Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam sąsiedzie? Wesoło wczoraj było, co? :p
0
@pt9 ja nie oglądałem Milanu, więc muszę wierzyć na słowo.
Jeżeli on tak pod presją gra normalnie to kariery w Barcelonie nie zrobi
0
@mekston jasne, ja się z Wami zgadzam. Piłka w grze to powinien być faul. Bardziej próbuje sam sobie wyjaśnić dlaczego sędzia tego nie gwizdnął i to dka mnie jest jedynym wyjaśnieniem. Przecież to się działo na jego oczach, 2m przed nim
3
@Aragorn33 wg mnie gdyby Raphinia dośrodkował z różnego w pole karne, a nie w boczną siatkę to tam był 100% karny. Wg mnie nie podyktowanie karnego wiąże się z tym, że Lewy nie miał żadnych szans dojść do piłki, bo Raphinia po prostu wywalił ją za boisko
3
Alez Kessie dał wczoraj zmianę.
Wyglądał jakby wszedł z ekstraklasy, głowa wbita w piłke, zero kontroli co się dzieje dookoła, nawet poszła z tego fatalna strata. Chyba go trochę stresik zjadł
0
@Aragorn33 a nawet od porażki jak dobrze pamiętam. Potem był chyba remis
9
Przynajmniej La Rambla trochę ochłonie z tymi trypletami i innymi takimi.
0
Barca miała swoje sytuacje, szkoda że nic nie wpadło. Spodziewałem się ciężkiego meczu i jakiegoś 1:0 czy 2:1.
Pisałem o tym dzisiaj, że Rayo Iraoli to nie są chłopcy do bicia, tylko bardzo fajnie poukładany zespół
1
Tutaj same przewidywania pogromów, padają wyniki 5-0, 6-1.... Pamiętajcie, że Rayo Iraoli to zupełnie inne Rayo niż 5 lat temu. Oni grają bardzo fajną piłkę i w zeszłym sezonie dwa razy nam wklepali. Oczywiście sam chciałbym jakiś wysoki wynik, tylko żeby potem 3/4 La Rambli nie płakało jak się skończy 1:0 albo 2:1
0
@Vebrol ścisłej mówiąc to Messi prawie nie strzelał w Ligue 1, a Ronaldo strzelał w Premier League
0
@FCB24 a za nimi boski Harry czuwający, zeby nikt się nie przedarł
0
@Darkin GK Casillas
OB - Malidini
POM - Iniesta
ATT - Ronaldinho
0
@michal2007 no to pierwszy krok do rozwodu masz już za sobą ;)
Gratuluje :)
0
@paweldunajecfcb eh, ci szaleni klerycy ;)
1
@MesQueUnClub_87 nie zniknie. Kto będzie chciał to dostrzeże ładnie pomalowany zacisk, a nie będzie walił po oczach nienajwiększy zacisk w dość sporej feldze ;)
Jeszcze jak chcesz go trochę bardziej wyróżnić to możesz dać szarą satynę na wzór zacisków z Audi. Odpuść sobie na pewno czerwone, żółte, pomarańczowe, zielone itp. Do takich kolorów musi być konkretny zacisk i powinno to współgrać z ogólną koncepcją auta :)
0
@Foton żółte to by fajnie wyglądały jakby tam siedział konkretny zacisk ;)
1
@PaPo bardzo ładne auto. Gratuluję :)
Też dałbym czarny połysk, fajnie skomponuje się z tym lakierem a nie będzie bil po oczach seryjny zacisk w dużej feldze.
Ewentualnie możesz dać szare.
15
Kolejnym transferem Alemanego powinni być ludzie od social media pracujący w Wiśle Płock.
0
@PaPo daj zdjęcie auta :)
1
@MesQueUnClub_87 dałbym na czarny połysk. Dla mnie tylko duże zaciski powinny być wyeksponowane bardziej rzucającym się w oczy kolorem.
Widać to u mnie na awatarze ;)
Generalnie modyfikuje układy hamulcowe i montuje big brake więc trochę doświadczenia w tym jak to później wygląda mam ;)
0
@kibicblaugrany pod względem sportowym gorszy był Gaspart. Drużyna miała wtedy zapaść finansową.
Bartomeu miał wyniki, ale to przestępca.
Mimo wszystko wolę Gasparta, chociaż to wybór między kiłą a rzeżączką
2
Bartomeu to chyba był na dobrym szkoleniu na Nowogrodzkiej.
Musiał mieć swoje media i najął firmę, która w mediach szkalował nie wygodnych mu ludzi.
Prowadził rozdawnictwo na prawo i lewo.
Otoczył się idiotami posłusznie wykonującymi jego polecenia.
Podczas jakiś imprez medialnych wypadał dość nieporadnie.
Zostawił Barcelonę w fatalnej sytuacji finansowej, skłóconą wewnętrznie i posprzątanie tego syfu zajmie od ciula czasu.
2
@Karol1993 trochę ponad 83tys
4
Gra Lewego bez piłki to jest absolutny sztos. Od dawna jest w tym genialny, ale w takim otoczeniu, przy tylu kreatywnych piłkarzach daje to wiele możliwości
2
Az strach mrugać oczami, że przegapi się kolejną świetną akcję
12
Nic lepszego już dzisiaj nie przeczytam :)
3
@endriuuu2 mógłbyś mi powiedzieć członkiem jakiej partii jest Aleksandra Dulkiewicz?
O ile dobrze kojarzę to stowarzyszenie Wszystko Dla Gdańska nigdy nie rządziło w Polsce
2
Był Kevin sam w Nowym Jorku, a teraz będzie Riki sam w Los Angeles
2
@8stoichkov8 i takie klimaciki to ja lubię :)
0
@Kgorecki2500 chętnie poczytam Twoje obserwacje za rok. Szczególnie odnośnie Twoich prędkości :p