Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Obrona Lakers w ostatnich 2 meczach bez Davisa była świetna, zatrzymali Clippers na 97 punktach, wcześniej ograli Knicksów w MSG. Więc może dramatu nie będzie, natomiast jeśli chodzi o ławkę to Vanderbilt, Vincent i Smith prezentowali się ostatnio solidnie i w tym wypadku o ławkę się nie martwię głównie dlatego że zawsze na boisku będzie Luka albo LBJ a to są zawodnicy którzy potrafią kreować zarówno sami sobie jak i kolegom z drużyny.
Główne zmartwienie moim zdaniem to zdrowie. Jak nikt nie złapie kontuzji, a LBJ złapie rytm z Luką ( co może potrwać ) to Lakers walczą o mistrzostwo ( nie twierdzę że je wygrają )
0
@Marcelinho99 Penia wypadł przez to jak zareagował na danie szansy Szczęsnemu, jakby pokazał że wszystko ok i cierpliwie czeka na decyzję trenera to moim zdaniem Flick by nie stawiał na Wojtka.
0
@michal26 Nie mają za bardzo kim handlować ( o ile nie chcą się osłabić ), może to i głupie ale ja bym ściągnął z emerytury Dwighta xd na pół roku wystarczy a potem można myśleć jak zbudować zespół.
0
@Eklerek On nie zmienił zdania, nie powiedział że według niego są dwie płcie, napisał że według prawa są. A jak zostanie prezydentem to będzie mógł to prawo zmienić.
0
@D10SLEO Jeśli zgodziłby się na role zmiennika to ja bym go brał. Neymar nie da już wiele przez 90 minut na boisku, ale przez 15-20? Idealny otwieracz do konserw które murują i potrzeba zawodnika który zrobi coś z niczego. To może być świetny zadaniowiec ale nic więcej, on nie da rady biegać na pełnej intensywności przez 90 minut, albo chociaż 60.
1
To jest niesamowite, pamiętam te wszystkie ordynarne wałki przeciwko nam, niedawno VAR anulował bramkę Lewego która została prawidłowo zdobyta, bo pomylili stopy obrońcy i napastnika i jaka była reakcja? Żadna, nikt się tłumaczył, nie było żadnego cyrku. Teraz nagle jakieś dziwne manewry o skorumpowanej instytucji, to jest wręcz niesmaczne i pokazuje jedynie jak obrzydliwą instytucją jest real madryt.
0
@Bajson Monopol na wiedze piłkarską ma la bamba. Dziękuje za uwagę.
27
Przypomnijmy może wszystkim, że hiszpańscy sędziowie są najlepiej opłacanymi sędziami na świecie, są też najgorszymi sędziami na świecie. Nie odważą się strajkować jeśli liga weźmie innych sędziów na zastępstwo bo wszyscy zobaczą jak nieudolni Ci pseudo arbitrzy są.
4
Dobrze że eksperci z la bamby poprawili redakcje że Frenkie jest słaby. Szkoda że trenerzy tego nie widzą, myślę że w ogóle trenerzy są zbędni, lepiej robić ankiety na stronie z pytaniem kto powinien grać. A treningi to w sumie prosta sprawa, każmy zawodnikom biegać dookoła boiska, w końcu chodzi o to żeby byli wybiegani.
0
@Encore Jeżeli gość na wyjebce robi 73 punkty w meczu to ja się boje co będzie robić na poważnie xd A tak serio to podobno AD też nie prowadził się najlepiej i właśnie LBJ na niego wpłynął, zobaczymy jak to będzie wyglądać z Donciciem.
@michal26 tylko to podobno info od wewnętrznego sztabu Luki, i Mavs nie mają pewności czy dojdzie do tego powrotu, w jakiej formie itd.
0
@Coutinho007 No a może wraca do formy po kontuzji xd Plus wchodzi do zespołu, mi się wydaje że potrzebował czasu na adaptacje do zespołu. Plus dużo zyskuje kiedy nie ma na boisku Inigo Martineza, bo Bask tak kapitalnie wyprowadza piłkę że Frenkie często jest zbędny jako zawodnik schodzący do lini obrony w fazie rozegrania. Casado natomiast lepiej wygląda jak Bask jest na boisku i otrzyjmuje od niego podania trochę wyżej niż Frenkie.
1
@michal26 ciekaw jestem czy w ramach zemsty ogarnie się i zacznie prowadzić się jak sportowiec xd widać że nie chciał tego transferu.
0
@Encore on już jest stary, nie każdy jest Lebronem który robi triple double w wieku 40 lat. Ilu zawodników utrzymuje się na topie mając 34 lata?
@michal26 no nie wiem z tymi Lakersami, moim zdaniem to jest zagrywka na przyszłość i ten sezon na straty. Nie wiadomo nawet kiedy Luka wróci do gry.
0
@Bajson No to widzę oglądasz 1 na 20 meczy, nie ma o czym rozmawiać. Frenkie miał za sobą kilka dobrych spotkań, z Atalantą wypadł słabiej ale ja się nie zgadzam ze zdaniem że słabo bo Atalanta zagrała bardzo dobrze i kapitalnie zneutralizowała środek pola. W zeszłym sezonie Frenkie do kontuzji był naszym absolutnie najlepszym piłkarzem ( pierwsza kontuzja w rundzie jesiennej ).
Łatwo powiedzieć że jego 5 sezonów nie powalało, ale trudniej wspomnieć o tym co się w ogóle działo w zespole. Bankructwo klubu, dymisja Bartomeu, łapanie piłkarzy bez kontraktów, wystawianie Desta w ataku obok Luka De Jonga, można wymieniać ale cała Barca była w kryzysie.
Pedri zagrał świetny mecz, czemu 1 połowa była beznadziejna i nikt z pomocników nic w niej nie pokazał? Dlaczego zaczęli wyglądać dobrze dopiero jak Frenkie wszedł? Są tacy zawodnicy jak np Busquets których często nie widać, ale którzy sprawiają że gra zespołu się poprawia. Oczywiście do Busiego Frenkiemu niestety daleko, ale nie można mu odebrać tego że zwyczajnie z nim na boisku wyglądamy lepiej. Oczywiście biorę poprawkę na to jak wyglądały pierwsze mecze po powrocie ale ciężko winić piłkarza po prawie rocznej kontuzji.
2
@michal26 Mavs nie wiedzą co się dzieje od trejdu Luki xd
0
@Bajson No to skoro graliśmy ze spadkowiczem to dlaczego jego wejście było konieczne? Skoro to jest tak słaby zespół to dlaczego środek Casado / Pedri / Fermin (Gavi) jakoś tego nie udźwignęli? Zawodników ocenia się za całokształt a nie na podstawię jednego czy dwóch meczy (btw, przypominam kapitalną zmianę na bernabeu). Frenkie wraca po kontuzji i widać było że pierwsze miesiące były beznadziejne, brakowało pewności, bał się ostrych wejść i nie wiedział co robić na boisku. Teraz widać że z meczu na mecz jest coraz lepiej, tylko że on często gra jako szóstka. Więc siłą rzeczy nie będzie ciągle wbiegać w pole karne i ładować bramki i asysty.
0
@Bajson a widzisz różnice między 2 a drugą połową? Nie każdy zawodnik ma odpowiadać za show, potrzebni są też tacy którzy dobrze się ustawiają, kontrolują tempo gry itd.
9
Jak Frenkie zagra przeciętnie w meczu z kapitalnie zorganizowaną Atalantą to trzeba wypomnieć ale jak Frenkie daje dobre 45 minut w których odmienia drużynę, wprowadzając spokój w rozegraniu to żadnego wniosku nie ma :)
Frenkie znowu dał spokój i dobre ustawienie, on nie musi błyszczeć i być widoczny żeby wpływać na grę zespołu, nie można mieć w składzie samych zawodników którzy od razu pchają wszystko do przodu i wybierają tylko trudne opcje. Potrzebni są też zawodnicy którzy zwyczajnie podadzą do stojącego obok wolnego kolegi.
100% celnych podań, jedno kluczowe podanie, 0 strat
0
I dokładnie tak jak pisałem Frenkie za Casado :)
0
W drugiej wchodzi Frenkie i bedzie jak z Realem. Brakuje spokoju w rozegraniu.
P.S. tak wiem nie zgadzacie sie ze mną :)
0
@tbas miał zostać doprowadzony i był już w radiowozie. Więc to co pochwalasz to cyrk nie polityka, chcieli go przesłuchać ? No to mieli okazje, widać pokazali że wolą dać sie ograć i zrobić szopkę, obstawiam że nie byli przygotowani i bali się kompromitacji.
1
@koziar na teraz zdecydowanie, tylko wiesz Lakersi i tak nie grali o nic wiecej niż 1-2 runda PO. Więc perspektywa zbudowania drużyny obok Doncica nie jest jakaś straszna. Plus fajnie bedzie zobaczyć Lebrons i Luke w jednej drużynie, chociaż przez chwilę.
0
@SinMistico i do tego stare
3
@koziar AD to super obrońca, jak akurat nie jest kontuzjowany, plus ma 32 lata więc nie zbudujesz już drużyny na nim. Lakers zrobili ruch w stronę ery post Lebron.
0
@tbas TVN chyba ci za szybko transmisje wyłączył. Komisja dostała motorka w dupie jak usłyszała że Zero jest w sejmie.
36
@MesQueUnClub96 kluby nie słyną z poglądów tylko z grania w piłkę, zamykam temat.
1
@tbas Ziobro był już w sejmie i komisja robiła wszystko żeby nie doszło do przesłuchania. Więc nie za bardzo mają za co go aresztować.
0
@CLS63AMG City ich łyknie, Real jest słaby i jedzie na indywidualnych zrywach, jak De Bruyne będzie zdrowy to w ogóle nie martwię się o wynik.
1
@Eklerek Dembele 22 G/A, Raphinha 36 G/A, zamykam temat porównań do naszego Brazola.
0
@nowy19pl ja tam chcę rewanż z PSG