ale nam wjechali z drugiej lini XD to samo co w tamtym sezonie
2
Ten Kounde z tą czupryną to jak Nico wygląda
0
@kuz problem jest taki że tam też wchodzi ffp i dlatego ostatnio zerwali kilka kontraktów oraz mówi się o sprzedaży, o wzmocnieniach nic nie słychać bo nie ma kasy
0
https://x.com/BarcaWorldEn/status/1950857418549690799
Nieźle się tam bawią. Jak zniszczą najlepszą drużynę żeńską to Laporta wysoko zawiesi poprzeczkę
0
@Encore dlaczego na mączce? Mączka to nie jest najlepsza nawierzchnia Carlitosa. Prędzej bym zobaczył Alcaraza z Fedexem na Wimbledonie
0
@D10SLEO czyli co z futbol futbolu?
0
thank you and good luck
0
@Gaucho on dołączył rok temu, to nie jest wychowanek
1
Osaka zakończyła współpracę z Muratoglou i podobno Wiktorowski ma zostać jej nowym trenerem. No ciekawe czy Tomasz ją ogarnie, bo wiadomo jaki talent Naomi posiada, gorzej tam z głową.
2
@blakkudium serio nie ma co się spieszyć z tym stadionem bo jak go otworzą częściowo to jeszcze bardziej to opóźni już i tak mocno opóźnioną pracę. imho niech dogadują montjuic na ten sezon i ogarną tego limaka, by spiął dupsko i to dowiózł do lipca za rok.
1
@buglikos to już chyba ostatni sezon i ciekawe czy ktoś kupi prawa do całej ligi czy znowu będzie na pół
7
Zgłaszajcie się do miasta o pozwolenie na grę na Montjuic bo znowu będzie kwas na kilka dni przed meczem
0
@Pomimo27 czyli nawet nie poprosili o zgodę miasto. No to ciekawe gdzie będą grać. Do Girony jeździć?
0
Wiadomo coś czy dostali zgodę na grę na Montjuic? Czy jeszcze z tym może być lipa bo się zgłoszą do miasta na dzień przed meczem
0
Aitana to za co ta nagroda? xD