Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koleś przebiegł dwa kroki, wyjebał się - faul... No szok
1
Czy Trincao udało się nie stracić jakiejś piłki?
9
O co tu kurde chodzi z tym sędziowaniem... Jakim cudem tu jest piłka dla Getafe?
2
Mimo że jak słusznie zauważył Szpaku już nie forsujemy tempa, to po takiej Barcelonie Setiena i tak przyjemnie ogląda się reprezentację. Jest zaangażowanie, jest ruch z przodu i mimo braków technicznych względem piłkarzy Barcy to widać, że naszym po prostu się chce.
0
Piękna akcja. Brawo :)
0
Donnarumma trochę wygląda jak nieślubny brat Benzemy
1
@Janiama co do Lewandowskiego się nie zgadzam. Jako jeden z niewielu potrafi przetrzymać piłkę i podaniem znaleźć trochę przestrzeni
9
Ciekawe jak nasz kapitan dyskutuje z sędziami w LM ;)
1
To jakiś pieprzony dzień cudów... Liverpool przegrywa z Aston Villa 7-2, United przegrywa u siebie 6-1, Real wygrywa z Levante....
1
How was Spain?
Sędziowie anulują gola, zresztą słusznie, tylko że ze złego powodu. Tam był faul, natomiast nawet na tej powtórce widać że spalonego nie ma
3
Spalonego nie ma, ale faul oczywisty
7
Widzę że Atletico w pierwszym meczu strzeliło tyle bramek ile normalnie strzelają w sześciu, to teraz zaczęli serię 0-0 żeby średnia wróciła do normy
1
@kamilo0066 Grizmann jest akurat znacznie lepszy niż Busquets
4
Wreszcie trener który wykodowal zawodnikom z głowy aby każdą piłkę grać do Messiego. Wreszcie!!
Wreszcie Messi jest wartością dodaną do drużyny a nie zlepek piłkarzy owiniętych wokół Messiego.
To mnie się podoba :)
0
Tak na granicy spalonego
13
Zacne zioło dzisiaj trafiło do redakcji Kickera
1
@ngif jako fan Queen nie mogę się zgodzić ;)
Bohemian Rhapsody zawsze numer 1 ;)
0
@AlwaysBlaugrana dobra, dzisiaj ja to napiszę.....
W punkt!
0
To na pewno 32-35mln, a nie 3,2-3,5mln? Bo przy tym zarządzie jakoś nie chce mi się wierzyć w taką sprzedaż
14
@Ghotti mam nadzieję ze Pan Font te wybory przegra z kretesem. Facet sprawia wrażenie nawiedzonego. Gada populistyczne hasła i na dodatek ma obsesję na punkcie Xaviego większą niż Alba na punkcie Messiego ;)
74
Fajny ten Victor, taki niezbyt spokojny.
On póki co ma chyba więcej kar niż rozegranych meczów jako trener
0
@justfootball zależy w jakiej dyscyplinie.
Piłka to zdecydowanie Ronaldinho oraz Iniesta.
A tak poza tym to Bublewicz, Colin McRae oraz Ayrton Senna
0
@Kacperbarcade dziękuję. S6 to nie do końca to
1
@Rudi35 RS6 Avant w budzie C7. Oczywiście jak to u mnie na serii by się nie skończyło ;)
Poza tym kilka starszych aut... Dodge Charger, Mustang, Monza....
I zrobiłbym kilka nietuzinkowych projektów. Wtedy miałbym czas
0
@FC1899Barca możesz napisać jaki jest wynik? Nie mam tweetera więc nie widzę wyników
4
@KarwanLaMasia oglądałem. Bardzo fajna rozmowa. Szkoda ze w telewizjach idzie na komercje i nie ma takich merytorycznych rozmów
1
@Criss18Barca nie mogę się zgodzić. Do Brauna czuje szczerą odrazę, a szczególnie za to co odwalał gdy kandydadowal na prezydenta Gdańska
1
@barcelonaLM Brauna i Korwina trzeba spakować w jedną kapsułę i wystrzelić w kosmos
0
@Encore całkiem spoko. Podobnie nostalgiczny jak Chomiczówka, która jednak dka mnie miała lepszy tekst :)
0
PSG wywozi cenne 3 punkty z trudnego terenu