1

Koleś przebiegł dwa kroki, wyjebał się - faul... No szok

1

Czy Trincao udało się nie stracić jakiejś piłki?

9

O co tu kurde chodzi z tym sędziowaniem... Jakim cudem tu jest piłka dla Getafe?

2

Mimo że jak słusznie zauważył Szpaku już nie forsujemy tempa, to po takiej Barcelonie Setiena i tak przyjemnie ogląda się reprezentację. Jest zaangażowanie, jest ruch z przodu i mimo braków technicznych względem piłkarzy Barcy to widać, że naszym po prostu się chce.

0

Piękna akcja. Brawo :)

0

Donnarumma trochę wygląda jak nieślubny brat Benzemy

1

@Janiama co do Lewandowskiego się nie zgadzam. Jako jeden z niewielu potrafi przetrzymać piłkę i podaniem znaleźć trochę przestrzeni

9

Ciekawe jak nasz kapitan dyskutuje z sędziami w LM ;)

1

To jakiś pieprzony dzień cudów... Liverpool przegrywa z Aston Villa 7-2, United przegrywa u siebie 6-1, Real wygrywa z Levante....

1

How was Spain?
Sędziowie anulują gola, zresztą słusznie, tylko że ze złego powodu. Tam był faul, natomiast nawet na tej powtórce widać że spalonego nie ma

3

Spalonego nie ma, ale faul oczywisty

7

Widzę że Atletico w pierwszym meczu strzeliło tyle bramek ile normalnie strzelają w sześciu, to teraz zaczęli serię 0-0 żeby średnia wróciła do normy

1

@kamilo0066 Grizmann jest akurat znacznie lepszy niż Busquets

4

Wreszcie trener który wykodowal zawodnikom z głowy aby każdą piłkę grać do Messiego. Wreszcie!!
Wreszcie Messi jest wartością dodaną do drużyny a nie zlepek piłkarzy owiniętych wokół Messiego.

To mnie się podoba :)

0

Tak na granicy spalonego

13

Zacne zioło dzisiaj trafiło do redakcji Kickera

1

@ngif jako fan Queen nie mogę się zgodzić ;)
Bohemian Rhapsody zawsze numer 1 ;)

0

@AlwaysBlaugrana dobra, dzisiaj ja to napiszę.....


W punkt!

0

To na pewno 32-35mln, a nie 3,2-3,5mln? Bo przy tym zarządzie jakoś nie chce mi się wierzyć w taką sprzedaż

14

@Ghotti mam nadzieję ze Pan Font te wybory przegra z kretesem. Facet sprawia wrażenie nawiedzonego. Gada populistyczne hasła i na dodatek ma obsesję na punkcie Xaviego większą niż Alba na punkcie Messiego ;)

74

Fajny ten Victor, taki niezbyt spokojny.
On póki co ma chyba więcej kar niż rozegranych meczów jako trener

0

@justfootball zależy w jakiej dyscyplinie.
Piłka to zdecydowanie Ronaldinho oraz Iniesta.

A tak poza tym to Bublewicz, Colin McRae oraz Ayrton Senna

0

@Kacperbarcade dziękuję. S6 to nie do końca to

1

@Rudi35 RS6 Avant w budzie C7. Oczywiście jak to u mnie na serii by się nie skończyło ;)

Poza tym kilka starszych aut... Dodge Charger, Mustang, Monza....
I zrobiłbym kilka nietuzinkowych projektów. Wtedy miałbym czas

0

@FC1899Barca możesz napisać jaki jest wynik? Nie mam tweetera więc nie widzę wyników

4

@KarwanLaMasia oglądałem. Bardzo fajna rozmowa. Szkoda ze w telewizjach idzie na komercje i nie ma takich merytorycznych rozmów

1

@Criss18Barca nie mogę się zgodzić. Do Brauna czuje szczerą odrazę, a szczególnie za to co odwalał gdy kandydadowal na prezydenta Gdańska

1

@barcelonaLM Brauna i Korwina trzeba spakować w jedną kapsułę i wystrzelić w kosmos

0

@Encore całkiem spoko. Podobnie nostalgiczny jak Chomiczówka, która jednak dka mnie miała lepszy tekst :)

0

PSG wywozi cenne 3 punkty z trudnego terenu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?