0

@Jacu327 brakuje mi tu Marcelo. Wtedy byłbym spokojny o wynik :)

19

La Rambla nie do końca zadowolona ze składu, to dobrze wróży :)

7

@BarcaInfo nasz talizman :)

1

@IronSanHybrid Puig talent ma ogromny, zgadzam się że Lips byłby idealny dla niego, natomiast nie rozumiem dzisiejszych zachwytów nad jego grą, bo dla mnie był po prostu słaby. Nie trzymał pozycji, dużo strat, dużo złych decyzji, dużo fajerwerków ale i chaosu

1

@skakun95 bo był po prostu bardzo słaby

0

@Xavyol przeciętnie

1

@Chakalaka Umtiti :)

3

@VamosRakieta o tym mówię. Na jednych mistrzostwach pociągnął zespół, ale w pozostałych był przystawką lub nie grał z powodu kontuzji.
Nie ujmuje mu umiejętności żeby nie było, tylko po prostu robienie z niego twórcy wielkiej Brazylii też jest na wyrost

7

@NeroTFP czy ja wiem. Pele był wiodącą postacią na jednych mistrzostwach świata. Jest trochę piłkarzy którzy pociągnęli swój zespół podczas turnieju

1

@KapiFCB byl kiedyś taki fajny piłkarz co ładował gole w juniorskich drużynach jak na zawołanie. Mówili na niego Bojan ;)

0

@AlexDark00 mam inne zdanie na ten temat. Co jak co, ale nawet kiedy Lewandowski gra słabiej to nie traci frajersko piłek i umie znaleźć się w sytuacji. Poza tym wyjątkowo rzadko zdarzają mu się słabe mecze w całości. Myślę że w drugiej połowie Lewy by dał znacznie więcej

9

Było narzekanie na Lewandowskiego, ale mam pytanie... Co zrobił Piątek? Chyba nie przyjął dobrze żadnej piłki, nie umie przypilnować pozycji, w rozegraniu go nie ma...

1

Halo, policja?
Na tvp puszczają transmisję z gwałtu na sąsiedzie

6

Ewidentnie brakuje nam dzisiaj Łunina

1

Myślę, że 15min to czas najwyższy na zmianę Recy :)
To tykająca bomba

0

@BarcaInfo ja bym go widział na stałe w wyjściowym składzie. Młody, z potencjałem...

2

Gra dobra, wynik jak zwykle niestety.
Natomiast jeśli chodzi o samo prowadzenie gry to naprawdę fajnie to wygląda. Szkoda ze Grizmann zablokowany bo by było po meczu

1

@Woland10 polecam poobserwować Messiego przez cały mecz w takim razie

8

Póki co Trincao mnie rozczarowuje. Taki jeździec bez głowy. Kompletnie nie odnajduje się na boisku

1

@DonMatteo901 co w tym grubego, bo chyba nie nadążam?

14

@DonMatteo901 a mnie w ogóle. Sam mam znajomych którzy po prostu nie lubią dzieci i dobrze im z tym. Nie każdy musi dostawać cukrzycy jak widzi bombelki ;)

6

@tobiasson92 akurat nie widzę powodów żeby jego pomnik burzyć. Miał inne poglądy niż moje, ale szanował prawo, szanował Konstytucje i szanował kompromis aborcyjny, a jego żona potrafiła tupnąć nogą kiedy była potrzeba.

1

@ShinobiQWE wiesz... Jeśli przez lata kościół siał wiatr wpuszczając na ambony polityków PiS, jeżeli siał deszcz agitując wiernych ludzi do głosowania na PiS, to niech nie będą teraz zdziwieni że z tych plonów powstała zajebista burza u jego bram ;)

9

@bobobob22 oczywiście że nie. Namiastki prawicy to oni mają tylko w kwestiach światopoglądowych. Gospodarczo to jest socjalizm w najlepszym wydaniu

1

@MaTt_BarcaFan nie zgadzam się totalnie. Znam chore dzieci, bardzo dobrze. Znam ludzi którzy mają ponad 20lat i są przykute do łóżka, są de facto warzywami. Myślisz, że dla nich to jest życie? Myślisz, że one tego chcą? Drugą kwestia są ich rodzice którzy całe swoje życie poświęcili, całe swoje finanse. Oni nie mają szans wyjść na miasto, wyjechać na wakacje, a wszystkie swoje pieniądze przeznaczają na człowieka który de facto jest "martwy".
Uważam, że to Ty nie masz prawa decydować za takich ludzi. Spróbuj tak wyjąć chociaż dwa lata ze swojego życia.

Uważam, że to są męczarnie dla obu stron

2

@Janiama dlaczego splaszczacie problem tylko do dzieci z zespołem Downa? Przecież to jest akurat najmniejszy problem.
Tu głównie chodzi o to, że każe się kobietom nosić dziewięć miesięcy dziecko które wiadomo że urodzi sie martwe, z małymi szansami na przeżycie, z poważnymi wadami. Zespół Downa też oczywiście ma tu znaczenie, ale serio... To jest najmniejszy "problem".
Kolejna rzecz to rodzenie przez kobiety dzieci swoich oprawców.

Proszę, nie splaszczajcie tego tylko do zespołu downa, bo o to chodzi tutaj najmniej.

0

Alez ten Bayern kroi Atletico

1

@Janiama tak jak w 95% się z Tobą zgadzam, tak z tą wypowiedzią w ogóle. Uważam że Barca ma ciekawy, szeroki skład, idealną mieszankę doświadczenia z młodością i brakuje tak naprawdę topowego napastnika. Takie mecze jak ten i za najlepszych czasów Guardioli zdarzały się 3-4 w sezonie

9

Nawet nie mam jakoś pretensji do piłkarzy czy Koemana, bo takie mecze się po prostu zdarzają. Przynajmniej nasi biegali, pokazywali się do gry, a nie stali jak wryci tak jak za czasów Setiena.
Natomiast to co się odwaliło z sędziowaniem w tym meczu jest niewiarygodne i to w erze VARu.
Nyom atakuje Messiego na różową kartkę, a nie ma nawet żółtej. Przez cały mecz popełnił podobną ilość fauli co cała drużyna Barcy i gość spokojnie kończy mecz. Karny mocno kontrowersyjny a na VAR sprawdzili błyskawicznie... O co tu qufa chodzi?

1

Koleś przebiegł dwa kroki, wyjebał się - faul... No szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?