Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Dembele 22 G/A, Raphinha 36 G/A, zamykam temat porównań do naszego Brazola.
0
@nowy19pl ja tam chcę rewanż z PSG
3
@fart tak się kończy pogoń za kasą niestety. Nie zmniejszą liczby meczy bo wtedy dostaną mniej kasy od telewizji. Nawet te 72 mecze to bardzo dużo. Aktualnie sezon regularny liczy sobie 1230 meczy. To jest chore. Dla porównania, jeden sezon la liga ma 380 meczy. NFL 282. Gdyby Barca grała 82 mecze w sezonie nie ma szans że oglądałbym je wszystkie.
0
@michal26 jak uzyska 20% lub więcej w wyborach to się pakuje, obiecuje!
1
@takisobiektos wystarczyłoby zlikwidować pierwsze 3 kwarty i zostawić ostatnią w której grają na poważnie.
1
@Mezocyklon87 napisałem poważny, pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
33
@clyde dzień w którym ktoś poważny ( poważny polityk ) wspomni o tym chorym pomyśle będzie dniem w którym zaczynam się pakować i wyjeżdżam z kraju.
0
@MaVii na zasadzie że my i liverpool będziemy losować miedzy wygranym z paar psg/benfica i monaco/brest?
0
Może mi to ktoś wytłumaczyć:
Pary 1/8:
Liverpool/Barcelona zagra ze zwycięzcą baraży Paris Saint-Germain/Benfica kontra Monaco/Brest,
Tzn że przepraszam o co kurde chodzi. Co oznacza Liverpool/Barca.
0
@Bajson Raczej wątpię, gdyby był taki wybitny to by była kolejka chętnych. Nie ma kolejki bo jest przeciętny. Ma 27 lat, ile wygrał? Jedynie LE, Nico ma 21 lat i wygrał puchar króla + mistrzostwo Europy będąc jednym z najlepszyh w drużynie. To kończy dyskusje. Gwarancji nigdy nie masz, widzisz co się stało z Fatim, Trincao itd ale jeżeli chcesz być top 3 klubem na świecie to nie ściągasz faceta który ma 2 dobre sezony w Atalancie w wieku 27 lat. Już w ogóle nie wspomnę że on jest SN a nie LS.
2
Komentarz usunięty
0
@Bajson Lookman ma 27lat, Nico ma 21. Szanujmy się, jeżeli ktoś ma przyjść do nas w wieku 27 lat to powinien być topowym zawodnikiem na swojej pozycji i kręcić liczby od kilku lat w poważnych klubach. Tymczasem facet nie dał rady w PL i teraz wykręca przyzwoite liczby w Atalancie. Super transfer, dla takiego Athleticu Bilbao albo Borussi ale nie dla nas. Kupując Nico kupujemy talent który docelowo ma kręcić liczby na poziomie 40 G/A+ w sezonie (wszystkie rozgrywki).
@wawrzyn1 Nico zdobył ME jako jeden z najlepszych w zespole i ma za sobą bardzo dobry sezon w Bilbao.
0
@Bajson Nico ma klauzule 40mln euro. To jest naprawdę śmieszna kwota za 21 latniego mistrza europy który dodatkowo jest zgrany z połową zespołu.
0
@Boro79 Jeśli przegramy 4 bramkami z Atalantą a Milan wygra 6 bramkami z Dinamo to nas przeskoczą ale to mówimy o miejscach 5-6. Natomiast bardzo łatwo możemy spaść na miejsca 3-4. Każde miejsce to chyba 2mln euro plus kasa za wygrany mecz.
0
@HypeR Liverpool nie może spaść niżej niż 2 miejsce a dla nich dodatkowe 2mln euro pewnie różnicy nie robi, dlatego jest duża szansa że wyjdą rezerwami. My możemy spaść na 6 miejsce i taki spadek finansowo by nas mógł zaboleć dlatego obstawiam że my zagramy na 100% a Liverpool pewnie będzie chciał odchaczyć mecz i dać odpocząć najważniejszym zawodnikom.
0
@Who_you_mam 19mln brutto to nie jest jakaś kosmiczna pensja, wysoka ale bez przesady a bonusy wynikają z tego że nie płacili mu wcześniej bo zgodził się kasę odroczyć.
31
Różnica między Szczęsnym a Penią jest taka że Wojtek nawet jak prokuruje głupi karny to robi to na pełnej ku*** i bije od niego pewność siebie. Penia może zaliczyć najlepszą interwencję świata i wygląda jakby nie wiedział co się dzieje i gdzie się znajduje.
1
@draxidox Boniek dźwignął PZPN na nogi i zostawił z kilkoma mln zł w kasie a oni chcą go oskarżyć o działanie na szkode spółki? To są jakieś jaka? Przepraszam bardzo ale czy wcześniejsi prezesi siedza w pierdlu? Bo jak nie to chyba od złej osoby zaczynają.
0
@Bartek22 No właśnie jak wszyscy cisnęli po nim przez x lat to nic nie powiedział, a teraz nagle słowa złego nie można powiedzieć o Xavim bo ( tutaj wrzuć argument z dupy ). Xavi był słabym trenerem i zamykamy temat, to że jest legendą jako piłkarz nie znaczy że ma niepodlegać krytyce jako trener.
0
@Criss18Barca Aha, a Koemana można pomimo tego że wprowadził ich więcej, miał 3x gorszy skład i gorszą sytuację klubu?
0
Komentarz usunięty
1
@mientusek1407 101 jak doliczysz superpuchar
5
Zdobyliśmy już ponad 100 bramek w tym sezonie a mamy dopiero styczeń. To jest chore.
0
@clyde jakbyś miał wybierać między 12mln euro na ławce Barcy albo 1mln euro na pastwisku to na bank wybrałbyś pastwiska. Jedyna alternatywa to kopanie się po czole na pustyni.
0
Nie no kurde za łatwo… nudno się robi
1
@draxidox ja sam jak i wszyscy moi znajomi mega się dziwimy. Znam przynajmniej 5-6 osób które nie głosują na PO ale na Sikorskiego by zagłosowali, na Rafała nie zagłosują. Ba, sam byłbym w drugiej turze skłonny na Radka zagłosować a tak zostaje mi drugi kandydat albo głos nieważny.
1
@czarnatom no właśnie to jest to krótkowzroczne myślenie. Co nam po Nico? Nico jest młody, jest ME, jest LS. Co robił Raphinha w jego wieku i jakie liczby generował Raphinha przed grą w Barcelonie. Można dywagować ale Nico to potencjalny skrzydłowy na lata a Brazylijczyk nie gra nawet na swojej pozycji.
0
@Fermin tak dokładnie mamy to zrobić po sezonie, bo to 28 letni prawo skrzydłowy który średnio generuje 20g/a w sezonie a sprzedamy go za ponad 100mln euro.
Młody, nominalny lewo skrzydłowy byłby lepszym rozwiązaniem.
@SergioBusquets5 to jest dosłownie ten sam tekst który słyszę przy każdym zawodniku którego przedłużamy po dobrym sezonie i kończy się drogim, starym rezerwowym z 5 letnim kontraktem. Rapha bazuje na bieganiu a ma już skończone 28 lat, nigdy w karierze nie miał nawet zbliżonych liczb, ile jeszcze pogra na takim poziomie? Rok max dwa, a prawdopodobnie to ostatni taki sezon. Przypominam przykład chociażby Sorlotha, zaliczył sezon konia i teraz wygląda jak paralityk.
Ja ogólnie szanuje Brazola bo walczy i dostarcza liczby, ale jak miałbym wybrać Nico + 80mln w kieszeni ze sprzedaży albo Raphinha to wybieram Nico i kase.
2
Raphinie trzeba sprzedać a nie przedłużać. On ma sezon konia i szansa że go powtórzy jest niewielka a w takiej formie jest wart ponad 100mln.
Narzekamy że nie umiemy sprzedawać a jak mamy okazje to trzymamy bo ślepo wierzymy że zawodnicy będą tylko lepsi, tymczasem rzeczywistość jest taka że jak piłkarz ma jeden wybitny sezon w wieku 28 lat to zaraz czeka go zjazd formy.
0
@Criss18Barca Ważne że działacze pensje dostali, w sporcie nie chodzi o sportowców.