Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@verdant no totalnie nie dojechała na finał, pierwszy znak to brak Piny w pierwszej 11
0
@Pawlusek Pedri jest ciepły niestety
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15898420#comment-15898420
Idealnie Salma
0
Przecież to wystarczy ładować szczura przy słupku bo te bramkarki są za niskie
3
Aitana i Mariona xd tej dwójki nie powinno być na boisko po 90 minucie
0
Mariona super karny, brawo
0
@VeB 1899 serio? XD
0
Dobrze Patri, bardzo dobry mecz w jej wykonaniu
0
Brawo Cata
2
Dlaczego drugi raz a Alvareza nie uznali?
0
@19Macio93 Mariona to też nwm za co 120 minut. Tym bardziej że cały turniej ma średni
0
Salma jak nie strzeli karnego to idealnie podsumuje to euro
0
Aitana to nie wiem za co 120 minut, dzisiaj tragedia. Dlaczego Alexia zeszła?
0
Ta 17 z angli to jakaś wielka.
1
Nie lepiej było dać Salme na prawe skrzydło, Marione na fałszywą 9 i Vicky do pomocy?
0
Ale Salma gra katastrofalne to euro. Cały jej ten powrót po kontuzji wygląda kiepsko
0
Ona Batlle to tam równo zasuwa
0
@BorzyKrzys ogarnij jej foty jaki ma brzuch, nigdy nie miała lepszego brzucha
0
Salma drugi mecz z rzędu nie trafia w piłkę gdy ma kilka metrów do bramki
2
Athenea to widać że z Realu. Totalnie nie czai gry piłka tylko głową w dół i jazda
1
Wprowadź Pine kobieto
0
No i Angielki jak zwykle psim swędem
0
Pina wali w okno. Ale Ona Batlle dzisiaj linia linia jeździ
0
Ta Kelly weszła i pewnie znowu wciśnie jakąś bramkę/asyste w końcówce. Trzeba strzelić na 2:0
1
Lauren James to kontuzje łapie jak brat
0
Pięknie Mariona
0
Pina taką wali w róg
0
Cata odwala klasyczną Cate. Szkoda że pozwolili Roebuck odejść
1
@Kuchar technicznie pewnie są lepsze xd ale fizycznie by ich każda męska drużyna pojechała
1
@Sysia11 athenea dobra zmiana ze Szwajcarią ale z Niemcami imho szału nie było. Nwm dlaczego Pina na ławce