Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner nazywasz doskok do zawodnika z piłką i pozycją na strzał w sytuacji 2 na 1 zgubieniem krycia? xd wiesz kto popełnił błąd? W 82 minucie Casado dostał głupią czerwoną a wcześniej Kounde po prostu oddał piłkę obrońcy.
0
Zamiast cisnąć po Kounde to polecam przypomnieć sobie co odwalił Casado. Czerwona kartka imienia Martina
0
Nie ma Yamala i chuj nie gra.
1
Cały środek pola wygląda dzisiaj słabo
0
Wnioski po tym meczu są proste, można grać z jednym skrzydłowym ale nie można grać bez żadnego. Ani Olmo ani Raphinha to nie są skrzydłowi.
0
Swoją drogą nie wiem czemu Aspas dostał kartkę, męczennik zachowuje się tak średnio co 10 minut i jakoś kartek nie dostaje.
5
Sędzia ratuje Martina, będzie zmiana w przerwie. Fatalny występ, kolejny już.
1
@Donnie_Darko Jest duża różnica między tym co można wyczytać z sondaży czy przekazów medialnych a tym co faktycznie zachodzi w społeczeństwie. Jak sobie prześledzisz migracje wyborców to zauważysz że wyborcy pisu nie traktują konfederacji jako opcji zastępczej czy drugiego wyboru. Pis ma żelazny elektorat, bite 30% i tak jak pisałem wcześniej, mogą kozę wystawić i będą mieć te 30% Bosak nie ma najmniejszych szans odebrać wyborców pisu. Wystawienie Mentzena miało za zadanie odebranie głosów Hołowni bo to właśnie między 3D i Konfederacją są największe przepływy wyborców i pewnie kierowano się logiką że bardziej wolnorynkowy kandydat niż konserwatywny, urwie im kilka pkt procentowych. O to jest cała gra, żeby konfa miała po tych wyborach nie 10-13% w sondażach tylko 12-16 kosztem 3d. Czy to się uda? to już inna rozmowa, w każdym razie nikt z poza duetu KO/PIS nie ma najmniejszych szans na drugą turę.
0
@Ojciec5tkidzieci W drugiej turze będzie kandydat PO i Pisu, choćby jedni wystawili kozę a drudzy barana. Żelazny elektorat pójdzie i zrobi te 30%. Drugiej Kidawy nie będzie bo jest Tusk na pokładzie. A Bosak startował 5 lat temu i szału nie zrobił. 6.75% czyli mniej niż Konfa w 2019.
3
@okiemtypera_lucaxx95 akurat bitwy morskie w koloseum się odbywały więc to "xD" nietrafione, natomiast rekiny w koloseum albo jeździec na nosorożcu to już totalnie z dupy wyciągnięte.
Małpa nie została wybrana na głowę Rzymu a na jednego z dwóch konsuli.
Moim zdaniem dwójka to nic innego jak granie na emocjach z 1 części, kalki scen, ta sama muzyka a nawet przebitki z jedynki...
0
@Pedri16Future Michał Probierz nigdy nic nie osiągnął i nigdy nic nie zbudował. PP to nawet 1 ligowa Wisła potrafiła wygrać, jak trener z 20 letnim stażem w Polsce, nie mający ani jednego mistrzostwa Polski i nie słynący z dobrej gry mógł zostać selekcjonerem? Nie wiem ale się domyślam. Probierz nadaje się do tarcia chrzanu na pastwiskach B klasy. Człowiek wrzutka na rympał. Miał w kilku klubach taką władzę o jakiej większość trenerów marzy całą karierę. W Cracovii pełnił rolę dyrektora sportowego, trenera i prezesa. Miał kasę, warunki i wielkie miasto. Efekt? 1.46 pkt na mecz, styl? brak.
0
@fart On tak powiedział ale w praktyce "odda" to do jakiegoś "muzeum" bo o to w tym chodzi chyba. On musi to potem gdzieś wystawić żeby dostać tą ulgę. A że pewnie jest dowcipny to zje banana, kupi nowego za dolara i dostanie swoją ulgę podatkową, śmiejąc się fiskusowi prosto w twarz.
0
@fart Nie to nie jest chore ani nie jest głupie. Kupując "dzieła sztuki" czy finansując akcje charytatywne milionerzy uzyskują wszelakiego rodzaju ulgi podatkowe. Nie pamiętam jak dokładnie to działa bo już kilka lat minęło od kiedy znalazłem ciekawy artykuł na ten temat, ale jego sens był taki że dzięki temu że przepalą trochę siana na "sztukę" to potem mają jakiś zwrot z podatku albo niższą stawkę, nie pamiętam dokładnie ale finalnie chodzi o to że wyda 10mln na "sztukę" i dzięki temu zapłaci 20mln podatków mniej ( tak w dużym skrócie i uproszczeniu)
9
@AmigoBlancos siekiera? Sama prawda, pytanie tylko czy jest sens o tym pisać bo chyba każdy to wie od początku.
1
@Tollusiek czas na nowy kontrakt i 20mln euro zarobków na sezon :)
0
@FcPortoFan1999 od zmiany trenera punktują kapitalnie. Jak wygrają zaległy mecz z Legnicą to będą tracić 5pkt do 2 miejsca a jeszcze niedawno byli w strefie spadkowej.
0
@BorzyKrzys Nie mogą zaostrzyć bo pewnie połowa ich kolegów prowadzi bez uprawnień i z zakazami.
Karą za jazdę z zakazem powinno być usiłownie popełnienia przestępstwa czyli w tym przypadku: spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym
18
@MOLESTA masz na myśli miesięcznice? Czy Ci się miesiące pojebały i w sumie nie kolejna a 1 rocznica xD
1
@budel17 Nie ma co się czepiać zawodnika za to że ma kontuzję, nie jego wina jedynym problemem było podpisanie wysokiego kontraktu z zawodnikiem który zagrał dobre pół sezonu. Tylko tutaj trzeba mieć pretensje do dyrekcji a nie zawodnika.
1
@fart jak to było? "In the street, I'll kill you"? xD Biedny Makembe, jak mi go szkoda.
12
@NeroTFP1 Kary za znęcanie się nad zwierzętami są zdecydowanie za niskie, za szczególne okrucieństwo jest maks 5 lat. Facet powinien dostać przynajmniej 15.
1
@Pedri16Future Rekompensata dla ofiary 6500 euro xD to przebiło poziom absurdu.
1
@LeoMessi1994 Gra dokładnie tak jak grał zawsze, świetnie kiedy ma dużo miejsca i gra toczy się od bramki do bramki. Kiepsko kiedy rywale grają blisko siebie i nie ma wiele miejsca.
1
Nie ma co się czepiać o 2 połowę widać że mieli oszczędzać siły
0
Co tam zrobił Balde? On nawet nie udawał że kryje kogoś
1
@Gaz nikt nie chciał żeby Frenkie grał jako 10 i nie porównuj proszę najsłabszego okresu od 20 lat do maszyny Flicka. Jakby Olmo grał u Koemana Setiena i Xaviego to pewnie nie wyglądałby tak jak teraz.
2
@kamiVeB i zero karnych
1
@Hosh no wyraziłeś się nieprecyzyjnie, hodowla to nie posiadanie w domu zwierząt. Według tego prawa faktycznie jest to nielegalne (posiadanie), tylko pytanie czy zwierzęta nie były badane i szczepione. Dodatkowo przepis to jedno a jego egzekucja to drugie. Jeśli mamy zwierze niewychodzące które żyje tam 7 lat to raczej można założyć że nie jest niebezpieczne a nawet jeżeli przyjmiemy że trzeba było to zrobić. To można było to zrobić po ludzku! Można było mu powiedzieć mamy informacje taką i taką trzeba zrobić rzecz xyz, ja bym się nie zdziwił gdyby facet zwyczajnie przeprowadziłby się ze zwierzętami tam gdzie mogłyby żyć z nim legalnie.
3
@Hosh jaką hodowle, o czym Ty w ogóle mówisz? Facet miał wiewiórkę którą sam uratował po śmierci matki…
2
@MessiForeverTheBest nie wiem czyja to wypowiedź ale jest ona trochę dziwna jak weźmiemy pod uwagę że NASA jest praktycznie uzależniona od starshipów (no może nie uzależniona ale nie ma lepszych alternatyw), Ukraina padłaby bez starlinków, Tesla była impulsem do masowej elektryfikacji samochodów a z tego strasznego Twittera wszyscy obiecywali uciekać a skończyło się jak zawsze :)
Można mu wiele zarzucić, to nie jest aniołek i prawdopodobnie jest to okropny szef, ale nie rozumiem jak można negować jego wkład w rozwój i technologie.
Edit: no jeśli to wypowiedź Trump to mnie akurat w ogóle nie dziwi xD