3

Real dostał już w tym sezonie 7 karnych w 15 meczach :) Statystycznie dostają karnego w prawie co drugim meczu. Ktoś mógłby powiedzieć że dużo atakują to dużo karnych dostają, tylko że Real w tym sezonie wcale najwięcej nie atakuje. Najwięcej atakujemy my i to z dużą przewagą, nasze xG wynosi 40, ich 27. Oddajemy również najwięcej strzałów, najwięcej strzałów celnych, wykonujemy najwięcej podań w 3 tercje i najwięcej podań w polu karnym, mamy również najwięcej kontaktów z piłką w polu karnym przeciwnika, no można wymieniać bez końca, w każdej statystyce dominujemy. Jedynie w ilości otrzymanych karnych Real nie ma sobie równych. Oni 7/15, my 3/16.

0

@barcelonaLM na notatniku jakby dostali karnego godzinę po końcu meczu to znaleźliby argument żeby to uzasadnić.

2

VAR się bardzo starał ale jak widać sędzia nie zgodził się tego klepnąć bo wiedział że to by było za grube drukowanie.

0

@Pedri16Future czy to jest w ogóle możliwe?

2

@draxidox To jest największe skurwysyństwo w polskich przepisach, dostajesz mandat, jesteś w emocjach, szoku, nie do końca znasz swoje prawa i cyk. Przyjąłeś? No to jesteś frajer i pozamiatane. Mnie tak raz nieoznakowani naciągnęli na 1k mandatu, wzięli mi średnią prędkość z 5-6km na zakopiance Myślenice - Krk, i podpięli pod najniższe ograniczenie na danym odcinku 50km/h. Co z tego że lwia część trasy miała ograniczenie do 100km/h a ja średnio jechałem 91 na tym odcinku. Mandat przyjąłem bo głupi nie wiedziałem co mi wpiszą a wiedziałem że prędkość przekroczył, tylko że przekroczył o jakieś 10 max 15 a nie 40.

1

@GeneralXavi To był sarkazm xd

0

@Stinger_ popatrz sobie kiedy Wisła traciła punkty i kiedy te głupie czerwone kartki były. Jeżeli twierdzisz że to przypadek że drużyna wygrywa z top 4 esy a potem przegrywa wszystko jak leci w 1 lidze no to ok. Według Ciebie to nie miało znaczenia. Według mnie miało.

0

@Stinger_ a puchar to jeden mecz? Ile oni dogrywek zagrali w tym pucharze? 3 albo 4. Po finale z Pogonią przegrali chyba wszystkie 6 meczy. Więc śmiem twierdzić że gdyby odpadli w 1/8 to mieli większe szanse na gre w ekstraklasie.

0

@FcPortoFan1999 za dużo powiedziane, obojętny jest mi wynik bo jednak ciezko nie kibicować swoim. W każdym razie, porażkę dzisiaj i wygraną w weekend biorę wciemno.

2

A ja jako kibic Wisły się mega ciesze że zanosi się na przegraną. W tym sezonie trzeba awansować, nikogo ten puchar nie obchodzi, rok temu udało się wygrać, nikt już tego nie pamięta. Ja za to pamiętam jak zawalili lige tym pucharem.

1

Irytuje mnie strasznie powołanie dla FDJ, albo jest zdrowy w 100% i może grać 90 minut na pełnych obrotach albo powinien siedzieć u fizjo i trenować a nie jeździć na mecze.

0

@norbi77 Penie to można porównywać do Kariusa albo innego leszcza.

2

@norbi77 2 lata temu to MATS bronił 2-3 sam na sam średnio w meczu i wyrównał rekord bramkarski la ligi więc nie deprecjonował bym Niemca. Już nawet nie chce pisać że stawianie Matsa obok Peni w jakiejkolwiek sytuacji jest obrazą dla naszego kapitana.

0

@NeroTFP1 I gdzie są dzisiaj Ci wszyscy którzy zachwycali się Olmo po jego pierwszych kilku meczach. Jaki to kosmiczny transfer a my niedowiarkowie nie znamy się na piłce. No i mamy grudzień a Olmo ma mniej niż 50% możliwych minut. Trzeba było ściągnąć prawdziwego DM'a, LS albo LO a nie 10tke która od x lat łapie kontuzje za kontuzją.

0

@Faro Moim zdaniem to nie tak że strzela sobie w stopę, po prostu potrzebował argumentów do tego żeby Penie posadzić. Teraz argumenty ma i myślę że Szczęsny zadebiutuje za niedługo.

2

@Cvzx Weź się typie ogarnij bo akurat dzisiaj nie zagrał źle, może nie wybitnie ale na pewno nie był gorszy od Fermina, Gaviego i Pablo Torre dzisiaj. Dzisiaj najgorszy na boisku był Iniaki Ręcznik Penia.

1

Ja tylko przypomnę ze w mistrzowskim sezonie najlepszym zawodnikiem był MATS. Niemiec bronił po 2-3 sety na mecz, dzisiaj gramy z ręcznikiem który broni 2-3 strzały na tydzień.

12

Jezu wystarczy strzelić obok Peni i wszystko wpada. To jest jakiś żart, nie da się z takim ręcznikiem wygrać czegokolwiek

2

Gavi i Fermin do zmiany i spokojnie do wygrania mecz

0

Będą zmiany w przerwie

0

@Wasacz_ Słuchają Stana xD Człowieku Ty pewnie nawet jednego materiału na K0 nie obejrzałeś, jeżeli twierdzisz że to jest pro pisowska opcja to donald Ci trochę za mocno wszedł. Zluzuj trochę gacie to może dotrze do Ciebie że jak ktoś nie robi loda donkowi to jeszcze nie znaczy że daje dupy jarkowi.

0

Komentarz usunięty

9

No ciężko się nie zgodzić, Lucho w Barcelonie miał MSN, najlepsze ofensywne trio w historii piłki nożnej i nawet nie ma co tego podważać, a i tak poziomem gry nie dorównywał zespołom Pepa. Moim zdaniem to jest trener co najwyżej przeciętny.

1

@Encore przecież oczyścili ją z zarzutów… nikt poważny nie wypomni jej dopingu. Jakieś śladowe ilości z leku na sen…

0

@Foro Flick mógłby nawet mieć 10pkt mniej, na tą drużynę patrzy się z przyjemnością. Sezon 22/23 nie licząc zdobycia mistrzostwa to była męka. Każdy mecz podchodził pod masochizm.

0

@Gaucho Na moje FDJ w ogóle nie jest gotowy do grania, nie wiem czy to kwestia głowy czy cały czas ma niedoleczoną nogę ale porusza się jak mucha w smole i widać brak zdecydowania i odwagi w jego grze. Wygląda jak old boy, on nigdy nie był najszybszym zawodnikiem ale teraz wygląda po prostu fatalnie. Miał dobre 45 minut z Realem i potem zamiast nabrać rozpędu to zaliczył zjazd.

0

@Sulimo Otworzy się zimowe okienko transferowe, Pepula ściągnie sobie dobrego DM'a i znowu zacznie wygrywać masowo.

0

@FanBarcYxD akurat tego nie znam ale jak szukasz taniej to polecam notino, sam byłem sceptycznie nastawiony bo kiedyś to był syf, ale dziewczyna mnie namówiła żebym sprawdził no i perfumy jeden do jeden to samo co w douglasie.

3

@Roobo po co z nimi dyskutujesz? Oni jeszcze niedawno twierdzili że CPK to chory nie potrzebny projekt, żeby dzisiaj pisać o tym że Tusk realizuje wizję rozwoju Polski, jednocześnie nie zwracając uwagi na to że PO jako jedyna partia stara się uwalić obywatelski projekt tak dla CPK.

1

@Szklaner nazywasz doskok do zawodnika z piłką i pozycją na strzał w sytuacji 2 na 1 zgubieniem krycia? xd wiesz kto popełnił błąd? W 82 minucie Casado dostał głupią czerwoną a wcześniej Kounde po prostu oddał piłkę obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?