1

@mateusz1989VeB serio Was dziwi w 2022r, że pieniądz czyni cuda?

0

@-barca4ever- poduszek silnika nie trzeba wymieniać kompletami. Wystarczy wymienić te zerwane

1

@wojopancer bardziej ze względu na brak IQ

1

@MesQueUnClub_87 technikę ma świetną, ale biega po boisku jak kurczak bez głowy. Jak dzieciaki na Orliku, tam gdzie piłka, tam jest Puig

1

@Arkon Maldini, Van Basten, Giggs, Schevchenko, Maciej Żurawski :)

0

@DLFCB byłem na tym meczu.
Messiego nie było w ogóle w kadrze na to spotkanie, a Neymar wszedł na sam koniec

1

@SwieteOfficjum taki trochę Czesiu Michniewicz

0

@Berniś jeszcze tylko zobaczę Leo mówiącego po angielsku i mogę umierać :)

0

@Matix90 chętnie zobaczę w sezonie efekty tego wyprowania flaków przez chłopaków z Tottenhamu :)

1

@Cygan BRC to Ty niezły wariacik byłeś. Człowiek na imprezie w remizie pod Kartuzami z Tobą mógłby czuć się bezpieczny ;)

1

@Lionel_Messi10 efekt Lewandowskiego :p

2

Natomiast zebe w miarę rzetelnie ocenić rozwój jakiegoś miasta, to trzeba by w nim zamieszkać przynajmniej na parę lat. Inaczej nie ma szans, bo za dużo zmiennych.
Jako turysta zobaczysz raptem ułamek funkcjonowania miasta

1

@Freudysta na przestrzeni ilu lat?

W ostatnich 20 latach to moim zdaniem Gdańsk.
Na przestrzeni 2-3 lat to pewnie Warszawa

1

@Janiama zajefajne :)
Już wtedy miał to coś. Ja tak naprawdę poznałem go dopiero w Lechu i widać było, że on się inaczej porusza niż nasza ekstraklasowa elita :pp

8

@draxidox no i zajebiscie. Ja np dzisiaj nie kupiłem niebieskiego Oshee

0

@paulinoalcantara nie mozna. Tylko laweta w takiej sytuacji

0

@Culer_1906 Oli obsral zbroje

0

@Cvzx czy taksówkarzem był Polak?

0

@endriuuu2 poza tym, powtórzę, nawet pisowska prokuratura nie postawiła zarzutu jakoby jakiegoś mieszkania dorobił się nielegalnie.

A jedyny prawomocnym wyrok, którym Paweł Adamowicz został skazany dotyczył naruszenia nietykalności cielesnej. Chodziło o popchnięcie działacza młodzieży wszechpolskiej, który próbował zakłócić obchody rocznicowe II Wojny Światowej na Westerplatte

0

@endriuuu2 PO to akurat chciało wsadzić Wałęsę na prezydenta Gdańska.
Możesz mi pokazać te kilkanascie mieszkań? :)

0

@endriuuu2 myślę, że zgłębiłem temat znacznie lepiej i akurat znam doskonale akty oskarżenia i wszystkie wątki tej sprawy, bo ją po prostu jako gdańszczanin sledze od początku. Znam wyroki, sprawdzałem oświadczenia majątkowe itd.
Adamowicz nigdy nie miał zarzutów o to, że dorobił się czegoś nielegalnie. Nigdy. To narracja pisu stworzyła u ludzi taką świadomość.
Miał zarzuty o formę opodatkowania wynajmu mieszkania, ale niedawno zapadł wyrok w tej sprawie i akt oskarżenia był fatalny.
Ja sam wynajmuje mieszkanie i jest jasno napisane, że to do mnie należy wybór formy opodatkowania. Prokuratura natomiast uznała, że na siłę wybierze jemu formę opodatkowania.


PS to było auto za kilkadziesiąt tysięcy i było to ładnych kilkanaście lat temu gdy zarobki były inne

0

@ChampionLW mam nadzieję, że długiego :)

1

@hayek lepiej żeby zamordowali Ci ojca, to nie będzie się za Tobą ciągnęła afera wywołana przez zawistnego sąsiada, że Twój stary rzekomo macal jego córkę.

Takie samo myślenie. Gówno wiecie, poza tym, że była jakaś afera i twierdzicie, że zabranie komuś ojca i męża to spoko rozwiązanie problemu.

Żenada

0

@Janas11224 no tak, bo na Barcelona - PSG wszedl na 5 min i mógł oglądać to widowisko z bliska :p

0

@ChampionLW komentarz co najmniej niesmaczny.

0

@ObiwanKenobi wszystko zleży od rodziny. Ja wszystko odkladalem. Dorabiałem w wakacje mając już 12 lat, mając 16 lat pracowałem po szkole chociaż nie musiałem, bo w rodzinie wiodło się w porządku i mając 18 lat kupiłem sobie całkiem fajne auto segmentu E. Jak zacząłem jeździć na zloty to oczywiście wszyscy 30+ pieprzyli, że auto od rodziców dostałem.

Więc cóż.... Da się

1

@krajana korektą lakieru. Usuniesz wszystko co nie jest przetarte do bazy

0

Tymczasem Alemany:
- Hola, Hola Chelsea. Kolejka jest, a Pan tu nie stał

1

@macio_944 a kim ona jest?

2

Tak popatrzę jak Ronaldo podbija do każdego klubu co zagra w LM, to aż żal się robi, że Lech tak sfrajerzyl.
Pięknie byłoby widzieć nagłówki, że Lech rezygnuje z Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?